Senaste resultat

Antal: 325


Sö 2020-08-09

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
430 P8H-1 18:30 OLS Kreikka 12 Olympiakos - Tervarit 13 Musta 1-4 Tekonurmi TN1
245 P13H-1 18:30 OHF T07 - LaFK P07 1-1 Verkkoasema Nurmi N8
433 P8H-1 18:30 Ajax P12 vihreä - Limingan Pallokarhut 12 Puna 3-0 Tekonurmi TN3
244 P13H-1 18:30 Limingan Pallokarhut 07 - Ajax P07 1-3 Verkkoasema Nurmi N7
431 P8H-1 18:30 OLS Ruotsi Malmö - Tervarit 12 Punainen 4-1 Tekonurmi TN4
243 P13H-1 18:30 HauPa P07 Vihreä - Tervarit 0607 Punainen 2-1 Verkkoasema Nurmi N6
432 P8H-1 18:30 Ajax Sarkkiranta P13 sininen - OTP12 1-2 Tekonurmi TN2
52 P10H 18:30 FC Kemi 10 punainen - Ajax P10 Sininen 1-2 Nurmi N2 A-Plac. 3-4
51 P10H 18:30 Tervarit 10 Valkoinen - Limingan Pallokarhut 10 3-0 Nurmi N1 A-FINAL
428 P8H-1 18:00 Limingan Pallokarhut 12 Puna - Ajax Sarkkiranta P13 sininen 3-4 Tekonurmi TN3
429 P8H-1 18:00 OTP12 - Ajax P12 vihreä 4-0 Tekonurmi TN4
426 P8H-1 18:00 Tervarit 13 Musta - OLS Ruotsi Malmö 3-1 Tekonurmi TN2
427 P8H-1 18:00 Tervarit 12 Punainen - OLS Kreikka 12 Olympiakos 0-3 Tekonurmi TN1
48 P10H 17:45 OSPA P10-11 - OTP punainen 5-0 Nurmi N2 B-Plac. 3-4
47 P10H 17:45 PonPa P10 - OLS Tanska 10 0-2 Nurmi N1 B-FINAL
480 P8K-1 17:30 Kajaanin Palloilijat - ONS11 Punainen 3-1 Tekonurmi TN3
481 P8K-1 17:30 KPV T11 valkoinen - Limingan Pallokarhut 12 Musta 3-2 Tekonurmi TN4
479 P8K-1 17:30 OLS Ranska 12 Lyon - ONS11 valkoinen 1-2 Tekonurmi TN2
498 P8K-2 17:30 Tervarit 12 Musta - HauPa P12 Vihreä 0-11 Halli H2
478 P8K-1 17:30 OLS Kreikka 12 AEK - Tervarit 12 Valkoinen 2-0 Tekonurmi TN1
499 P8K-2 17:30 Kajaanin Palloilijat valkoinen - OTP 3-1 Halli H1
246 P13H-1 17:00 HauPa P07 Vihreä - Limingan Pallokarhut 07 0-2 Verkkoasema Nurmi N6
248 P13H-1 17:00 Tervarit 0607 Punainen - OHF T07 2-1 Verkkoasema Nurmi N8
455 P8H-2 17:00 ONS11 musta - KPV T11 vihreä 1-6 Tekonurmi TN4
247 P13H-1 17:00 Ajax P07 - LaFK P07 2-0 Verkkoasema Nurmi N7
376 P11K 17:00 Laihian Luja - OLS 09 sininen 2-1 Verkkoasema Nurmi N5 A-FINAL
456 P8H-2 17:00 HauPa P12 valkoinen - Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen 4-2 Tekonurmi TN3
496 P8K-2 17:00 OLS Kreikka 12 PAOK - OTP 7-0 Halli H2
457 P8H-2 17:00 OLS Ranska 12 PSG - Ajax P12 musta 1-3 Tekonurmi TN2
454 P8H-2 17:00 Tervarit 12 Keltainen - Kajaanin Palloilijat 2-1 Tekonurmi TN1
495 P8K-2 17:00 Kajaanin Palloilijat valkoinen - Tervarit 12 Musta 6-1 Halli H1
356 P14 16:50 Haupa - Ajax Sarkkiranta P06 Sininen 3-2 Liminka TN 19 A-FINAL
451 P8H-2 16:30 Ajax P12 musta - ONS11 musta 8-1 Tekonurmi TN2
477 P8K-1 16:30 ONS11 Punainen - KPV T11 valkoinen 2-1 Halli H2
453 P8H-2 16:30 KPV T11 vihreä - OLS Ranska 12 PSG 2-2 Tekonurmi TN3
452 P8H-2 16:30 Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen - Tervarit 12 Keltainen 3-2 Tekonurmi TN4
450 P8H-2 16:30 Kajaanin Palloilijat - HauPa P12 valkoinen 1-3 Tekonurmi TN1
476 P8K-1 16:30 Limingan Pallokarhut 12 Musta - Kajaanin Palloilijat 4-0 Halli H1
241 P13H-1 16:15 Tervarit 0607 Punainen - Limingan Pallokarhut 07 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
242 P13H-1 16:15 Ajax P07 - OHF T07 6-0 Verkkoasema Nurmi N8
240 P13H-1 16:15 LaFK P07 - HauPa P07 Vihreä 2-0 Verkkoasema Nurmi N6
377 P11K 16:15 OLS 10 Keltainen - OLS 09 keltainen 2-1 Verkkoasema Nurmi N5 A-Plac. 3-4
50 P10H 16:15 Limingan Pallokarhut 10 - Ajax P10 Sininen 1-0 Nurmi N2 A-Semifinal 2
49 P10H 16:15 Tervarit 10 Valkoinen - FC Kemi 10 punainen 3-0 Nurmi N1 A-Semifinal 1
497 P8K-2 16:00 Ajax P12 valkoinen - OLS Ruotsi AIK 5-3 Tekonurmi TN3
409 P7H-1 16:00 Tervarit 13 Punainen - Pallokarhut T1213 punainen 2-2 Tekonurmi TN2
475 P8K-1 16:00 ONS11 valkoinen - OLS Kreikka 12 AEK 1-1 Halli H2
407 P7H-1 16:00 OLS Portugal 13 - Pallokarhut T1213 musta 3-1 Tekonurmi TN1
357 P14 16:00 FC Raahe - Tervarit 06 Musta 0-6 Liminka TN 19 A-Plac. 3-4
474 P8K-1 16:00 Tervarit 12 Valkoinen - OLS Ranska 12 Lyon 1-0 Halli H1
46 P10H 15:30 OLS Tanska 10 - OTP punainen 5-0 Nurmi N2 B-Semifinal 2
406 P7H-1 15:30 Ajax Sarkkiranta P13 Musta - Pallokarhut T1213 punainen 0-2 Tekonurmi TN2
265 P12K 15:30 Tervarit 08 Musta - Limingan Pallokarhut 09 Musta 1-2 Verkkoasema Nurmi N6 Plac. 3-4
408 P7H-1 15:30 ONS 12 Valkoinen - OLS Portugal 13 2-4 Tekonurmi TN3
264 P12K 15:30 LPS - Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen 3-1 Verkkoasema Nurmi N5 FINAL
405 P7H-1 15:30 Pallokarhut T1213 musta - ONS 12 Punainen 0-5 Tekonurmi TN1
45 P10H 15:30 OSPA P10-11 - PonPa P10 1-2 Nurmi N1 B-Semifinal 1
493 P8K-2 15:00 Ajax P12 valkoinen - OLS Kreikka 12 PAOK 4-2 Tekonurmi TN1
494 P8K-2 15:00 OLS Ruotsi AIK - HauPa P12 Vihreä 1-11 Tekonurmi TN3
492 P8K-2 15:00 OTP - Tervarit 12 Musta 0-3 Tekonurmi TN2
373 P11K 15:00 Ajax P10 Oranssi - Tervarit 09 Musta 3-1 Halli H2 B-Plac. 3-4
372 P11K 15:00 OTP - HauPa keltainen 0-1 Halli H1 B-FINAL
355 P14 14:50 Tervarit 06 Musta - Ajax Sarkkiranta P06 Sininen 1-2 Liminka TN 19 A-Semifinal 2
289 P12H-1 14:45 OLS Saksa keltainen - LPS Musta 0-2 Verkkoasema Nurmi N6
287 P12H-1 14:45 Haupa 08 Vihreä - Tervarit 08 Punainen 1-0 Verkkoasema Nurmi N8
288 P12H-1 14:45 OLS 08 ITÄ - Haapajärven Kiilat 1-3 Verkkoasema Nurmi N7
106 P10K-1 14:45 Tervarit 10 Musta - OTP 2-0 Verkkoasema Nurmi N5
105 P10K-1 14:45 Ajax P10 Vihreä - OLS 10 Keltasininen 3-2 Nurmi N2
104 P10K-1 14:45 FC Kemi 10 musta - OLS 10 Sininen 5-2 Nurmi N1
490 P8K-2 14:30 HauPa P12 Vihreä - Kajaanin Palloilijat valkoinen 3-0 Tekonurmi TN2
491 P8K-2 14:30 OLS Kreikka 12 PAOK - OLS Ruotsi AIK 3-4 Tekonurmi TN3
489 P8K-2 14:30 Tervarit 12 Musta - Ajax P12 valkoinen 2-2 Tekonurmi TN1
402 P7H-1 14:00 Tervarit 13 Punainen - ONS 12 Valkoinen 1-3 Tekonurmi TN1
404 P7H-1 14:00 Pallokarhut T1213 punainen - OLS Portugal 13 0-5 Tekonurmi TN3
375 P11K 14:00 OLS 09 sininen - OLS 09 keltainen 2-1 Verkkoasema Nurmi N8 A-Semifinal 2
87 P10Har-1 14:00 Tervarit 10 Punainen - Ols Englanti 10 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
374 P11K 14:00 Laihian Luja - OLS 10 Keltainen 3-1 Verkkoasema Nurmi N7 A-Semifinal 1
403 P7H-1 14:00 ONS 12 Punainen - Ajax Sarkkiranta P13 Musta 4-0 Tekonurmi TN2
85 P10Har-1 14:00 FC Raahe P10 - ONS10 4-1 Nurmi N2
354 P14 14:00 Haupa - FC Raahe 3-2 Liminka TN 19 A-Semifinal 1
86 P10Har-1 14:00 Ajax P10 Keltainen - OHF P10 1-2 Nurmi N1
207 P11H 14:00 FC Ylivieska/Keltainen - KemPa 09 0-4 Halli H2 Sijat 3-4
206 P11H 14:00 OLS Belgia 09 - HauPa vihreä 0-1 Halli H1 Sijat 1-2 Finaali
487 P8K-2 13:30 Kajaanin Palloilijat valkoinen - OLS Kreikka 12 PAOK 3-5 Tekonurmi TN1
488 P8K-2 13:30 OLS Ruotsi AIK - OTP 4-1 Tekonurmi TN3
486 P8K-2 13:30 HauPa P12 Vihreä - Ajax P12 valkoinen 5-0 Tekonurmi TN2
274 P12K-1 13:15 Tervarit 08 Musta - Haupa 08 Keltainen 3-1 Verkkoasema Nurmi N8
290 P12H-1 13:15 Haupa 08 Vihreä - OLS 08 ITÄ 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
273 P12K-1 13:15 Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen - LPS 0-3 Verkkoasema Nurmi N7
292 P12H-1 13:15 Tervarit 08 Punainen - OLS Saksa keltainen 2-2 Verkkoasema Nurmi N6
211 P11H 13:15 FC Ylivieska/Musta - Tervarit 09 Punainen 0-1 Halli H2 Sijat 7-8
210 P11H 13:15 ONS 08 / valkoinen - Fc Ysikaks P09 0-1 Halli H1 Sijat 5-6
472 P8K-1 13:00 Kajaanin Palloilijat - Tervarit 12 Valkoinen 2-4 Tekonurmi TN3
470 P8K-1 13:00 OLS Ranska 12 Lyon - Limingan Pallokarhut 12 Musta 2-3 Tekonurmi TN1
471 P8K-1 13:00 KPV T11 valkoinen - ONS11 valkoinen 2-3 Tekonurmi TN4
473 P8K-1 13:00 OLS Kreikka 12 AEK - ONS11 Punainen 1-1 Tekonurmi TN2
352 P14 12:50 Tervarit 06 Punamusta - Ottelun voittaja 351 6-0 Liminka TN 19 B-FINAL
448 P8H-2 12:30 Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen - KPV T11 vihreä 5-0 Tekonurmi TN3
103 P10K-1 12:30 OTP - OLS 10 Keltasininen 3-2 Verkkoasema Nurmi N5
263 P12Har-1 12:30 Tervarit 08 Valkoinen - OPS-08 2-0 Verkkoasema Nurmi N8
446 P8H-2 12:30 Ajax P12 musta - Kajaanin Palloilijat 0-2 Tekonurmi TN1
262 P12Har-1 12:30 Ajax P08 - Limingan Pallokarhut 08 Puna 2-1 Verkkoasema Nurmi N7
447 P8H-2 12:30 HauPa P12 valkoinen - ONS11 musta 5-0 Tekonurmi TN4
261 P12Har-1 12:30 LPS Vihreä - OLS Saksa sininen 4-1 Verkkoasema Nurmi N6
449 P8H-2 12:30 OLS Ranska 12 PSG - Tervarit 12 Keltainen 1-4 Tekonurmi TN2
101 P10K-1 12:30 FC Kemi 10 musta - Tervarit 10 Musta 0-5 Nurmi N2
102 P10K-1 12:30 OLS 10 Sininen - Ajax P10 Vihreä 1-3 Nurmi N1
215 P11H 12:30 OLS Kreikka09 AEk - Limingan Pallokarhut 09 Puna 5-2 Halli H2 Sijat 11-12
214 P11H 12:30 Ajax Sarkkiranta P09 Sininen - OLS kreikka09 Olympiakos 6-1 Halli H1 Sijat 9-10
460 P8K-1 12:00 OLS Ranska 12 Lyon - ONS11 Punainen 1-1 Tekonurmi TN4
461 P8K-1 12:00 ONS11 valkoinen - Tervarit 12 Valkoinen 2-2 Tekonurmi TN3
459 P8K-1 12:00 Limingan Pallokarhut 12 Musta - OLS Kreikka 12 AEK 1-2 Tekonurmi TN2
458 P8K-1 12:00 KPV T11 valkoinen - Kajaanin Palloilijat 1-3 Tekonurmi TN1
353 P14 12:00 Tervarit 07 Musta 2 - Ottelun häviäjä 351 6-1 Liminka TN 19 B-Plac. 3-4
291 P12H-1 11:45 Haapajärven Kiilat - LPS Musta 1-4 Verkkoasema Nurmi N6
371 P11K 11:45 HauPa keltainen - Tervarit 09 Musta 4-0 Verkkoasema Nurmi N8 B-Semifinal 2
277 P12K-1 11:45 Haupa 08 Keltainen - Limingan Pallokarhut 09 Musta 1-4 Verkkoasema Nurmi N7
84 P10Har-1 11:45 Ols Englanti 10 - OHF P10 2-1 Verkkoasema Nurmi N5
83 P10Har-1 11:45 ONS10 - Ajax P10 Keltainen 2-0 Nurmi N1
82 P10Har-1 11:45 FC Raahe P10 - Tervarit 10 Punainen 10-1 Nurmi N2
205 P11H 11:45 OLS Belgia 09 - FC Ylivieska/Keltainen 2-0 Halli H2 Sijat 1-4
204 P11H 11:45 KemPa 09 - HauPa vihreä 0-2 Halli H1 Sijat 1-4
445 P8H-2 11:30 ONS11 musta - OLS Ranska 12 PSG 1-2 Tekonurmi TN2
443 P8H-2 11:30 Tervarit 12 Keltainen - HauPa P12 valkoinen 2-1 Tekonurmi TN4
444 P8H-2 11:30 Kajaanin Palloilijat - Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen 0-4 Tekonurmi TN3
442 P8H-2 11:30 KPV T11 vihreä - Ajax P12 musta 7-6 Tekonurmi TN1
399 P7H-1 11:00 ONS 12 Punainen - Tervarit 13 Punainen 3-1 Tekonurmi TN1
209 P11H 11:00 Fc Ysikaks P09 - Tervarit 09 Punainen 4-1 Halli H1 Sijat 5-8
401 P7H-1 11:00 Ajax Sarkkiranta P13 Musta - Pallokarhut T1213 musta 3-5 Tekonurmi TN3
275 P12K-1 11:00 Limingan Pallokarhut 09 Musta - Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen 1-6 Verkkoasema Nurmi N7
99 P10K-1 11:00 Tervarit 10 Musta - OLS 10 Sininen 1-0 Nurmi N1
276 P12K-1 11:00 LPS - Tervarit 08 Musta 1-0 Verkkoasema Nurmi N6
400 P7H-1 11:00 ONS 12 Valkoinen - Pallokarhut T1213 punainen 3-2 Tekonurmi TN2
100 P10K-1 11:00 Ajax P10 Vihreä - OTP 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
98 P10K-1 11:00 OLS 10 Keltasininen - FC Kemi 10 musta 1-3 Nurmi N2
370 P11K 11:00 Ajax P10 Oranssi - OTP 1-3 Verkkoasema Nurmi N8 B-Semifinal 1
208 P11H 11:00 FC Ylivieska/Musta - ONS 08 / valkoinen 2-3 (STR) Halli H2 Sijat 5-8
350 P14 10:50 Tervarit 06 Punamusta - Tervarit 07 Musta 2 5-0 Liminka TN 19 B-Semifinal 1
394 P7H-1 10:30 OLS Portugal 13 - ONS 12 Punainen 3-1 Tekonurmi TN2
395 P7H-1 10:30 ONS 12 Valkoinen - Pallokarhut T1213 musta 1-2 Tekonurmi TN3
393 P7H-1 10:30 Tervarit 13 Punainen - Ajax Sarkkiranta P13 Musta 3-0 Tekonurmi TN1
259 P12Har-1 10:15 OLS Saksa sininen - Ajax P08 3-0 Verkkoasema Nurmi N7
79 P10Har-1 10:15 OHF P10 - FC Raahe P10 0-6 Verkkoasema Nurmi N5
80 P10Har-1 10:15 Tervarit 10 Punainen - ONS10 2-4 Nurmi N1
258 P12Har-1 10:15 LPS Vihreä - Tervarit 08 Valkoinen 5-0 Verkkoasema Nurmi N6
260 P12Har-1 10:15 OPS-08 - Limingan Pallokarhut 08 Puna 2-1 Verkkoasema Nurmi N8
81 P10Har-1 10:15 Ajax P10 Keltainen - Ols Englanti 10 4-1 Nurmi N2
213 P11H 10:15 OLS kreikka09 Olympiakos - OLS Kreikka09 AEk 3-1 Halli H2 Sijat 9-12
212 P11H 10:15 Limingan Pallokarhut 09 Puna - Ajax Sarkkiranta P09 Sininen 0-10 Halli H1 Sijat 9-12
420 P8H-1 10:00 Ajax Sarkkiranta P13 sininen - OLS Kreikka 12 Olympiakos 1-4 Tekonurmi TN2
421 P8H-1 10:00 OTP12 - Tervarit 13 Musta 1-1 Tekonurmi TN4
419 P8H-1 10:00 Limingan Pallokarhut 12 Puna - Tervarit 12 Punainen 3-2 Tekonurmi TN3
418 P8H-1 10:00 Ajax P12 vihreä - OLS Ruotsi Malmö 0-3 Tekonurmi TN1
351 P14 10:00 Limingan Pallokarhut 0708 - Limingan Pallokarhut 0506 0-3 Liminka TN 19 B-Semifinal 2
425 P8H-1 09:30 OLS Kreikka 12 Olympiakos - OTP12 1-1 Tekonurmi TN4
422 P8H-1 09:30 OLS Ruotsi Malmö - Limingan Pallokarhut 12 Puna 10-2 Tekonurmi TN3
423 P8H-1 09:30 Ajax P12 vihreä - Tervarit 12 Punainen 1-3 Tekonurmi TN2
424 P8H-1 09:30 Ajax Sarkkiranta P13 sininen - Tervarit 13 Musta 2-1 Tekonurmi TN1

Lö 2020-08-08

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
369 P14-2 18:40 Limingan Pallokarhut 0708 - FC Raahe 0-8 Liminka TN 19
181 P9H-2 18:00 KemPa 2010-2011 Brasilia - Tervarit 11 Keltainen 5-7 Nurmi N1
182 P9H-2 18:00 Limingan Pallokarhut 11 Puna - OLS Tanska 11 Kööpenhamina 3-3 Nurmi N2
179 P9H-2 18:00 OLS Belgia 11 - LaPa-95/valkoinen 7-1 Nurmi N3
180 P9H-2 18:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona - RoPS P11 Keltainen 1-5 Nurmi N4
368 P14-2 17:50 Tervarit 07 Musta 2 - Tervarit 06 Musta 0-13 Liminka TN 19
383 P11K-1 17:45 Laihian Luja - Ajax P10 Oranssi 8-0 Verkkoasema Nurmi N8
389 P11K-2 17:45 OLS 09 sininen - HauPa keltainen 2-0 Verkkoasema Nurmi N6
382 P11K-1 17:45 Tervarit 09 Musta - OLS 09 keltainen 2-4 Verkkoasema Nurmi N7
388 P11K-2 17:45 OTP - OLS 10 Keltainen 1-5 Verkkoasema Nurmi N5
94 P10K-1 17:45 OLS 10 Keltasininen - OLS 10 Sininen 1-0 Halli H2
92 P10K-1 17:45 Ajax P10 Vihreä - Tervarit 10 Musta 1-0 Halli H1
24 P9K-2 17:30 RoPS P11 Sininen - Tervarit 11 Musta 11-1 Nurmi N4
23 P9K-2 17:30 LaPa-95/punainen - Limingan Pallokarhut 11 Musta 0-9 Nurmi N3
22 P9K-2 17:30 Haupa P11 Keltainen - KemPa 2010-2011 Argentiina 1-6 Nurmi N2
21 P9K-2 17:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool - FC Ylivieska Keltainen 7-2 Nurmi N1
285 P12H-1 17:00 Tervarit 08 Punainen - OLS 08 ITÄ 3-1 Verkkoasema Nurmi N5
286 P12H-1 17:00 Haapajärven Kiilat - OLS Saksa keltainen 2-2 Verkkoasema Nurmi N7
284 P12H-1 17:00 LPS Musta - Haupa 08 Vihreä 1-1 Verkkoasema Nurmi N6
175 P9H-2 17:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona - OLS Belgia 11 3-10 Nurmi N4
177 P9H-2 17:00 KemPa 2010-2011 Brasilia - Limingan Pallokarhut 11 Puna 2-4 Nurmi N2
176 P9H-2 17:00 LaPa-95/valkoinen - RoPS P11 Keltainen 3-2 Nurmi N3
178 P9H-2 17:00 OLS Tanska 11 Kööpenhamina - Tervarit 11 Keltainen 2-4 Nurmi N1
366 P14-2 17:00 Tervarit 06 Musta - FC Raahe 4-0 Liminka TN 19
78 P10Har-1 17:00 ONS10 - Ols Englanti 10 0-0 Halli H2
77 P10Har-1 17:00 Tervarit 10 Punainen - OHF P10 3-0 Halli H1
35 P9K-2 16:30 FC Ylivieska Keltainen - Tervarit 11 Musta 7-1 Nurmi N3
36 P9K-2 16:30 KemPa 2010-2011 Argentiina - Limingan Pallokarhut 11 Musta 2-4 Nurmi N4
34 P9K-2 16:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool - RoPS P11 Sininen 1-5 Nurmi N2
33 P9K-2 16:30 LaPa-95/punainen - Haupa P11 Keltainen 0-3 Nurmi N1
381 P11K-1 16:15 Tervarit 09 Musta - Laihian Luja 1-8 Verkkoasema Nurmi N6
221 P11H-1 16:15 KemPa 09 - FC Ylivieska/Keltainen 5-2 Verkkoasema Nurmi N8
220 P11H-1 16:15 Tervarit 09 Punainen - OLS kreikka09 Olympiakos 5-3 Verkkoasema Nurmi N7
271 P12K-1 16:15 Haupa 08 Keltainen - LPS 2-7 Verkkoasema Nurmi N5
97 P10K-1 16:15 OLS 10 Sininen - OTP 0-1 Halli H2
95 P10K-1 16:15 FC Kemi 10 musta - Ajax P10 Vihreä 1-1 Halli H1
367 P14-2 16:10 Tervarit 07 Musta 2 - Limingan Pallokarhut 0708 2-3 Liminka TN 19
10 P9K-1 16:00 FC Raahe - RoPS P11 Valkoinen 4-5 Nurmi N2
12 P9K-1 16:00 OLS Hollanti 11 AJAX - Tervarit 11 Mustapuna 0-6 Nurmi N4
11 P9K-1 16:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Real - HauPa P12 Keltainen 1-7 Nurmi N3
9 P9K-1 16:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Manu - Haupa P11 Vihreä 2-4 Nurmi N1
138 P9H-1 15:30 OLS Tanska 11 Bröndby - FC Raahe 1-5 Nurmi N3
227 P11H-2 15:30 Fc Ysikaks P09 - FC Ylivieska/Musta 1-2 Tekonurmi TN1
380 P11K-1 15:30 OLS 09 keltainen - Ajax P10 Oranssi 1-3 Verkkoasema Nurmi N7
142 P9H-1 15:30 RoPS P11 Musta - Tervarit 11 Valkoinen 5-4 Nurmi N1
387 P11K-2 15:30 OTP - OLS 09 sininen 1-4 Verkkoasema Nurmi N6
137 P9H-1 15:30 FC Ylivieska Punainen - Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus 3-4 Nurmi N4
386 P11K-2 15:30 OLS 10 Keltainen - HauPa keltainen 3-2 Verkkoasema Nurmi N5
141 P9H-1 15:30 OLS Hollanti 11 PSV - PonPa P11 2-4 Nurmi N2
96 P10K-1 15:30 Tervarit 10 Musta - OLS 10 Keltasininen 4-1 Halli H2
76 P10Har-1 15:30 FC Raahe P10 - Ajax P10 Keltainen 14-0 Halli H1
362 P14-1 15:20 Tervarit 06 Punamusta - Limingan Pallokarhut 0506 3-1 Liminka TN 19
8 P9K-1 15:00 RoPS P11 Valkoinen - OLS Hollanti 11 AJAX 2-2 Nurmi N4
7 P9K-1 15:00 Haupa P11 Vihreä - Ajax-Sarkkiranta P11 Real 1-2 Nurmi N3
6 P9K-1 15:00 Tervarit 11 Mustapuna - FC Raahe 2-1 Nurmi N2
5 P9K-1 15:00 HauPa P12 Keltainen - Ajax-Sarkkiranta P11 Manu 8-0 Nurmi N1
282 P12H-1 14:45 Tervarit 08 Punainen - LPS Musta 3-1 Verkkoasema Nurmi N6
268 P12K-1 14:45 Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen - Haupa 08 Keltainen 5-0 Tekonurmi TN2
281 P12H-1 14:45 Haupa 08 Vihreä - Haapajärven Kiilat 1-1 Verkkoasema Nurmi N7
283 P12H-1 14:45 OLS 08 ITÄ - OLS Saksa keltainen 2-2 Verkkoasema Nurmi N5
72 P10H-2 14:45 Limingan Pallokarhut 10 - FC Kemi 10 punainen 1-1 Halli H2
71 P10H-2 14:45 PonPa P10 - OLS Tanska 10 1-4 Halli H1
139 P9H-1 14:30 Tervarit 11 Punainen - Tervarit 12 2-3 Nurmi N3
140 P9H-1 14:30 Haupa P11 Musta - FC Kemi 11 3-3 Nurmi N4
124 P9H-1 14:30 FC Ylivieska Punainen - Tervarit 11 Valkoinen 2-1 Nurmi N2
122 P9H-1 14:30 FC Raahe - RoPS P11 Musta 4-2 Nurmi N1
363 P14-1 14:30 Haupa - Ajax Sarkkiranta P06 Sininen 4-0 Liminka TN 19
256 P12Har-1 14:00 Tervarit 08 Valkoinen - OLS Saksa sininen 1-7 Verkkoasema Nurmi N6
255 P12Har-1 14:00 Limingan Pallokarhut 08 Puna - LPS Vihreä 0-5 Verkkoasema Nurmi N8
257 P12Har-1 14:00 Ajax P08 - OPS-08 5-0 Verkkoasema Nurmi N7
223 P11H-2 14:00 FC Ylivieska/Musta - OLS Belgia 09 0-6 Tekonurmi TN2
120 P9H-1 14:00 OLS Hollanti 11 PSV - Haupa P11 Musta 2-1 Nurmi N4
123 P9H-1 14:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus - Tervarit 11 Punainen 1-4 Nurmi N2
272 P12K-1 14:00 Limingan Pallokarhut 09 Musta - Tervarit 08 Musta 4-3 Tekonurmi TN1
121 P9H-1 14:00 FC Kemi 11 - OLS Tanska 11 Bröndby 3-10 Nurmi N3
119 P9H-1 14:00 PonPa P11 - Tervarit 12 2-5 Nurmi N1
66 P10H-1 14:00 OSPA P10-11 - Ajax P10 Sininen 1-2 Halli H2
65 P10H-1 14:00 Tervarit 10 Valkoinen - OTP punainen 4-1 Halli H1
39 P9K-2 13:30 Haupa P11 Keltainen - FC Ylivieska Keltainen 1-2 Nurmi N3
37 P9K-2 13:30 Tervarit 11 Musta - LaPa-95/punainen 3-0 Nurmi N1
40 P9K-2 13:30 Limingan Pallokarhut 11 Musta - Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool 6-1 Nurmi N4
38 P9K-2 13:30 RoPS P11 Sininen - KemPa 2010-2011 Argentiina 1-1 Nurmi N2
280 P12H-1 13:15 LPS Musta - OLS 08 ITÄ 2-0 Verkkoasema Nurmi N7
74 P10Har-1 13:15 Ols Englanti 10 - FC Raahe P10 0-5 Halli H1
378 P11K-1 13:15 Laihian Luja - OLS 09 keltainen 1-5 Verkkoasema Nurmi N8
269 P12K-1 13:15 LPS - Limingan Pallokarhut 09 Musta 5-1 Tekonurmi TN1
279 P12H-1 13:15 OLS Saksa keltainen - Haupa 08 Vihreä 3-3 Verkkoasema Nurmi N6
270 P12K-1 13:15 Tervarit 08 Musta - Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen 3-2 Tekonurmi TN2
278 P12H-1 13:15 Haapajärven Kiilat - Tervarit 08 Punainen 4-2 Verkkoasema Nurmi N5
93 P10K-1 13:15 OTP - FC Kemi 10 musta 3-0 Halli H2
174 P9H-2 13:00 RoPS P11 Keltainen - OLS Tanska 11 Kööpenhamina 5-4 Nurmi N4
172 P9H-2 13:00 Tervarit 11 Keltainen - LaPa-95/valkoinen 5-1 Nurmi N1
173 P9H-2 13:00 OLS Belgia 11 - KemPa 2010-2011 Brasilia 10-0 Nurmi N3
171 P9H-2 13:00 Limingan Pallokarhut 11 Puna - Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona 3-4 Nurmi N2
365 P14-2 12:50 FC Raahe - Tervarit 07 Musta 2 7-0 Liminka TN 19
222 P11H-2 12:30 Fc Ysikaks P09 - Limingan Pallokarhut 09 Puna 2-2 Tekonurmi TN1
384 P11K-2 12:30 OLS 09 sininen - OLS 10 Keltainen 2-0 Verkkoasema Nurmi N5
219 P11H-1 12:30 Tervarit 09 Punainen - KemPa 09 1-7 Verkkoasema Nurmi N8
385 P11K-2 12:30 HauPa keltainen - OTP 2-0 Verkkoasema Nurmi N6
218 P11H-1 12:30 OLS kreikka09 Olympiakos - FC Ylivieska/Keltainen 0-3 Verkkoasema Nurmi N7
379 P11K-1 12:30 Ajax P10 Oranssi - Tervarit 09 Musta 9-0 Tekonurmi TN2
44 P9K-2 12:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool - Haupa P11 Keltainen 2-2 Nurmi N4
42 P9K-2 12:30 LaPa-95/punainen - RoPS P11 Sininen 0-9 Nurmi N2
43 P9K-2 12:30 FC Ylivieska Keltainen - Limingan Pallokarhut 11 Musta 2-5 Nurmi N3
41 P9K-2 12:30 KemPa 2010-2011 Argentiina - Tervarit 11 Musta 3-3 Nurmi N1
75 P10Har-1 12:30 OHF P10 - ONS10 1-0 Halli H2
73 P10Har-1 12:30 Ajax P10 Keltainen - Tervarit 10 Punainen 0-1 Halli H1
18 P9K-1 12:00 RoPS P11 Valkoinen - HauPa P12 Keltainen 1-3 Nurmi N2
168 P9H-2 12:00 LaPa-95/valkoinen - Limingan Pallokarhut 11 Puna 2-3 Nurmi N4
19 P9K-1 12:00 FC Raahe - Ajax-Sarkkiranta P11 Real 4-2 Nurmi N3
163 P9H-1 12:00 FC Ylivieska Punainen - RoPS P11 Musta 2-5 Nurmi N1
358 P14-1 12:00 Haupa - Limingan Pallokarhut 0506 5-0 Liminka TN 19
254 P12Har-1 11:45 OLS Saksa sininen - OPS-08 6-0 Verkkoasema Nurmi N6
232 P11H-3 11:45 ONS 08 / valkoinen - OLS Kreikka09 AEk 4-0 Verkkoasema Nurmi N8
233 P11H-3 11:45 HauPa vihreä - Ajax Sarkkiranta P09 Sininen 5-1 Verkkoasema Nurmi N7
253 P12Har-1 11:45 Tervarit 08 Valkoinen - Limingan Pallokarhut 08 Puna 2-4 Verkkoasema Nurmi N5
252 P12Har-1 11:45 LPS Vihreä - Ajax P08 2-0 Tekonurmi TN2
225 P11H-2 11:45 OLS Belgia 09 - Fc Ysikaks P09 5-0 Tekonurmi TN1
70 P10H-2 11:45 PonPa P10 - Limingan Pallokarhut 10 0-3 Halli H2
69 P10H-2 11:45 OLS Tanska 10 - FC Kemi 10 punainen 2-3 Halli H1
167 P9H-2 11:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona - KemPa 2010-2011 Brasilia 7-2 Nurmi N3
170 P9H-2 11:30 RoPS P11 Keltainen - Tervarit 11 Keltainen 2-3 Nurmi N4
143 P9H-1 11:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus - FC Raahe 2-5 Nurmi N1
144 P9H-1 11:30 Tervarit 12 - FC Kemi 11 5-3 Nurmi N2
359 P14-1 11:10 Ajax Sarkkiranta P06 Sininen - Tervarit 06 Punamusta 11-0 Liminka TN 19
216 P11H-1 11:00 KemPa 09 - OLS kreikka09 Olympiakos 4-1 Verkkoasema Nurmi N7
238 P13H-1 11:00 Tervarit 0607 Punainen - LaFK P07 2-1 Verkkoasema Nurmi N5
224 P11H-2 11:00 Limingan Pallokarhut 09 Puna - FC Ylivieska/Musta 1-3 Tekonurmi TN1
239 P13H-1 11:00 Limingan Pallokarhut 07 - OHF T07 6-2 Verkkoasema Nurmi N6
217 P11H-1 11:00 FC Ylivieska/Keltainen - Tervarit 09 Punainen 5-1 Verkkoasema Nurmi N8
237 P13H-1 11:00 HauPa P07 Vihreä - Ajax P07 2-8 Tekonurmi TN2
147 P9H-1 11:00 Haupa P11 Musta - RoPS P11 Musta 3-5 Nurmi N4
13 P9K-1 11:00 Haupa P11 Vihreä - FC Raahe 0-1 Nurmi N1
169 P9H-2 11:00 OLS Belgia 11 - OLS Tanska 11 Kööpenhamina 4-2 Nurmi N3
14 P9K-1 11:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Manu - RoPS P11 Valkoinen 3-1 Nurmi N2
64 P10H-1 11:00 Tervarit 10 Valkoinen - OSPA P10-11 2-2 Halli H2
63 P10H-1 11:00 OTP punainen - Ajax P10 Sininen 0-4 Halli H1
145 P9H-1 10:30 FC Ylivieska Punainen - PonPa P11 2-6 Nurmi N4
161 P9H-1 10:30 OLS Hollanti 11 PSV - FC Kemi 11 6-2 Nurmi N3
162 P9H-1 10:30 Haupa P11 Musta - Tervarit 12 2-0 Nurmi N2
166 P9H-1 10:30 FC Raahe - Tervarit 11 Valkoinen 5-1 Nurmi N1
361 P14-1 10:20 Tervarit 06 Punamusta - Haupa 0-6 Liminka TN 19
230 P11H-3 10:15 OLS Kreikka09 AEk - Ajax Sarkkiranta P09 Sininen 3-1 Verkkoasema Nurmi N7
251 P12Har-1 10:15 Limingan Pallokarhut 08 Puna - OLS Saksa sininen 1-3 Verkkoasema Nurmi N5
231 P11H-3 10:15 ONS 08 / valkoinen - HauPa vihreä 1-5 Verkkoasema Nurmi N8
249 P12Har-1 10:15 Ajax P08 - Tervarit 08 Valkoinen 2-2 Verkkoasema Nurmi N6
250 P12Har-1 10:15 OPS-08 - LPS Vihreä 0-4 Tekonurmi TN2
226 P11H-2 10:15 OLS Belgia 09 - Limingan Pallokarhut 09 Puna 4-0 Tekonurmi TN1
68 P10H-2 10:15 FC Kemi 10 punainen - PonPa P10 1-1 Halli H2
67 P10H-2 10:15 Limingan Pallokarhut 10 - OLS Tanska 10 0-0 Halli H1
17 P9K-1 10:00 Tervarit 11 Mustapuna - Haupa P11 Vihreä 6-0 Nurmi N3
20 P9K-1 10:00 OLS Hollanti 11 AJAX - Ajax-Sarkkiranta P11 Manu 4-2 Nurmi N4
164 P9H-1 10:00 OLS Tanska 11 Bröndby - Tervarit 11 Punainen 8-6 Nurmi N1
165 P9H-1 10:00 PonPa P11 - Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus 5-3 Nurmi N2
236 P13H-1 09:30 LaFK P07 - Limingan Pallokarhut 07 1-4 Verkkoasema Nurmi N6
229 P11H-3 09:30 Ajax Sarkkiranta P09 Sininen - ONS 08 / valkoinen 2-0 Verkkoasema Nurmi N8
228 P11H-3 09:30 HauPa vihreä - OLS Kreikka09 AEk 7-1 Verkkoasema Nurmi N7
234 P13H-1 09:30 Ajax P07 - Tervarit 0607 Punainen 2-0 Tekonurmi TN2
148 P9H-1 09:30 Tervarit 11 Valkoinen - OLS Tanska 11 Bröndby 3-2 Nurmi N2
15 P9K-1 09:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Real - Tervarit 11 Mustapuna 0-12 Nurmi N3
16 P9K-1 09:30 HauPa P12 Keltainen - OLS Hollanti 11 AJAX 2-2 Nurmi N4
235 P13H-1 09:30 OHF T07 - HauPa P07 Vihreä 1-1 Verkkoasema Nurmi N5
146 P9H-1 09:30 Tervarit 11 Punainen - OLS Hollanti 11 PSV 3-1 Nurmi N1
360 P14-1 09:30 Limingan Pallokarhut 0506 - Ajax Sarkkiranta P06 Sininen 0-9 Liminka TN 19
62 P10H-1 09:30 Ajax P10 Sininen - Tervarit 10 Valkoinen 1-2 Halli H2
61 P10H-1 09:30 OSPA P10-11 - OTP punainen 3-1 Halli H1

Fr 2020-08-07

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
364 P14-2 18:00 Limingan Pallokarhut 0708 - Tervarit 06 Musta 0-12 Liminka TN 19