275 |
P10-4 |
08:20 |
Hässelby SK P10 vit lag 2 -
Spånga P10-4 lag 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
276 |
P10-4 |
08:20 |
Enskede IK Lila -
Ängby P10 lag röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
257 |
P10-1 |
08:20 |
Gröndals IK Blå -
Hässelby SK P10 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
258 |
P10-1 |
08:20 |
AIK Blå 1 -
NSK P10 Blå 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
277 |
P10-4 |
09:40 |
Spånga P10-4 lag 1 -
Enskede IK Lila
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
278 |
P10-4 |
09:40 |
Ängby P10 lag röd -
Hässelby SK P10 vit lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
259 |
P10-1 |
09:40 |
Hässelby SK P10 Blå -
AIK Blå 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
260 |
P10-1 |
09:40 |
NSK P10 Blå 2 -
Gröndals IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
279 |
P10-4 |
11:00 |
Ängby P10 lag röd -
Spånga P10-4 lag 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
280 |
P10-4 |
11:00 |
Hässelby SK P10 vit lag 2 -
Enskede IK Lila
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
261 |
P10-1 |
11:00 |
NSK P10 Blå 2 -
Hässelby SK P10 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
262 |
P10-1 |
11:00 |
Gröndals IK Blå -
AIK Blå 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
281 |
P10-5 |
16:20 |
Hässelby SK P10 Röd 2 -
IFK Lidingö P10:16
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
282 |
P10-5 |
16:20 |
Gröndal IK vit -
Spånga P10-4 lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
263 |
P10-2 |
16:20 |
Gröndals IK Gul -
Hässelby SK P10 Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
264 |
P10-2 |
16:20 |
AIK Blå 2 -
Sickla IF Röd 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
287 |
P10-6 |
17:00 |
Hässelby SK FF P10 Svart -
Hässelby SK FF P10 vit lag 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
288 |
P10-6 |
17:00 |
Hammarby lag 17 -
Ängby P10 lag röd 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
269 |
P10-3 |
17:00 |
Hammarby IF-26 -
Hässelby SK P10 Röd 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
270 |
P10-3 |
17:00 |
BKBK P10 Vit -
Sickla IF Röd 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
283 |
P10-5 |
17:40 |
IFK Lidingö P10:16 -
Gröndal IK vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
284 |
P10-5 |
17:40 |
Spånga P10-4 lag 2 -
Hässelby SK P10 Röd 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
265 |
P10-2 |
17:40 |
Hässelby SK P10 Grön -
AIK Blå 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
266 |
P10-2 |
17:40 |
Sickla IF Röd 1 -
Gröndals IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP8 |
|
|
289 |
P10-6 |
18:20 |
Hässelby SK FF P10 vit lag 1 -
Hammarby lag 17
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
290 |
P10-6 |
18:20 |
Ängby P10 lag röd 2 -
Hässelby SK FF P10 Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
271 |
P10-3 |
18:20 |
Hässelby SK P10 Röd 1 -
BKBK P10 Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
272 |
P10-3 |
18:20 |
Sickla IF Röd 2 -
Hammarby IF-26
|
Dolt
|
Hässelby IP IP8 |
|
|
285 |
P10-5 |
19:00 |
Spånga P10-4 lag 2 -
IFK Lidingö P10:16
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
286 |
P10-5 |
19:00 |
Hässelby SK P10 Röd 2 -
Gröndal IK vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
267 |
P10-2 |
19:00 |
Sickla IF Röd 1 -
Hässelby SK P10 Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
268 |
P10-2 |
19:00 |
Gröndals IK Gul -
AIK Blå 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP8 |
|
|
291 |
P10-6 |
19:40 |
Ängby P10 lag röd 2 -
Hässelby SK FF P10 vit lag 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
292 |
P10-6 |
19:40 |
Hässelby SK FF P10 Svart -
Hammarby lag 17
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
273 |
P10-3 |
19:40 |
Sickla IF Röd 2 -
Hässelby SK P10 Röd 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP7 |
|
|
274 |
P10-3 |
19:40 |
Hammarby IF-26 -
BKBK P10 Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP8 |
|
|