Bokade matcher

Antal: 325


Fr 2020-08-07

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
364 P14-2 18:00 Limingan Pallokarhut 0708 - Tervarit 06 Musta 0-0 Liminka TN 19

Lö 2020-08-08

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
61 P10H-1 09:30 OSPA P10-11 - OTP punainen 0-0 Halli H1
62 P10H-1 09:30 Ajax P10 Sininen - Tervarit 10 Valkoinen 0-0 Halli H2
360 P14-1 09:30 Limingan Pallokarhut 0506 - Ajax Sarkkiranta P06 Sininen 0-0 Liminka TN 19
146 P9H-1 09:30 Tervarit 11 Punainen - OLS Hollanti 11 PSV 0-0 Nurmi N1
148 P9H-1 09:30 Tervarit 11 Valkoinen - OLS Tanska 11 Bröndby 0-0 Nurmi N2
15 P9K-1 09:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Real - Tervarit 11 Mustapuna 0-0 Nurmi N3
16 P9K-1 09:30 HauPa P12 Keltainen - OLS Hollanti 11 AJAX 0-0 Nurmi N4
234 P13H-1 09:30 Ajax P07 - Tervarit 0607 Punainen 0-0 Tekonurmi TN2
235 P13H-1 09:30 OHF T07 - HauPa P07 Vihreä 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
236 P13H-1 09:30 LaFK P07 - Limingan Pallokarhut 07 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
228 P11H-3 09:30 HauPa vihreä - OLS Kreikka09 AEk 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
229 P11H-3 09:30 Ajax Sarkkiranta P09 Sininen - ONS 08 / valkoinen 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
164 P9H-1 10:00 OLS Tanska 11 Bröndby - Tervarit 11 Punainen 0-0 Nurmi N1
165 P9H-1 10:00 PonPa P11 - Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus 0-0 Nurmi N2
17 P9K-1 10:00 Tervarit 11 Mustapuna - Haupa P11 Vihreä 0-0 Nurmi N3
20 P9K-1 10:00 OLS Hollanti 11 AJAX - Ajax-Sarkkiranta P11 Manu 0-0 Nurmi N4
67 P10H-2 10:15 Limingan Pallokarhut 10 - OLS Tanska 10 0-0 Halli H1
68 P10H-2 10:15 FC Kemi 10 punainen - PonPa P10 0-0 Halli H2
226 P11H-2 10:15 OLS Belgia 09 - Limingan Pallokarhut 09 Puna 0-0 Tekonurmi TN1
250 P12Har-1 10:15 OPS-08 - LPS Vihreä 0-0 Tekonurmi TN2
251 P12Har-1 10:15 Limingan Pallokarhut 08 Puna - OLS Saksa sininen 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
249 P12Har-1 10:15 Ajax P08 - Tervarit 08 Valkoinen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
230 P11H-3 10:15 OLS Kreikka09 AEk - Ajax Sarkkiranta P09 Sininen 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
231 P11H-3 10:15 ONS 08 / valkoinen - HauPa vihreä 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
361 P14-1 10:20 Tervarit 06 Punamusta - Haupa 0-0 Liminka TN 19
166 P9H-1 10:30 FC Raahe - Tervarit 11 Valkoinen 0-0 Nurmi N1
162 P9H-1 10:30 Haupa P11 Musta - FC Ylivieska Musta 0-0 Nurmi N2
161 P9H-1 10:30 OLS Hollanti 11 PSV - FC Kemi 11 0-0 Nurmi N3
145 P9H-1 10:30 FC Ylivieska Punainen - PonPa P11 0-0 Nurmi N4
63 P10H-1 11:00 OTP punainen - Ajax P10 Sininen 0-0 Halli H1
64 P10H-1 11:00 Tervarit 10 Valkoinen - OSPA P10-11 0-0 Halli H2
13 P9K-1 11:00 Haupa P11 Vihreä - FC Raahe 0-0 Nurmi N1
14 P9K-1 11:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Manu - RoPS P11 Valkoinen 0-0 Nurmi N2
169 P9H-2 11:00 OLS Belgia 11 - OLS Tanska 11 Kööpenhamina 0-0 Nurmi N3
147 P9H-1 11:00 Haupa P11 Musta - RoPS P11 Musta 0-0 Nurmi N4
224 P11H-2 11:00 Limingan Pallokarhut 09 Puna - FC Ylivieska/Musta 0-0 Tekonurmi TN1
237 P13H-1 11:00 HauPa P07 Vihreä - Ajax P07 0-0 Tekonurmi TN2
238 P13H-1 11:00 Tervarit 0607 Punainen - LaFK P07 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
239 P13H-1 11:00 Limingan Pallokarhut 07 - OHF T07 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
216 P11H-1 11:00 KemPa 09 - OLS kreikka09 Olympiakos 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
217 P11H-1 11:00 FC Ylivieska/Keltainen - Tervarit 09 Punainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
359 P14-1 11:10 Ajax Sarkkiranta P06 Sininen - Tervarit 06 Punamusta 0-0 Liminka TN 19
143 P9H-1 11:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus - FC Raahe 0-0 Nurmi N1
144 P9H-1 11:30 FC Ylivieska Musta - FC Kemi 11 0-0 Nurmi N2
167 P9H-2 11:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona - KemPa 2010-2011 Brasilia 0-0 Nurmi N3
170 P9H-2 11:30 RoPS P11 Keltainen - Tervarit 11 Keltainen 0-0 Nurmi N4
69 P10H-2 11:45 OLS Tanska 10 - FC Kemi 10 punainen 0-0 Halli H1
70 P10H-2 11:45 PonPa P10 - Limingan Pallokarhut 10 0-0 Halli H2
225 P11H-2 11:45 OLS Belgia 09 - Fc Ysikaks P09 0-0 Tekonurmi TN1
252 P12Har-1 11:45 LPS Vihreä - Ajax P08 0-0 Tekonurmi TN2
253 P12Har-1 11:45 Tervarit 08 Valkoinen - Limingan Pallokarhut 08 Puna 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
254 P12Har-1 11:45 OLS Saksa sininen - OPS-08 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
233 P11H-3 11:45 HauPa vihreä - Ajax Sarkkiranta P09 Sininen 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
232 P11H-3 11:45 ONS 08 / valkoinen - OLS Kreikka09 AEk 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
358 P14-1 12:00 Haupa - Limingan Pallokarhut 0506 0-0 Liminka TN 19
163 P9H-1 12:00 FC Ylivieska Punainen - RoPS P11 Musta 0-0 Nurmi N1
18 P9K-1 12:00 RoPS P11 Valkoinen - HauPa P12 Keltainen 0-0 Nurmi N2
19 P9K-1 12:00 FC Raahe - Ajax-Sarkkiranta P11 Real 0-0 Nurmi N3
168 P9H-2 12:00 LaPa-95/valkoinen - Limingan Pallokarhut 11 Puna 0-0 Nurmi N4
73 P10Har-1 12:30 Ajax P10 Keltainen - Tervarit 10 Punainen 0-0 Halli H1
75 P10Har-1 12:30 OHF P10 - ONS10 0-0 Halli H2
41 P9K-2 12:30 KemPa 2010-2011 Argentiina - Tervarit 11 Musta 0-0 Nurmi N1
42 P9K-2 12:30 LaPa-95/punainen - RoPS P11 Sininen 0-0 Nurmi N2
43 P9K-2 12:30 FC Ylivieska Keltainen - Limingan Pallokarhut 11 Musta 0-0 Nurmi N3
44 P9K-2 12:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool - Haupa P11 Keltainen 0-0 Nurmi N4
222 P11H-2 12:30 Fc Ysikaks P09 - Limingan Pallokarhut 09 Puna 0-0 Tekonurmi TN1
379 P11K-1 12:30 Ajax P10 Oranssi - Tervarit 09 Musta 0-0 Tekonurmi TN2
384 P11K-2 12:30 OLS 09 sininen - OLS 10 Keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
385 P11K-2 12:30 HauPa keltainen - OTP 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
218 P11H-1 12:30 OLS kreikka09 Olympiakos - FC Ylivieska/Keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
219 P11H-1 12:30 Tervarit 09 Punainen - KemPa 09 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
365 P14-2 12:50 FC Raahe - Tervarit 07 Musta 2 0-0 Liminka TN 19
172 P9H-2 13:00 Tervarit 11 Keltainen - LaPa-95/valkoinen 0-0 Nurmi N1
171 P9H-2 13:00 Limingan Pallokarhut 11 Puna - Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona 0-0 Nurmi N2
173 P9H-2 13:00 OLS Belgia 11 - KemPa 2010-2011 Brasilia 0-0 Nurmi N3
174 P9H-2 13:00 RoPS P11 Keltainen - OLS Tanska 11 Kööpenhamina 0-0 Nurmi N4
74 P10Har-1 13:15 Ols Englanti 10 - FC Raahe P10 0-0 Halli H1
93 P10K-1 13:15 OTP - FC Kemi 10 musta 0-0 Halli H2
269 P12K-1 13:15 LPS - Limingan Pallokarhut 09 Musta 0-0 Tekonurmi TN1
270 P12K-1 13:15 Tervarit 08 Musta - Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen 0-0 Tekonurmi TN2
278 P12H-1 13:15 Haapajärven Kiilat - Tervarit 08 Punainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
279 P12H-1 13:15 OLS Saksa keltainen - Haupa 08 Vihreä 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
280 P12H-1 13:15 LPS Musta - OLS 08 ITÄ 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
378 P11K-1 13:15 Laihian Luja - OLS 09 keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
37 P9K-2 13:30 Tervarit 11 Musta - LaPa-95/punainen 0-0 Nurmi N1
38 P9K-2 13:30 RoPS P11 Sininen - KemPa 2010-2011 Argentiina 0-0 Nurmi N2
39 P9K-2 13:30 Haupa P11 Keltainen - FC Ylivieska Keltainen 0-0 Nurmi N3
40 P9K-2 13:30 Limingan Pallokarhut 11 Musta - Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool 0-0 Nurmi N4
65 P10H-1 14:00 Tervarit 10 Valkoinen - OTP punainen 0-0 Halli H1
66 P10H-1 14:00 OSPA P10-11 - Ajax P10 Sininen 0-0 Halli H2
119 P9H-1 14:00 PonPa P11 - FC Ylivieska Musta 0-0 Nurmi N1
123 P9H-1 14:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus - Tervarit 11 Punainen 0-0 Nurmi N2
121 P9H-1 14:00 FC Kemi 11 - OLS Tanska 11 Bröndby 0-0 Nurmi N3
120 P9H-1 14:00 OLS Hollanti 11 PSV - Haupa P11 Musta 0-0 Nurmi N4
272 P12K-1 14:00 Limingan Pallokarhut 09 Musta - Tervarit 08 Musta 0-0 Tekonurmi TN1
223 P11H-2 14:00 FC Ylivieska/Musta - OLS Belgia 09 0-0 Tekonurmi TN2
256 P12Har-1 14:00 Tervarit 08 Valkoinen - OLS Saksa sininen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
257 P12Har-1 14:00 Ajax P08 - OPS-08 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
255 P12Har-1 14:00 Limingan Pallokarhut 08 Puna - LPS Vihreä 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
363 P14-1 14:30 Haupa - Ajax Sarkkiranta P06 Sininen 0-0 Liminka TN 19
122 P9H-1 14:30 FC Raahe - RoPS P11 Musta 0-0 Nurmi N1
124 P9H-1 14:30 FC Ylivieska Punainen - Tervarit 11 Valkoinen 0-0 Nurmi N2
139 P9H-1 14:30 Tervarit 11 Punainen - FC Ylivieska Musta 0-0 Nurmi N3
140 P9H-1 14:30 Haupa P11 Musta - FC Kemi 11 0-0 Nurmi N4
71 P10H-2 14:45 PonPa P10 - OLS Tanska 10 0-0 Halli H1
72 P10H-2 14:45 Limingan Pallokarhut 10 - FC Kemi 10 punainen 0-0 Halli H2
268 P12K-1 14:45 Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen - Haupa 08 Keltainen 0-0 Tekonurmi TN2
283 P12H-1 14:45 OLS 08 ITÄ - OLS Saksa keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
282 P12H-1 14:45 Tervarit 08 Punainen - LPS Musta 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
281 P12H-1 14:45 Haupa 08 Vihreä - Haapajärven Kiilat 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
5 P9K-1 15:00 HauPa P12 Keltainen - Ajax-Sarkkiranta P11 Manu 0-0 Nurmi N1
6 P9K-1 15:00 Tervarit 11 Mustapuna - FC Raahe 0-0 Nurmi N2
7 P9K-1 15:00 Haupa P11 Vihreä - Ajax-Sarkkiranta P11 Real 0-0 Nurmi N3
8 P9K-1 15:00 RoPS P11 Valkoinen - OLS Hollanti 11 AJAX 0-0 Nurmi N4
362 P14-1 15:20 Tervarit 06 Punamusta - Limingan Pallokarhut 0506 0-0 Liminka TN 19
76 P10Har-1 15:30 FC Raahe P10 - Ajax P10 Keltainen 0-0 Halli H1
96 P10K-1 15:30 Tervarit 10 Musta - OLS 10 Keltasininen 0-0 Halli H2
142 P9H-1 15:30 RoPS P11 Musta - Tervarit 11 Valkoinen 0-0 Nurmi N1
141 P9H-1 15:30 OLS Hollanti 11 PSV - PonPa P11 0-0 Nurmi N2
138 P9H-1 15:30 OLS Tanska 11 Bröndby - FC Raahe 0-0 Nurmi N3
137 P9H-1 15:30 FC Ylivieska Punainen - Ajax-Sarkkiranta P11 Juventus 0-0 Nurmi N4
227 P11H-2 15:30 Fc Ysikaks P09 - FC Ylivieska/Musta 0-0 Tekonurmi TN1
386 P11K-2 15:30 OLS 10 Keltainen - HauPa keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
387 P11K-2 15:30 OTP - OLS 09 sininen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
380 P11K-1 15:30 OLS 09 keltainen - Ajax P10 Oranssi 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
9 P9K-1 16:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Manu - Haupa P11 Vihreä 0-0 Nurmi N1
10 P9K-1 16:00 FC Raahe - RoPS P11 Valkoinen 0-0 Nurmi N2
11 P9K-1 16:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Real - HauPa P12 Keltainen 0-0 Nurmi N3
12 P9K-1 16:00 OLS Hollanti 11 AJAX - Tervarit 11 Mustapuna 0-0 Nurmi N4
367 P14-2 16:10 Tervarit 07 Musta 2 - Limingan Pallokarhut 0708 0-0 Liminka TN 19
95 P10K-1 16:15 FC Kemi 10 musta - Ajax P10 Vihreä 0-0 Halli H1
97 P10K-1 16:15 OLS 10 Sininen - OTP 0-0 Halli H2
271 P12K-1 16:15 Haupa 08 Keltainen - LPS 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
381 P11K-1 16:15 Tervarit 09 Musta - Laihian Luja 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
220 P11H-1 16:15 Tervarit 09 Punainen - OLS kreikka09 Olympiakos 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
221 P11H-1 16:15 KemPa 09 - FC Ylivieska/Keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
33 P9K-2 16:30 LaPa-95/punainen - Haupa P11 Keltainen 0-0 Nurmi N1
34 P9K-2 16:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool - RoPS P11 Sininen 0-0 Nurmi N2
35 P9K-2 16:30 FC Ylivieska Keltainen - Tervarit 11 Musta 0-0 Nurmi N3
36 P9K-2 16:30 KemPa 2010-2011 Argentiina - Limingan Pallokarhut 11 Musta 0-0 Nurmi N4
77 P10Har-1 17:00 Tervarit 10 Punainen - OHF P10 0-0 Halli H1
78 P10Har-1 17:00 ONS10 - Ols Englanti 10 0-0 Halli H2
366 P14-2 17:00 Tervarit 06 Musta - FC Raahe 0-0 Liminka TN 19
178 P9H-2 17:00 OLS Tanska 11 Kööpenhamina - Tervarit 11 Keltainen 0-0 Nurmi N1
177 P9H-2 17:00 KemPa 2010-2011 Brasilia - Limingan Pallokarhut 11 Puna 0-0 Nurmi N2
176 P9H-2 17:00 LaPa-95/valkoinen - RoPS P11 Keltainen 0-0 Nurmi N3
175 P9H-2 17:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona - OLS Belgia 11 0-0 Nurmi N4
285 P12H-1 17:00 Tervarit 08 Punainen - OLS 08 ITÄ 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
284 P12H-1 17:00 LPS Musta - Haupa 08 Vihreä 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
286 P12H-1 17:00 Haapajärven Kiilat - OLS Saksa keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
21 P9K-2 17:30 Ajax-Sarkkiranta P11 Liverpool - FC Ylivieska Keltainen 0-0 Nurmi N1
22 P9K-2 17:30 Haupa P11 Keltainen - KemPa 2010-2011 Argentiina 0-0 Nurmi N2
23 P9K-2 17:30 LaPa-95/punainen - Limingan Pallokarhut 11 Musta 0-0 Nurmi N3
24 P9K-2 17:30 RoPS P11 Sininen - Tervarit 11 Musta 0-0 Nurmi N4
92 P10K-1 17:45 Ajax P10 Vihreä - Tervarit 10 Musta 0-0 Halli H1
94 P10K-1 17:45 OLS 10 Keltasininen - OLS 10 Sininen 0-0 Halli H2
388 P11K-2 17:45 OTP - OLS 10 Keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
389 P11K-2 17:45 OLS 09 sininen - HauPa keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
382 P11K-1 17:45 Tervarit 09 Musta - OLS 09 keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
383 P11K-1 17:45 Laihian Luja - Ajax P10 Oranssi 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
368 P14-2 17:50 Tervarit 07 Musta 2 - Tervarit 06 Musta 0-0 Liminka TN 19
181 P9H-2 18:00 KemPa 2010-2011 Brasilia - Tervarit 11 Keltainen 0-0 Nurmi N1
182 P9H-2 18:00 Limingan Pallokarhut 11 Puna - OLS Tanska 11 Kööpenhamina 0-0 Nurmi N2
179 P9H-2 18:00 OLS Belgia 11 - LaPa-95/valkoinen 0-0 Nurmi N3
180 P9H-2 18:00 Ajax-Sarkkiranta P11 Barcelona - RoPS P11 Keltainen 0-0 Nurmi N4
369 P14-2 18:40 Limingan Pallokarhut 0708 - FC Raahe 0-0 Liminka TN 19

Sö 2020-08-09

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
424 P8H-1 09:30 Ajax Sarkkiranta P13 sininen - Tervarit 13 Musta 0-0 Tekonurmi TN1
423 P8H-1 09:30 Ajax P12 vihreä - Tervarit 12 Punainen 0-0 Tekonurmi TN2
422 P8H-1 09:30 OLS Ruotsi Malmö - Limingan Pallokarhut 12 Puna 0-0 Tekonurmi TN3
425 P8H-1 09:30 OLS Kreikka 12 Olympiakos - OTP12 0-0 Tekonurmi TN4
351 P14 10:00 3.sija ryhmässä 2 - 4.sija ryhmässä 1 0-0 Liminka TN 19 B-Semifinal 2
418 P8H-1 10:00 Ajax P12 vihreä - OLS Ruotsi Malmö 0-0 Tekonurmi TN1
420 P8H-1 10:00 Ajax Sarkkiranta P13 sininen - OLS Kreikka 12 Olympiakos 0-0 Tekonurmi TN2
419 P8H-1 10:00 Limingan Pallokarhut 12 Puna - Tervarit 12 Punainen 0-0 Tekonurmi TN3
421 P8H-1 10:00 OTP12 - Tervarit 13 Musta 0-0 Tekonurmi TN4
212 P11H 10:15 4.sija ryhmässä 2 - 3.sija ryhmässä 3 0-0 Halli H1 Sijat 9-12
213 P11H 10:15 4.sija ryhmässä 1 - 4.sija ryhmässä 3 0-0 Halli H2 Sijat 9-12
80 P10Har-1 10:15 Tervarit 10 Punainen - ONS10 0-0 Nurmi N1
81 P10Har-1 10:15 Ajax P10 Keltainen - Ols Englanti 10 0-0 Nurmi N2
79 P10Har-1 10:15 OHF P10 - FC Raahe P10 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
258 P12Har-1 10:15 LPS Vihreä - Tervarit 08 Valkoinen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
259 P12Har-1 10:15 OLS Saksa sininen - Ajax P08 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
260 P12Har-1 10:15 OPS-08 - Limingan Pallokarhut 08 Puna 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
393 P7H-1 10:30 Tervarit 13 Punainen - Ajax Sarkkiranta P13 Musta 0-0 Tekonurmi TN1
394 P7H-1 10:30 OLS Portugal 13 - ONS 12 Punainen 0-0 Tekonurmi TN2
395 P7H-1 10:30 ONS 12 Valkoinen - Pallokarhut T1213 musta 0-0 Tekonurmi TN3
350 P14 10:50 3.sija ryhmässä 1 - 4.sija ryhmässä 2 0-0 Liminka TN 19 B-Semifinal 1
209 P11H 11:00 3.sija ryhmässä 2 - 3.sija ryhmässä 1 0-0 Halli H1 Sijat 5-8
208 P11H 11:00 2. paras 2 - 3. paras 2 0-0 Halli H2 Sijat 5-8
99 P10K-1 11:00 Tervarit 10 Musta - OLS 10 Sininen 0-0 Nurmi N1
98 P10K-1 11:00 OLS 10 Keltasininen - FC Kemi 10 musta 0-0 Nurmi N2
399 P7H-1 11:00 ONS 12 Punainen - Tervarit 13 Punainen 0-0 Tekonurmi TN1
400 P7H-1 11:00 ONS 12 Valkoinen - Pallokarhut T1213 punainen 0-0 Tekonurmi TN2
401 P7H-1 11:00 Ajax Sarkkiranta P13 Musta - Pallokarhut T1213 musta 0-0 Tekonurmi TN3
100 P10K-1 11:00 Ajax P10 Vihreä - OTP 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
276 P12K-1 11:00 LPS - Tervarit 08 Musta 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
275 P12K-1 11:00 Limingan Pallokarhut 09 Musta - Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
370 P11K 11:00 3.sija ryhmässä 1 - 4.sija ryhmässä 2 0-0 Verkkoasema Nurmi N8 B-Semifinal 1
442 P8H-2 11:30 KPV T11 vihreä - Ajax P12 musta 0-0 Tekonurmi TN1
445 P8H-2 11:30 ONS11 musta - OLS Ranska 12 PSG 0-0 Tekonurmi TN2
444 P8H-2 11:30 Kajaanin Palloilijat - Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN3
443 P8H-2 11:30 Tervarit 12 Keltainen - HauPa P12 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN4
204 P11H 11:45 Ryhmän voittaja 1 - Ryhmän voittaja 3 0-0 Halli H1 Sijat 1-4
205 P11H 11:45 Ryhmän voittaja 2 - Paras 2 0-0 Halli H2 Sijat 1-4
83 P10Har-1 11:45 ONS10 - Ajax P10 Keltainen 0-0 Nurmi N1
82 P10Har-1 11:45 FC Raahe P10 - Tervarit 10 Punainen 0-0 Nurmi N2
84 P10Har-1 11:45 Ols Englanti 10 - OHF P10 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
291 P12H-1 11:45 Haapajärven Kiilat - LPS Musta 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
277 P12K-1 11:45 Haupa 08 Keltainen - Limingan Pallokarhut 09 Musta 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
371 P11K 11:45 3.sija ryhmässä 2 - 4.sija ryhmässä 1 0-0 Verkkoasema Nurmi N8 B-Semifinal 2
353 P14 12:00 Ottelun häviäjä 350 - Ottelun häviäjä 351 0-0 Liminka TN 19 B-Plac. 3-4
458 P8K-1 12:00 KPV T11 valkoinen - Kajaanin Palloilijat 0-0 Tekonurmi TN1
459 P8K-1 12:00 Limingan Pallokarhut 12 Musta - OLS Kreikka 12 AEK 0-0 Tekonurmi TN2
461 P8K-1 12:00 ONS11 valkoinen - Tervarit 12 Valkoinen 0-0 Tekonurmi TN3
460 P8K-1 12:00 OLS Ranska 12 Lyon - ONS11 Punainen 0-0 Tekonurmi TN4
214 P11H 12:30 voittaja ottelu 212 - voittaja ottelu 213 0-0 Halli H1 Sijat 9-10
215 P11H 12:30 häviäjä ottelu 213 - häviäjä ottelu 214 0-0 Halli H2 Sijat 11-12
102 P10K-1 12:30 OLS 10 Sininen - Ajax P10 Vihreä 0-0 Nurmi N1
101 P10K-1 12:30 FC Kemi 10 musta - Tervarit 10 Musta 0-0 Nurmi N2
446 P8H-2 12:30 Ajax P12 musta - Kajaanin Palloilijat 0-0 Tekonurmi TN1
449 P8H-2 12:30 OLS Ranska 12 PSG - Tervarit 12 Keltainen 0-0 Tekonurmi TN2
448 P8H-2 12:30 Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen - KPV T11 vihreä 0-0 Tekonurmi TN3
447 P8H-2 12:30 HauPa P12 valkoinen - ONS11 musta 0-0 Tekonurmi TN4
103 P10K-1 12:30 OTP - OLS 10 Keltasininen 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
261 P12Har-1 12:30 LPS Vihreä - OLS Saksa sininen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
262 P12Har-1 12:30 Ajax P08 - Limingan Pallokarhut 08 Puna 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
263 P12Har-1 12:30 Tervarit 08 Valkoinen - OPS-08 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
352 P14 12:50 Ottelun voittaja 350 - Ottelun voittaja 351 0-0 Liminka TN 19 B-FINAL
470 P8K-1 13:00 OLS Ranska 12 Lyon - Limingan Pallokarhut 12 Musta 0-0 Tekonurmi TN1
473 P8K-1 13:00 OLS Kreikka 12 AEK - ONS11 Punainen 0-0 Tekonurmi TN2
472 P8K-1 13:00 Kajaanin Palloilijat - Tervarit 12 Valkoinen 0-0 Tekonurmi TN3
471 P8K-1 13:00 KPV T11 valkoinen - ONS11 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN4
210 P11H 13:15 voittaja ottelu 208 - voittaja ottelu 209 0-0 Halli H1 Sijat 5-6
211 P11H 13:15 häviäjä ottelu 208 - häviäjä ottelu 209 0-0 Halli H2 Sijat 7-8
290 P12H-1 13:15 Haupa 08 Vihreä - OLS 08 ITÄ 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
292 P12H-1 13:15 Tervarit 08 Punainen - OLS Saksa keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
273 P12K-1 13:15 Ajax Sarkkiranta P09 Valkoinen - LPS 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
274 P12K-1 13:15 Tervarit 08 Musta - Haupa 08 Keltainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
487 P8K-2 13:30 Kajaanin Palloilijat valkoinen - OLS Kreikka 12 PAOK 0-0 Tekonurmi TN1
486 P8K-2 13:30 HauPa P12 Vihreä - Ajax P12 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN2
488 P8K-2 13:30 OLS Ruotsi AIK - OTP 0-0 Tekonurmi TN3
206 P11H 14:00 voittaja ottelu 205 - voittaja ottelu 204 0-0 Halli H1 Sijat 1-2 Finaali
207 P11H 14:00 häviäjä ottelu 205 - häviäjä ottelu 204 0-0 Halli H2 Sijat 3-4
354 P14 14:00 Ryhmän voittaja 1 - 2.sija ryhmässä 2 0-0 Liminka TN 19 A-Semifinal 1
86 P10Har-1 14:00 Ajax P10 Keltainen - OHF P10 0-0 Nurmi N1
85 P10Har-1 14:00 FC Raahe P10 - ONS10 0-0 Nurmi N2
402 P7H-1 14:00 Tervarit 13 Punainen - ONS 12 Valkoinen 0-0 Tekonurmi TN1
403 P7H-1 14:00 ONS 12 Punainen - Ajax Sarkkiranta P13 Musta 0-0 Tekonurmi TN2
404 P7H-1 14:00 Pallokarhut T1213 punainen - OLS Portugal 13 0-0 Tekonurmi TN3
87 P10Har-1 14:00 Tervarit 10 Punainen - Ols Englanti 10 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
374 P11K 14:00 Ryhmän voittaja 1 - 2.sija ryhmässä 2 0-0 Verkkoasema Nurmi N7 A-Semifinal 1
375 P11K 14:00 Ryhmän voittaja 2 - 2.sija ryhmässä 1 0-0 Verkkoasema Nurmi N8 A-Semifinal 2
489 P8K-2 14:30 Tervarit 12 Musta - Ajax P12 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN1
490 P8K-2 14:30 HauPa P12 Vihreä - Kajaanin Palloilijat valkoinen 0-0 Tekonurmi TN2
491 P8K-2 14:30 OLS Kreikka 12 PAOK - OLS Ruotsi AIK 0-0 Tekonurmi TN3
104 P10K-1 14:45 FC Kemi 10 musta - OLS 10 Sininen 0-0 Nurmi N1
105 P10K-1 14:45 Ajax P10 Vihreä - OLS 10 Keltasininen 0-0 Nurmi N2
106 P10K-1 14:45 Tervarit 10 Musta - OTP 0-0 Verkkoasema Nurmi N5
289 P12H-1 14:45 OLS Saksa keltainen - LPS Musta 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
288 P12H-1 14:45 OLS 08 ITÄ - Haapajärven Kiilat 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
287 P12H-1 14:45 Haupa 08 Vihreä - Tervarit 08 Punainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
355 P14 14:50 Ryhmän voittaja 2 - 2.sija ryhmässä 1 0-0 Liminka TN 19 A-Semifinal 2
372 P11K 15:00 Ottelun voittaja 370 - Ottelun voittaja 371 0-0 Halli H1 B-FINAL
373 P11K 15:00 Ottelun häviäjä 370 - Ottelun häviäjä 371 0-0 Halli H2 B-Plac. 3-4
493 P8K-2 15:00 Ajax P12 valkoinen - OLS Kreikka 12 PAOK 0-0 Tekonurmi TN1
492 P8K-2 15:00 OTP - Tervarit 12 Musta 0-0 Tekonurmi TN2
494 P8K-2 15:00 OLS Ruotsi AIK - HauPa P12 Vihreä 0-0 Tekonurmi TN3
45 P10H 15:30 3.sija ryhmässä 1 - 4.sija ryhmässä 2 0-0 Nurmi N1 B-Semifinal 1
46 P10H 15:30 3.sija ryhmässä 2 - 4.sija ryhmässä 1 0-0 Nurmi N2 B-Semifinal 2
405 P7H-1 15:30 Pallokarhut T1213 musta - ONS 12 Punainen 0-0 Tekonurmi TN1
406 P7H-1 15:30 Ajax Sarkkiranta P13 Musta - Pallokarhut T1213 punainen 0-0 Tekonurmi TN2
408 P7H-1 15:30 ONS 12 Valkoinen - OLS Portugal 13 0-0 Tekonurmi TN3
264 P12K 15:30 Ryhmän voittaja 1 - 2.sija ryhmässä 1 0-0 Verkkoasema Nurmi N5 FINAL
265 P12K 15:30 3.sija ryhmässä 1 - 4.sija ryhmässä 1 0-0 Verkkoasema Nurmi N6 Plac. 3-4
474 P8K-1 16:00 Tervarit 12 Valkoinen - OLS Ranska 12 Lyon 0-0 Halli H1
475 P8K-1 16:00 ONS11 valkoinen - OLS Kreikka 12 AEK 0-0 Halli H2
357 P14 16:00 Ottelun häviäjä 354 - Ottelun häviäjä 355 0-0 Liminka TN 19 A-Plac. 3-4
407 P7H-1 16:00 OLS Portugal 13 - Pallokarhut T1213 musta 0-0 Tekonurmi TN1
409 P7H-1 16:00 Tervarit 13 Punainen - Pallokarhut T1213 punainen 0-0 Tekonurmi TN2
497 P8K-2 16:00 Ajax P12 valkoinen - OLS Ruotsi AIK 0-0 Tekonurmi TN3
49 P10H 16:15 Ryhmän voittaja 1 - 2.sija ryhmässä 2 0-0 Nurmi N1 A-Semifinal 1
50 P10H 16:15 Ryhmän voittaja 2 - 2.sija ryhmässä 1 0-0 Nurmi N2 A-Semifinal 2
377 P11K 16:15 Ottelun häviäjä 374 - Ottelun häviäjä 375 0-0 Verkkoasema Nurmi N5 A-Plac. 3-4
240 P13H-1 16:15 LaFK P07 - HauPa P07 Vihreä 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
241 P13H-1 16:15 Tervarit 0607 Punainen - Limingan Pallokarhut 07 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
242 P13H-1 16:15 Ajax P07 - OHF T07 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
476 P8K-1 16:30 Limingan Pallokarhut 12 Musta - Kajaanin Palloilijat 0-0 Halli H1
477 P8K-1 16:30 ONS11 Punainen - KPV T11 valkoinen 0-0 Halli H2
450 P8H-2 16:30 Kajaanin Palloilijat - HauPa P12 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN1
451 P8H-2 16:30 Ajax P12 musta - ONS11 musta 0-0 Tekonurmi TN2
453 P8H-2 16:30 KPV T11 vihreä - OLS Ranska 12 PSG 0-0 Tekonurmi TN3
452 P8H-2 16:30 Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen - Tervarit 12 Keltainen 0-0 Tekonurmi TN4
356 P14 16:50 Ottelun voittaja 354 - Ottelun voittaja 355 0-0 Liminka TN 19 A-FINAL
495 P8K-2 17:00 Kajaanin Palloilijat valkoinen - Tervarit 12 Musta 0-0 Halli H1
496 P8K-2 17:00 OLS Kreikka 12 PAOK - OTP 0-0 Halli H2
454 P8H-2 17:00 Tervarit 12 Keltainen - Kajaanin Palloilijat 0-0 Tekonurmi TN1
457 P8H-2 17:00 OLS Ranska 12 PSG - Ajax P12 musta 0-0 Tekonurmi TN2
456 P8H-2 17:00 HauPa P12 valkoinen - Ajax Sarkkiranta P13 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN3
455 P8H-2 17:00 ONS11 musta - KPV T11 vihreä 0-0 Tekonurmi TN4
376 P11K 17:00 Ottelun voittaja 374 - Ottelun voittaja 375 0-0 Verkkoasema Nurmi N5 A-FINAL
246 P13H-1 17:00 HauPa P07 Vihreä - Limingan Pallokarhut 07 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
247 P13H-1 17:00 Ajax P07 - LaFK P07 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
248 P13H-1 17:00 Tervarit 0607 Punainen - OHF T07 0-0 Verkkoasema Nurmi N8
499 P8K-2 17:30 Kajaanin Palloilijat valkoinen - OTP 0-0 Halli H1
498 P8K-2 17:30 Tervarit 12 Musta - HauPa P12 Vihreä 0-0 Halli H2
478 P8K-1 17:30 OLS Kreikka 12 AEK - Tervarit 12 Valkoinen 0-0 Tekonurmi TN1
479 P8K-1 17:30 OLS Ranska 12 Lyon - ONS11 valkoinen 0-0 Tekonurmi TN2
480 P8K-1 17:30 Kajaanin Palloilijat - ONS11 Punainen 0-0 Tekonurmi TN3
481 P8K-1 17:30 KPV T11 valkoinen - Limingan Pallokarhut 12 Musta 0-0 Tekonurmi TN4
47 P10H 17:45 Ottelun voittaja 45 - Ottelun voittaja 46 0-0 Nurmi N1 B-FINAL
48 P10H 17:45 Ottelun häviäjä 45 - Ottelun häviäjä 46 0-0 Nurmi N2 B-Plac. 3-4
427 P8H-1 18:00 Tervarit 12 Punainen - OLS Kreikka 12 Olympiakos 0-0 Tekonurmi TN1
426 P8H-1 18:00 Tervarit 13 Musta - OLS Ruotsi Malmö 0-0 Tekonurmi TN2
428 P8H-1 18:00 Limingan Pallokarhut 12 Puna - Ajax Sarkkiranta P13 sininen 0-0 Tekonurmi TN3
429 P8H-1 18:00 OTP12 - Ajax P12 vihreä 0-0 Tekonurmi TN4
51 P10H 18:30 Ottelun voittaja 49 - Ottelun voittaja 50 0-0 Nurmi N1 A-FINAL
52 P10H 18:30 Ottelun häviäjä 49 - Ottelun häviäjä 50 0-0 Nurmi N2 A-Plac. 3-4
430 P8H-1 18:30 OLS Kreikka 12 Olympiakos - Tervarit 13 Musta 0-0 Tekonurmi TN1
432 P8H-1 18:30 Ajax Sarkkiranta P13 sininen - OTP12 0-0 Tekonurmi TN2
433 P8H-1 18:30 Ajax P12 vihreä - Limingan Pallokarhut 12 Puna 0-0 Tekonurmi TN3
431 P8H-1 18:30 OLS Ruotsi Malmö - Tervarit 12 Punainen 0-0 Tekonurmi TN4
243 P13H-1 18:30 HauPa P07 Vihreä - Tervarit 0607 Punainen 0-0 Verkkoasema Nurmi N6
244 P13H-1 18:30 Limingan Pallokarhut 07 - Ajax P07 0-0 Verkkoasema Nurmi N7
245 P13H-1 18:30 OHF T07 - LaFK P07 0-0 Verkkoasema Nurmi N8