Senaste resultat

Antal: 304


Sö 2021-08-08

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
331 P7H-2 18:30 Ajax T1415 valkoinen - HauPa P7 Vihreä 1-3 Tekonurmi TN3
333 P7H-2 18:30 Tervarit 14 Valkoinen - OLS Ruotsi Hammarby 0-0 Tekonurmi TN1
329 P7H-2 18:00 HauPa P7 Vihreä - Ajax P14 musta 0-2 Tekonurmi TN3
328 P7H-2 18:00 Ajax T1415 valkoinen - Tervarit 14 Valkoinen 2-1 Tekonurmi TN1
330 P7H-2 18:00 OLS Ruotsi Hammarby - FC Raahe Musta 1-4 Tekonurmi TN4
428 P8K-1 18:00 OLS Belgia 13 Keltainen - Ajax P13 valkoinen 1-4 Tekonurmi TN2
439 P11K 18:00 OLS 10 Nurmela - OLS 10 Karjalainen 0-5 Nurmi N4 FINAALI
436 P11K 18:00 OTP10 Akatemia - Tervarit 10 Musta 1-2 Nurmi N1 B-Plac. 3-4
440 P11K 18:00 OLS 11 Keltainen - OLS 10 Niemi 2-1 (STR) Nurmi N3 Sijat 3-4
435 P11K 18:00 Ajax P10 valkoinen - LiPK Musta 3-0 Nurmi N2 B-FINAL
316 P7H-1 18:00 Ajax T1213 musta - FC Raahe Valkoinen 3-0 Heinäpään halli HH3
317 P7H-1 18:00 Ajax P14 sininen - Ajax T1415 sininen 1-1 Heinäpään halli HH2
318 P7H-1 18:00 Tervarit 14 Keltainen - Limingan Pallokarhut 8-1 Heinäpään halli HH1
431 P8K-1 17:30 Ajax P13 valkoinen - HauPa P8 Keltainen 6-1 Tekonurmi TN2
332 P7H-2 17:30 Ajax P14 musta - FC Raahe Musta 0-1 Tekonurmi TN4
430 P8K-1 17:30 FC Raahe P13 punainen - OLS Belgia 13 Keltainen 0-6 Tekonurmi TN3
432 P8K-1 17:30 Tervarit 13 Musta - RoPS sininen 2-2 Tekonurmi TN1
314 P7H-1 17:30 FC Raahe Valkoinen - Ajax P14 sininen 2-5 Heinäpään halli HH2
315 P7H-1 17:30 Limingan Pallokarhut - Ajax T1415 sininen 1-3 Heinäpään halli HH3
313 P7H-1 17:30 Ajax T1213 musta - Tervarit 14 Keltainen 0-5 Heinäpään halli HH1
175 P10K 17:15 FC Raahe - HauPa P10 Keltainen 2-0 Nurmi N3 A-Plac. 3-4
170 P10K 17:15 OLS 11 Sininen - VPS-j 0-2 Nurmi N1 B-FINAL
174 P10K 17:15 Ajax P11 valkoinen - Tervarit 11 Musta 3-0 Nurmi N4 A-FINAL
171 P10K 17:15 KemPa vihreä - RoPS P11 Sininen 1-0 (STR) Nurmi N2 B-Plac. 3-4
327 P7H-2 17:00 Ajax P14 musta - OLS Ruotsi Hammarby 1-2 Tekonurmi TN4
429 P8K-1 17:00 RoPS sininen - HauPa P8 Keltainen 1-4 Tekonurmi TN3
427 P8K-1 17:00 FC Raahe P13 punainen - Tervarit 13 Musta 1-10 Tekonurmi TN1
24 P12H 16:30 Häviäjä ottelu 21 - Häviäjä ottelu 22 0-2 Heinäpään halli HH2 Sijoitus ottelu 3.-4.
437 P11K 16:30 OLS 10 Nurmela - OLS 11 Keltainen 2-0 Nurmi N4 A-Semifinal 1
433 P11K 16:30 OTP10 Akatemia - Ajax P10 valkoinen 0-2 Nurmi N2 B-Semifinal 1
415 P8H-2 16:30 RoPS valkoinen - FC Raahe P13 musta 1-4 Tekonurmi TN2
414 P8H-2 16:30 HauPa T9 - LaPa-95 2-1 Tekonurmi TN4
438 P11K 16:30 OLS 10 Karjalainen - OLS 10 Niemi 2-1 Nurmi N3 A-Semifinal 2
417 P8H-2 16:30 RoPS keltainen - HauPa P8 Musta 2-2 Tekonurmi TN3
434 P11K 16:30 LiPK Musta - Tervarit 10 Musta 2-1 (STR) Nurmi N1 B-Semifinal 2
23 P12H 16:30 Voittaja ottelu 21 - Voittaja ottelu 22 1-0 (STR) Heinäpään halli HH1 Sijoitus ottelu FINAALI
405 P8H-2 16:00 HauPa T9 - RoPS keltainen 5-1 Tekonurmi TN3
402 P8H-2 16:00 LaPa-95 - HauPa P8 Musta 1-0 Tekonurmi TN4
403 P8H-2 16:00 Ajax P13 musta - RoPS valkoinen 2-2 Tekonurmi TN2
172 P10K 15:45 Ajax P11 valkoinen - FC Raahe 2-1 Nurmi N3 A-Semifinal 1
168 P10K 15:45 OLS 11 Sininen - KemPa vihreä 4-0 Nurmi N1 B-Semifinal 1
173 P10K 15:45 HauPa P10 Keltainen - Tervarit 11 Musta 2-3 Nurmi N4 A-Semifinal 2
169 P10K 15:45 VPS-j - RoPS P11 Sininen 3-2 Nurmi N2 B-Semifinal 2
7 P13H 15:45 KPV 09 - Ajax P08 sininen 2-1 Heinäpään halli HH2 FINAALI
8 P13H 15:45 OLS 08 Saksa keltainen - OLS 08 Saksa sininen 1-2 Heinäpään halli HH1 Sijat 3-4
381 P8H-1 15:30 OLS Belgia 13 Sininen - Ajax P13 keltainen 0-0 Tekonurmi TN3
379 P8H-1 15:30 OTP 13 - HauPa P8 Vihreä 4-4 Tekonurmi TN4
380 P8H-1 15:30 FC Raahe P13 valkoinen - Ajax T1213 sininen 0-3 Tekonurmi TN2
378 P8H-1 15:30 Pallokarhut T1213 punainen - Lafk-KKP 2-3 Tekonurmi TN1
377 P8H-1 15:00 HauPa P8 Vihreä - OLS Belgia 13 Sininen 2-0 Tekonurmi TN3
376 P8H-1 15:00 Ajax T1213 sininen - Pallokarhut T1213 punainen 5-1 Tekonurmi TN1
374 P8H-1 15:00 Lafk-KKP - FC Raahe P13 valkoinen 2-0 Tekonurmi TN4
375 P8H-1 15:00 Ajax P13 keltainen - OTP 13 2-4 Tekonurmi TN2
113 P11H 15:00 GBK Gamlakarleby Bollklubb - Ylämyllyn Yllätys 3-0 Nurmi N4 A-FINAL
110 P11H 15:00 LiPK Punainen - Tervarit 10 Valkoinen 1-2 Nurmi N2 B-Plac. 7-8
114 P11H 15:00 PonPa P10 - Tervarit 10 Punainen 0-4 Nurmi N3 A-Plac. 3-4
109 P11H 15:00 FC Raahe P10 - Ajax P10 sininen 6-1 Nurmi N1 B-FINAL 5-6
28 P12H 15:00 Häviäjä ottelu 25 - Häviäjä ottelu 26 3-1 Heinäpään halli HH2 Sijoitus ottelu 7-8
27 P12H 15:00 Voittaja ottelu 25 - Voittaja ottelu 26 0-2 Heinäpään halli HH1 Sijoitus ottelu 5-6
321 P7H-2 14:30 FC Raahe Musta - HauPa P7 Vihreä 5-2 Tekonurmi TN2
307 P7H-1 14:30 Ajax T1213 musta - Ajax P14 sininen 3-3 Tekonurmi TN4
320 P7H-2 14:30 OLS Ruotsi Hammarby - Ajax T1415 valkoinen 1-0 Tekonurmi TN3
319 P7H-2 14:30 Ajax P14 musta - Tervarit 14 Valkoinen 4-1 Tekonurmi TN1
61 P10H 14:15 Fc Ylivieska Keltainen - Ajax P11 musta 0-2 Nurmi N1 Sijat 5-6
66 P10H 14:15 OLS 11 Keltasininen - Tervarit 12 2-1 Nurmi N4 Sijat 3-4
65 P10H 14:15 OLS Kreikka 12 - HauPa P10 Vihreä 2-0 Nurmi N3 FINAALI
22 P12H 14:15 KPV - OLS Belgia 0-1 Heinäpään halli HH2 Sijoitus ottelu 1-4
21 P12H 14:15 OTP - Pallokarhut 09 Punainen 4-0 Heinäpään halli HH1 Sijoitus ottelu 1-4
325 P7H-2 14:00 FC Raahe Musta - Ajax T1415 valkoinen 3-1 Tekonurmi TN4
306 P7H-1 14:00 Ajax T1415 sininen - FC Raahe Valkoinen 2-1 Tekonurmi TN3
305 P7H-1 14:00 Limingan Pallokarhut - Ajax T1213 musta 0-2 Tekonurmi TN2
160 P15-1 13:50 Tervarit 0607 - HaupaP15 0-2 Verkkoasema Nurmi N5
308 P7H-1 13:30 Tervarit 14 Keltainen - Ajax T1415 sininen 3-3 Tekonurmi TN4
424 P8K-1 13:30 HauPa P8 Keltainen - FC Raahe P13 punainen 5-1 Tekonurmi TN2
26 P12H 13:30 OLS Portugali 09 - HauPa P12 Vihreä 0-2 Heinäpään halli HH2 Sijoitus ottelu 5-8
58 P10H 13:30 RoPS P11 Musta - OTP 2011 4-0 Nurmi N2 Sijat 11-12
425 P8K-1 13:30 Tervarit 13 Musta - OLS Belgia 13 Keltainen 1-0 Tekonurmi TN1
57 P10H 13:30 FC Raahe - LaPa-95 4-2 Nurmi N3 Sijat 9-10
54 P10H 13:30 Tervarit 11 Valkoinen - KemPa valkoinen 0-2 Nurmi N4 Sijat 15-16
53 P10H 13:30 VPS-j - Ajax 11 Sininen 1-2 Nurmi N1 Sijat 13-14
25 P12H 13:30 Ajax P09 sininen - KemPa 09 0-3 Heinäpään halli HH1 Sijoitus ottelu 5-8
423 P8K-1 13:00 OLS Belgia 13 Keltainen - RoPS sininen 5-3 Tekonurmi TN3
161 P15-1 13:00 FC Kapina - LaFK-KKP P07 5-0 Verkkoasema Nurmi N5
309 P7H-1 13:00 FC Raahe Valkoinen - Limingan Pallokarhut 2-1 Tekonurmi TN4
421 P8K-1 13:00 FC Raahe P13 punainen - Ajax P13 valkoinen 0-10 Tekonurmi TN2
422 P8K-1 13:00 Tervarit 13 Musta - HauPa P8 Keltainen 7-0 Tekonurmi TN1
188 P10K-1 12:45 OLS 11 Sininen - Tervarit 11 Musta 0-2 Nurmi N1
31 P12H 12:45 Voittaja ottelu 29 - Voittaja ottelu 30 0-1 Heinäpään halli HH1 Sijoitus ottelu 9-10
189 P10K-1 12:45 HauPa P9 Keltainen - RoPS P11 Sininen 1-0 Nurmi N2
32 P12H 12:45 Häviäjä ottelu 29 - Häviäjä ottelu 30 0-1 Heinäpään halli HH2 Sijoitus ottelu 11-12
399 P8H-2 12:30 HauPa P8 Musta - RoPS valkoinen 1-3 Tekonurmi TN4
398 P8H-2 12:30 Ajax P13 musta - LaPa-95 2-0 Tekonurmi TN2
400 P8H-2 12:30 FC Raahe P13 musta - HauPa T9 5-1 Tekonurmi TN3
401 P8H-2 12:30 RoPS keltainen - Tervarit 13 Punainen 3-6 Tekonurmi TN1
411 P8H-2 12:00 LaPa-95 - RoPS valkoinen 1-4 Tekonurmi TN2
412 P8H-2 12:00 FC Raahe P13 musta - RoPS keltainen 1-1 Tekonurmi TN4
112 P11H 12:00 Ylämyllyn Yllätys - Tervarit 10 Punainen 4-0 Nurmi N4 A-Semifinal 1-4
413 P8H-2 12:00 Ajax P13 musta - HauPa P8 Musta 2-2 Tekonurmi TN3
410 P8H-2 12:00 HauPa T9 - Tervarit 13 Punainen 1-7 Tekonurmi TN1
111 P11H 12:00 GBK Gamlakarleby Bollklubb - PonPa P10 8-0 Nurmi N3 A-Semifinal 1-4
5 P13H 12:00 KPV 09 - OLS 08 Saksa keltainen 4-0 Heinäpään halli HH2 A-Semifinal 1-4
108 P11H 12:00 Tervarit 10 Valkoinen - Ajax P10 sininen 0-3 Nurmi N2 B-Semifinal 5-8
107 P11H 12:00 FC Raahe P10 - LiPK Punainen 5-1 Nurmi N1 B-Semifinal 5-8
6 P13H 12:00 Ajax P08 sininen - OLS 08 Saksa sininen 1-0 Heinäpään halli HH1 A-Semifinal 1-4
361 P7K-1 11:30 OLS Ruotsi AIK - FC Raahe Punainen 2-2 Tekonurmi TN4
360 P7K-1 11:30 Tervarit 14 Punainen - Ajax P14 keltainen 0-6 Tekonurmi TN3
358 P7K-1 11:30 HauPa P7 Keltainen - Limingan Pallokarhut 1-3 Tekonurmi TN2
359 P7K-1 11:30 Tervarit 14 Musta - Ajax P14 valkoinen 2-1 Tekonurmi TN1
63 P10H 11:15 OLS Kreikka 12 - OLS 11 Keltasininen 1-0 Nurmi N3 A-Semifinal 1-4
64 P10H 11:15 Tervarit 12 - HauPa P10 Vihreä 1-2 Nurmi N4 A-Semifinal 1-4
60 P10H 11:15 Fc Ylivieska Musta - Ajax P11 musta 0-2 Nurmi N2 Sijat 5-8
59 P10H 11:15 Fc Ylivieska Keltainen - Tervarit 11 Punainen 3-0 Nurmi N1 Sijat 5-8
3 P13H 11:15 HauPa P12 Keltainen - Tervarit 08 Punainen 3-0 Heinäpään halli HH2 Sijat 5-6
4 P13H 11:15 HauPa P13 Vihreä - OLS 08 ITÄ 3-0 Heinäpään halli HH1 Sijat 7-8
352 P7K-1 11:00 FC Raahe Punainen - Ajax P14 valkoinen 2-1 Tekonurmi TN2
353 P7K-1 11:00 OLS Ruotsi AIK - Ajax P14 keltainen 1-5 Tekonurmi TN4
350 P7K-1 11:00 Tervarit 14 Punainen - Limingan Pallokarhut 0-4 Tekonurmi TN3
351 P7K-1 11:00 Tervarit 14 Musta - HauPa P7 Keltainen 4-0 Tekonurmi TN1
55 P10H 10:30 RoPS P11 Musta - FC Raahe 1-2 (STR) Nurmi N3 Sijat 9-12
373 P8H-1 10:30 OLS Belgia 13 Sininen - Pallokarhut T1213 punainen 8-1 Tekonurmi TN1
29 P12H 10:30 OLS Kreikka09 - Lapa-95 4-1 Heinäpään halli HH1 Sijoitus ottelu 9-12
51 P10H 10:30 Tervarit 11 Valkoinen - VPS-j 1-2 Nurmi N1 Sijat 13-16
372 P8H-1 10:30 Ajax T1213 sininen - HauPa P8 Vihreä 1-5 Tekonurmi TN3
52 P10H 10:30 KemPa valkoinen - Ajax 11 Sininen 0-2 Nurmi N4 Sijat 13-16
370 P8H-1 10:30 Ajax P13 keltainen - Lafk-KKP 3-2 Tekonurmi TN2
56 P10H 10:30 LaPa-95 - OTP 2011 3-0 Nurmi N2 Sijat 9-12
371 P8H-1 10:30 FC Raahe P13 valkoinen - OTP 13 2-4 Tekonurmi TN4
30 P12H 10:30 FcRaahe P09 - Tervarit 09 6-0 Heinäpään halli HH2 Sijoitus ottelu 9-12
153 P15-1 10:00 FC Kapina - Tervarit 0607 0-1 Verkkoasema Nurmi N5
369 P8H-1 10:00 OTP 13 - OLS Belgia 13 Sininen 3-1 Tekonurmi TN3
368 P8H-1 10:00 Lafk-KKP - Ajax T1213 sininen 1-3 Tekonurmi TN4
366 P8H-1 10:00 HauPa P8 Vihreä - Ajax P13 keltainen 4-1 Tekonurmi TN2
367 P8H-1 10:00 Pallokarhut T1213 punainen - FC Raahe P13 valkoinen 2-4 Tekonurmi TN1
119 P11H-1 09:45 Tervarit 10 Punainen - GBK Gamlakarleby Bollklubb 1-6 Nurmi N3
125 P11H-2 09:45 Ylämyllyn Yllätys - Tervarit 10 Valkoinen 5-0 Nurmi N1
120 P11H-1 09:45 FC Raahe P10 - Ajax P10 sininen 1-1 Nurmi N4
126 P11H-2 09:45 PonPa P10 - LiPK Punainen 7-0 Nurmi N2
2 P13H 09:45 OLS 08 ITÄ - Tervarit 08 Punainen 1-3 Heinäpään halli HH2 B-Semifinal 5-8
1 P13H 09:45 HauPa P12 Keltainen - HauPa P13 Vihreä 1-0 (STR) Heinäpään halli HH1 B-Semifinal 5-8
342 P7K-1 09:30 Ajax P14 keltainen - Limingan Pallokarhut 2-3 Tekonurmi TN2
344 P7K-1 09:30 Ajax P14 valkoinen - HauPa P7 Keltainen 3-3 Tekonurmi TN4
343 P7K-1 09:30 FC Raahe Punainen - Tervarit 14 Musta 2-3 Tekonurmi TN3
345 P7K-1 09:30 OLS Ruotsi AIK - Tervarit 14 Punainen 3-0 Tekonurmi TN1
184 P10K-1 09:00 RoPS P11 Sininen - Tervarit 11 Musta 3-2 Heinäpään halli HH1
339 P7K-1 09:00 Tervarit 14 Punainen - FC Raahe Punainen 2-2 Tekonurmi TN1
340 P7K-1 09:00 Limingan Pallokarhut - Ajax P14 valkoinen 6-1 Tekonurmi TN4
338 P7K-1 09:00 HauPa P7 Keltainen - Ajax P14 keltainen 0-2 Tekonurmi TN2
341 P7K-1 09:00 Tervarit 14 Musta - OLS Ruotsi AIK 1-1 Tekonurmi TN3
185 P10K-1 09:00 Ajax P11 valkoinen - OLS 11 Sininen 2-1 Heinäpään halli HH2

Lö 2021-08-07

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
43 P12H-2 18:00 OLS Belgia - KemPa 09 1-0 Heinäpään halli HH1
44 P12H-2 18:00 HauPa P12 Vihreä - FcRaahe P09 1-0 Heinäpään halli HH2
99 P10H-3 18:00 OLS 11 Keltasininen - KemPa valkoinen 6-1 Nurmi N1
100 P10H-3 18:00 Fc Ylivieska Keltainen - FC Raahe 3-1 Nurmi N2
90 P10H-2 17:15 Tervarit 11 Punainen - VPS-j 3-0 Nurmi N2
448 P11K-2 17:15 Ajax P10 valkoinen - OLS 11 Keltainen 1-1 Nurmi N4
447 P11K-2 17:15 LiPK Musta - OLS 10 Karjalainen 1-6 Nurmi N3
89 P10H-2 17:15 LaPa-95 - Tervarit 12 0-5 Nurmi N1
36 P12H-1 17:15 Pallokarhut 09 Punainen - Lapa-95 4-1 Heinäpään halli HH2
35 P12H-1 17:15 OLS Portugali 09 - KPV 0-1 Heinäpään halli HH1
301 P9H-2 17:00 Pallokarhut T1213 musta - Ajax T1213 valkoinen 1-2 Tekonurmi TN4
303 P9H-2 17:00 OLS Kreikka 12 Olympiakos - Fc Raahe P12 ManU 4-0 Tekonurmi TN3
300 P9H-2 17:00 Fc Raahe P12 Real Madrid - HauPa P9 Vihreä 3-3 Tekonurmi TN2
302 P9H-2 17:00 Tervarit 12 Valkoinen - Ajax P12 musta 3-3 Tekonurmi TN1
299 P9H-2 16:30 Ajax P12 musta - Fc Raahe P12 ManU 1-1 Tekonurmi TN3
156 P15-1 16:30 Limingan Pallokarhut - FC Kapina 2-4 Verkkoasema Nurmi N5
298 P9H-2 16:30 Ajax T1213 valkoinen - OLS Kreikka 12 Olympiakos 0-6 Tekonurmi TN4
297 P9H-2 16:30 HauPa P9 Vihreä - Pallokarhut T1213 musta 5-2 Tekonurmi TN2
13 P13H-1 16:30 Tervarit 08 Punainen - OLS 08 Saksa sininen 2-3 Heinäpään halli HH1
296 P9H-2 16:30 Fc Raahe P12 Real Madrid - Tervarit 12 Valkoinen 3-3 Tekonurmi TN1
194 P10K-2 16:30 VPS-j - KemPa vihreä 1-0 Nurmi N1
124 P11H-2 16:30 Ylämyllyn Yllätys - PonPa P10 7-0 Nurmi N4
195 P10K-2 16:30 HauPa P10 Keltainen - FC Raahe 0-3 Nurmi N2
123 P11H-2 16:30 Tervarit 10 Valkoinen - LiPK Punainen 7-1 Nurmi N3
14 P13H-1 16:30 KPV 09 - HauPa P12 Keltainen 1-0 Heinäpään halli HH2
221 P9K-1 16:00 OLS Ruotsi 12 AIK - Tervarit 13 Musta 8-2 Tekonurmi TN4
223 P9K-1 16:00 RoPS P12 Valkoinen - Pallokarhut 12 Musta 3-2 Tekonurmi TN3
222 P9K-1 16:00 RoPS P12 Sininen - Ajax P12 valkoinen 3-3 Tekonurmi TN2
118 P11H-1 15:45 Tervarit 10 Punainen - FC Raahe P10 4-0 Nurmi N4
117 P11H-1 15:45 GBK Gamlakarleby Bollklubb - Ajax P10 sininen 6-0 Nurmi N3
94 P10H-2 15:45 LaPa-95 - Tervarit 11 Punainen 0-1 Nurmi N2
93 P10H-2 15:45 VPS-j - Tervarit 12 0-8 Nurmi N1
33 P12H-1 15:45 Lapa-95 - OLS Portugali 09 0-1 Heinäpään halli HH2
34 P12H-1 15:45 KPV - Pallokarhut 09 Punainen 4-1 Heinäpään halli HH1
224 P9K-1 15:30 OLS Ruotsi 12 AIK - RoPS P12 Sininen 7-1 Tekonurmi TN3
225 P9K-1 15:30 Ajax P12 valkoinen - Pallokarhut 12 Musta 2-5 Tekonurmi TN4
226 P9K-1 15:30 Tervarit 13 Musta - RoPS P12 Valkoinen 0-5 Tekonurmi TN2
192 P10K-2 15:00 KemPa vihreä - FC Raahe 1-4 Nurmi N3
158 P15-1 15:00 HaupaP15 - LaFK-KKP P07 2-0 Verkkoasema Nurmi N5
270 P9H-1 15:00 Fc Raahe P12 Arsenal - Pallokarhut 12 Punainen 6-0 Tekonurmi TN1
269 P9H-1 15:00 OLS Ruotsi 12 Malmö - Tervarit 12 Keltainen 5-3 Tekonurmi TN4
268 P9H-1 15:00 LaPa-95 - Tervarit 12 Punainen 1-3 Tekonurmi TN2
271 P9H-1 15:00 Ajax P12 sininen - Fc Raahe P12 Liverpool 0-7 Tekonurmi TN3
193 P10K-2 15:00 VPS-j - HauPa P10 Keltainen 1-6 Nurmi N4
88 P10H-1 15:00 OLS Kreikka 12 - Fc Ylivieska Musta 3-0 Nurmi N2
11 P13H-1 15:00 OLS 08 Saksa sininen - HauPa P12 Keltainen 2-2 Heinäpään halli HH1
87 P10H-1 15:00 Ajax 11 Sininen - RoPS P11 Musta 2-4 Nurmi N1
12 P13H-1 15:00 Tervarit 08 Punainen - KPV 09 0-2 Heinäpään halli HH2
261 P9H-1 14:30 Ajax P12 sininen - Tervarit 12 Keltainen 0-5 Tekonurmi TN4
262 P9H-1 14:30 Fc Raahe P12 Arsenal - Tervarit 12 Punainen 2-2 Tekonurmi TN3
260 P9H-1 14:30 OLS Ruotsi 12 Malmö - Fc Raahe P12 Liverpool 2-2 Tekonurmi TN2
263 P9H-1 14:30 LaPa-95 - Pallokarhut 12 Punainen 3-0 Tekonurmi TN1
186 P10K-1 14:15 Tervarit 11 Musta - HauPa P9 Keltainen 5-0 Nurmi N3
187 P10K-1 14:15 RoPS P11 Sininen - Ajax P11 valkoinen 0-3 Nurmi N4
86 P10H-1 14:15 Ajax 11 Sininen - OLS Kreikka 12 2-6 Nurmi N2
42 P12H-2 14:15 OLS Belgia - HauPa P12 Vihreä 1-0 Heinäpään halli HH2
85 P10H-1 14:15 RoPS P11 Musta - Fc Ylivieska Musta 0-5 Nurmi N1
41 P12H-2 14:15 KemPa 09 - FcRaahe P09 2-0 Heinäpään halli HH1
157 P15-1 14:10 Tervarit 0607 - HauPa P14 6-0 Verkkoasema Nurmi N5
295 P9H-2 14:00 OLS Kreikka 12 Olympiakos - Ajax P12 musta 3-2 Tekonurmi TN3
292 P9H-2 14:00 Tervarit 12 Valkoinen - HauPa P9 Vihreä 4-2 Tekonurmi TN1
294 P9H-2 14:00 Fc Raahe P12 ManU - Ajax T1213 valkoinen 8-0 Tekonurmi TN4
293 P9H-2 14:00 Pallokarhut T1213 musta - Fc Raahe P12 Real Madrid 0-5 Tekonurmi TN2
289 P9H-2 13:30 Ajax P12 musta - Pallokarhut T1213 musta 3-1 Tekonurmi TN4
288 P9H-2 13:30 HauPa P9 Vihreä - Fc Raahe P12 ManU 2-1 Tekonurmi TN2
121 P11H-2 13:30 PonPa P10 - Tervarit 10 Valkoinen 7-0 Nurmi N4
291 P9H-2 13:30 Fc Raahe P12 Real Madrid - OLS Kreikka 12 Olympiakos 2-3 Tekonurmi TN3
290 P9H-2 13:30 Ajax T1213 valkoinen - Tervarit 12 Valkoinen 0-7 Tekonurmi TN1
122 P11H-2 13:30 LiPK Punainen - Ylämyllyn Yllätys 0-12 Nurmi N3
106 P10H-4 13:30 HauPa P10 Vihreä - Ajax P11 musta 4-4 Nurmi N2
105 P10H-4 13:30 Tervarit 11 Valkoinen - OTP 2011 1-1 Nurmi N1
18 P13H-2 13:30 OLS 08 Saksa keltainen - HauPa P13 Vihreä 4-2 Heinäpään halli HH2
17 P13H-2 13:30 OLS 08 ITÄ - Ajax P08 sininen 1-1 Heinäpään halli HH1
163 P15-1 13:20 HaupaP15 - FC Kapina 0-3 Verkkoasema Nurmi N5
273 P9H-1 13:00 Tervarit 12 Keltainen - Fc Raahe P12 Arsenal 5-1 Tekonurmi TN4
272 P9H-1 13:00 LaPa-95 - OLS Ruotsi 12 Malmö 1-1 Tekonurmi TN2
274 P9H-1 13:00 Tervarit 12 Punainen - Ajax P12 sininen 1-0 Tekonurmi TN3
275 P9H-1 13:00 Pallokarhut 12 Punainen - Fc Raahe P12 Liverpool 0-9 Tekonurmi TN1
92 P10H-2 12:45 VPS-j - LaPa-95 0-2 Nurmi N2
38 P12H-1 12:45 Lapa-95 - KPV 0-7 Heinäpään halli HH2
115 P11H-1 12:45 FC Raahe P10 - GBK Gamlakarleby Bollklubb 1-5 Nurmi N3
116 P11H-1 12:45 Ajax P10 sininen - Tervarit 10 Punainen 1-5 Nurmi N4
91 P10H-2 12:45 Tervarit 12 - Tervarit 11 Punainen 3-0 Nurmi N1
37 P12H-1 12:45 Pallokarhut 09 Punainen - OLS Portugali 09 2-0 Heinäpään halli HH1
254 P9H-1 12:30 OLS Ruotsi 12 Malmö - Fc Raahe P12 Arsenal 4-1 Tekonurmi TN3
162 P15-1 12:30 Limingan Pallokarhut - Tervarit 0607 5-3 Verkkoasema Nurmi N5
253 P9H-1 12:30 Tervarit 12 Punainen - Fc Raahe P12 Liverpool 4-3 Tekonurmi TN4
252 P9H-1 12:30 LaPa-95 - Ajax P12 sininen 8-1 Tekonurmi TN2
255 P9H-1 12:30 Tervarit 12 Keltainen - Pallokarhut 12 Punainen 2-1 Tekonurmi TN1
236 P6H-1 12:00 Ajax T1415 Musta - Tervarit 15 Valkoinen 0-10 Tekonurmi TN2
191 P10K-2 12:00 FC Raahe - VPS-j 1-2 Nurmi N4
238 P6H-1 12:00 Ajax P15 sininen - HauPa P6 Vihreä 6-0 Tekonurmi TN3
237 P6H-1 12:00 HauPa P6 Keltainen - Tervarit 15 Musta 9-0 Tekonurmi TN1
190 P10K-2 12:00 HauPa P10 Keltainen - KemPa vihreä 1-0 Nurmi N3
97 P10H-3 12:00 KemPa valkoinen - FC Raahe 1-1 Nurmi N1
98 P10H-3 12:00 OLS 11 Keltasininen - Fc Ylivieska Keltainen 3-1 Nurmi N2
10 P13H-1 12:00 HauPa P12 Keltainen - Tervarit 08 Punainen 0-0 Heinäpään halli HH2
9 P13H-1 12:00 KPV 09 - OLS 08 Saksa sininen 3-1 Heinäpään halli HH1
164 P15-1 11:40 LaFK-KKP P07 - HauPa P14 2-0 Verkkoasema Nurmi N5
240 P6H-1 11:30 Ajax T1415 Musta - Ajax P15 sininen 2-1 Tekonurmi TN1
241 P6H-1 11:30 Tervarit 15 Musta - Ajax P15 valkoinen 2-13 Tekonurmi TN3
239 P6H-1 11:30 Tervarit 15 Valkoinen - HauPa P6 Keltainen 0-6 Tekonurmi TN2
181 P10K-1 11:15 OLS 11 Sininen - RoPS P11 Sininen 1-1 Nurmi N4
83 P10H-1 11:15 OLS Kreikka 12 - RoPS P11 Musta 7-1 Nurmi N1
180 P10K-1 11:15 Ajax P11 valkoinen - HauPa P9 Keltainen 6-0 Nurmi N3
84 P10H-1 11:15 Fc Ylivieska Musta - Ajax 11 Sininen 4-2 Nurmi N2
40 P12H-2 11:15 FcRaahe P09 - OLS Belgia 0-6 Heinäpään halli HH2
39 P12H-2 11:15 HauPa P12 Vihreä - KemPa 09 1-1 Heinäpään halli HH1
220 P9K-1 11:00 Ajax P12 valkoinen - RoPS P12 Valkoinen 1-5 Tekonurmi TN4
218 P9K-1 11:00 Pallokarhut 12 Musta - OLS Ruotsi 12 AIK 0-9 Tekonurmi TN3
219 P9K-1 11:00 Tervarit 13 Musta - RoPS P12 Sininen 1-4 Tekonurmi TN2
235 P6H-1 11:00 HauPa P6 Vihreä - Ajax P15 valkoinen 0-8 Tekonurmi TN1
165 P15-1 10:50 Limingan Pallokarhut - HaupaP15 0-5 Verkkoasema Nurmi N5
214 P9K-1 10:30 Pallokarhut 12 Musta - RoPS P12 Sininen 1-1 Tekonurmi TN3
96 P10H-3 10:30 FC Raahe - OLS 11 Keltasininen 0-5 Nurmi N2
442 P11K-1 10:30 OLS 10 Niemi - Tervarit 10 Musta 3-0 Nurmi N4
213 P9K-1 10:30 RoPS P12 Valkoinen - OLS Ruotsi 12 AIK 2-5 Tekonurmi TN4
20 P13H-2 10:30 HauPa P13 Vihreä - Ajax P08 sininen 0-4 Heinäpään halli HH2
212 P9K-1 10:30 Ajax P12 valkoinen - Tervarit 13 Musta 6-2 Tekonurmi TN2
441 P11K-1 10:30 OLS 10 Nurmela - OTP10 Akatemia 4-0 Nurmi N3
234 P6H-1 10:30 Ajax P15 sininen - HauPa P6 Keltainen 2-3 Tekonurmi TN1
95 P10H-3 10:30 Fc Ylivieska Keltainen - KemPa valkoinen 8-0 Nurmi N1
19 P13H-2 10:30 OLS 08 Saksa keltainen - OLS 08 ITÄ 4-0 Heinäpään halli HH1
242 P6H-1 10:00 HauPa P6 Vihreä - Ajax T1415 Musta 0-3 Tekonurmi TN2
166 P15-1 10:00 FC Kapina - HauPa P14 6-0 Verkkoasema Nurmi N5
244 P6H-1 10:00 Ajax P15 valkoinen - Tervarit 15 Valkoinen 5-1 Tekonurmi TN3
243 P6H-1 10:00 Ajax P15 sininen - Tervarit 15 Musta 11-0 Tekonurmi TN1
46 P12H-3 09:45 Ajax P09 sininen - Tervarit 09 3-0 Heinäpään halli HH1
103 P10H-4 09:45 OTP 2011 - Ajax P11 musta 1-4 Nurmi N1
183 P10K-1 09:45 HauPa P9 Keltainen - OLS 11 Sininen 3-4 Nurmi N4
104 P10H-4 09:45 Tervarit 11 Valkoinen - HauPa P10 Vihreä 0-9 Nurmi N2
182 P10K-1 09:45 Tervarit 11 Musta - Ajax P11 valkoinen 0-5 Nurmi N3
45 P12H-3 09:45 OLS Kreikka09 - OTP 0-6 Heinäpään halli HH2
247 P6H-1 09:30 Tervarit 15 Valkoinen - HauPa P6 Vihreä 7-1 Tekonurmi TN3
245 P6H-1 09:30 HauPa P6 Keltainen - Ajax P15 valkoinen 2-6 Tekonurmi TN2
246 P6H-1 09:30 Tervarit 15 Musta - Ajax T1415 Musta 5-4 Tekonurmi TN1
102 P10H-4 09:00 Ajax P11 musta - Tervarit 11 Valkoinen 5-0 Nurmi N2
101 P10H-4 09:00 HauPa P10 Vihreä - OTP 2011 2-1 Nurmi N1
16 P13H-2 09:00 Ajax P08 sininen - OLS 08 Saksa keltainen 2-0 Heinäpään halli HH2
15 P13H-2 09:00 HauPa P13 Vihreä - OLS 08 ITÄ 0-2 Heinäpään halli HH1

Fr 2021-08-06