Senaste resultat

Antal: 316


Sö 2019-09-08

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
322 P04 19:40 Täby FC Västra 2 - Täby FC Västra 1 1-4 Tor-A A-FINAL
323 P04 19:40 Bele Barkarby - Timrå IBC 3-0 Tor-T B-FINAL
321 P07 18:50 Västerhaninge IBK - Vendelsö Ik Lag 1 6-1 Tor-T B-FINAL
320 P07 18:50 IK Sirius - Ekerö IK 1-6 Tor-A A-FINAL
319 P05 18:00 Älvsjö AIK IBF - Danderyds SK 3-1 Tor-T B-FINAL
318 P05 18:00 Järfälla/Stäket - Väsby IBK 0-1 Tor-A A-FINAL
314 P08-1 17:10 Tungelsta IF - Stäkets IF Dolt Tun-A
317 F05 17:10 Hagunda IF Vit - Ik Sirius IBK 1-2 Tor-T FINAL
315 P09-1 17:10 Bergs IK - Vendelsö IK Dolt Söd-A
316 F04 17:10 FBI Tullinge - Ik Sirius IBK 1-0 Tor-A FINAL
313 P08-1 17:10 Täby FC - Vendelsö IK Dolt (WO) Lyc-A
312 F06 16:20 Ekerö IK - Värmdö IF 2-4 Tor-T B-FINAL
310 P04 16:20 Timrå IBC - Farsta IBK Mörkröd 2-0 Lyc-A B-Semifinal 2
307 P04 16:20 Täby FC Västra 2 - Farsta IBK P04 5-4 Söd-A A-Semifinal 1
308 P04 16:20 Västerhaninge IBK Lag 2 - Bele Barkarby 0-6 Tun-A B-Semifinal 1
311 F06 16:20 Vaksala SK - FBI Tullinge F06 2-3 Tor-A A-FINAL
309 P04 16:20 Täby FC Västra 1 - SBS Masku/Wirmo 1 2-0 (WO) Åby-A A-Semifinal 2
306 F09-1 16:20 Nynäshamns IBK Blå - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
300 P07 15:30 Ekerö IK - Värmdö IF 5-3 Åby-A A-Semifinal 2
299 P07 15:30 FBC Turku Gul - IK Sirius 2-4 Tun-A A-Semifinal 1
302 F09-1 15:30 Nynäshamns IBK Vit - Vendelsö IK Dolt Ven-A
304 F07 15:30 Vendelsö IK Lag 1 - Vendelsö IK Lag 2 3-0 Tor-T B-FINAL
298 F07 15:30 Täby FC Västra - Täby FC Östra 2-3 Tor-A A-FINAL
303 P07 15:30 Tungelsta IF - Vendelsö Ik Lag 1 3-4 Söd-A B-Semifinal 2
305 P10-1 15:30 Vendelsö IK Lag 1 - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
301 P07 15:30 FBC Turku Blå - Västerhaninge IBK 3-5 Lyc-A B-Semifinal 1
291 P05 14:40 Järfälla/Stäket - Vendelsö IK 2-0 Åby-A A-Semifinal 1
297 P10-1 14:40 Täby FC - Vendelsö IK Lag 2 Dolt Ven-A
296 P06 14:40 Åkersberga IBF - Töjnan IBK 2-1 Tor-T B-FINAL
292 P05 14:40 Väsby IBK - Väsby AIK 3-2 Söd-A A-Semifinal 2
293 P05 14:40 Danderyds SK - Tyresö Trollbäcken IBK 5-1 Tun-A B-Semifinal 2
295 P06 14:40 Danderyds SK - YPA SB 3-6 Tor-A A-FINAL
294 P08-1 14:40 Västerhaninge IBK - Danderyds SK IBF P08 Dolt Rib-A
290 P05 14:40 Älvsjö AIK IBF - Tungelsta IF 2-1 Lyc-A B-Semifinal 1
287 P04 13:50 Vendelsö IK Lag 2 - Farsta IBK Mörkröd 0-4 Tun-A B-1/4-final 4
288 HJ18 13:50 Tungelsta IF Svart - Tungelsta IF Orange 2-3 Tor-A A-FINAL
282 P09-1 13:50 Vendelsö IK - FBI Tullinge Dolt Ven-A
284 P04 13:50 Västerhaninge IBK Lag 2 - Sköndals IK 4-2 Åby-A B-1/4-final 1
289 HJ18 13:50 Täby FC - Djurgårdens IF IBS 1-5 Tor-T B-FINAL
286 P04 13:50 Timrå IBC - Torshälla IBK 5-4 Söd-A B-1/4-final 3
283 P09-1 13:50 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Dolt Rib-A
285 P04 13:50 Ingarö IF - Bele Barkarby 2-7 Lyc-A B-1/4-final 2
275 F09-1 13:00 Nynäshamns IBK Blå - Vendelsö IK Dolt Ven-A
332 F03 13:00 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK 1-2 Tor-T FINAL
280 P04 13:00 Västerhaninge IBK Lag 1 - SBS Masku/Wirmo 1 0-3 Söd-A A-1/4-final 4
278 P04 13:00 Vendelsö IK Lag 1 - Täby FC Västra 1 4-5 Tun-A A-1/4-final 3
276 P04 13:00 Täby FC Västra 2 - SBS Masku/Wirmo 2 6-0 Åby-A A-1/4-final 1
279 P03 13:00 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby 1-6 Tor-A FINAL
274 F09-1 13:00 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Vit Dolt Rib-A
277 P04 13:00 Hässelby SK IBK - Farsta IBK P04 0-5 Lyc-A A-1/4-final 2
273 P10-1 12:10 Täby FC - Vendelsö IK Lag 1 Dolt Ven-A
268 P06 12:10 Hässelby - Danderyds SK 0-1 Åby-A A-Semifinal 1
271 P06 12:10 Vendelsö IK - Töjnan IBK 2-5 Tun-A B-Semifinal 2
267 P05-1 12:10 Väsby AIK - Älvsjö AIK IBF 1-1 Tor-T
266 P05-2 12:10 Tungelsta IF - Vendelsö IK 0-2 Tor-A
269 P06 12:10 YPA SB - AIK Innebandy 7-3 Söd-A A-Semifinal 2
272 P10-1 12:10 Vendelsö IK Lag 2 - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
270 P06 12:10 Åkersberga IBF - Västerhaninge IBK 3-1 Lyc-A B-Semifinal 1
263 P07 11:20 Väsby AIK Vit - Västerhaninge IBK 1-2 Åby-A B-1/4-final 2
258 P08-1 11:20 Stäkets IF - Vendelsö IK Dolt Ven-A
265 P07 11:20 Värmdö IF - Väsby AIK Röd 5-0 Tor-A A-1/4-final 4
262 P07 11:20 IK Sirius - Farsta IBK 4-1 Tun-A A-1/4-final 2
264 F05-1 11:20 Tungelsta IF - Hagunda IF Vit 1-3 Tor-T
261 P07 11:20 Mariebergs SK - Vendelsö Ik Lag 1 2-3 Söd-A B-1/4-final 4
260 P09-1 11:20 Bergs IK - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
259 F05-1 11:20 Ik Sirius IBK - FBI Tullinge 3-2 Lyc-A
257 F05-1 10:30 Älvsjö AIK - Endre IF 1-0 Tun-A
28 F04-1 10:30 Ekerö IK Vit - FBI Tullinge 2-2 Åby-A
251 P09-1 10:30 Tungelsta IF - FBI Tullinge Dolt Ven-A
256 P04 10:30 Täby FC Västra 1 - Tyresö Trollbäcken IBK 1 6-2 Tor-T A-1/8-final 6
252 P08-1 10:30 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Dolt Rib-A
255 P04 10:30 SBS Masku/Wirmo 1 - Tyresö Trollbäcken IBK 2 6-0 Tor-A A-1/8-final 8
250 P08-1 10:30 Danderyds SK IBF P08 - Täby FC Dolt Söd-A
178 F04-1 10:30 Ik Sirius IBK - Västerhaninge IBK 3-1 Lyc-A
245 HJ18 09:40 Djurgårdens IF IBS - Linköping innebandy 3-0 Tun-A B-Semifinal 2
249 F06 09:40 FBI Tullinge F06 - Åkersberga IBF 2-1 Rib-A A-Semifinal 2
246 HJ18 09:40 Tungelsta IF Svart - Nykvarns IF 2-1 Tor-A A-Semifinal 1
248 F06 09:40 Vaksala SK - Nacka Wallenstam 2-0 Ven-A A-Semifinal 1
247 HJ18 09:40 Tungelsta IF Orange - Vendelsö IK 2-1 Tor-T A-Semifinal 2
242 P04 09:40 Torshälla IBK - Nacka Wallenstam IBK 3-1 Åby-A B-1/8-final 6
244 HJ18 09:40 Katrineholms Innebandy - Täby FC 2-5 Söd-A B-Semifinal 1
243 P04 09:40 Vendelsö IK Lag 2 - Örby IS 4-2 Lyc-A B-1/8-final 7
240 F07 08:50 Vendelsö IK Lag 1 - Utbynäs SK 5-4 Rib-A B-Semifinal 1
237 P06 08:50 Töjnan IBK - Ik Sirius 5-2 Åby-A B-1/4-final 4
234 P06 08:50 IBF Offensiv Lidingö - Danderyds SK 1-2 Tor-A A-1/4-final 2
241 F07 08:50 Vendelsö IK Lag 2 - Tungelsta IF 4-1 Ven-A B-Semifinal 2
235 P06 08:50 Värmdö IF - AIK Innebandy 1-4 Tor-T A-1/4-final 4
239 F07 08:50 Täby FC Östra - FBI Tullinge Svart 8-0 Tun-A A-Semifinal 2
236 P06 08:50 Åby IBK Ungdom - Västerhaninge IBK 4-5 Söd-A B-1/4-final 2
238 F07 08:50 Täby FC Västra - FBI Tullinge Orange 3-2 Lyc-A A-Semifinal 1
227 F05-1 08:00 Tungelsta IF - FBI Tullinge 1-10 Tun-A
228 P03 08:00 Älta IF - Hässelby SK IBK 2-3 Åby-A Semifinal 1
230 F06 08:00 Ekerö IK - Vendelsö IK 3-1 Ven-A B-Semifinal 1
331 F03 08:00 Åkersberga IBF F04 - Vendelsö IK 2-3 Tor-T Semifinal 2
232 F05-1 08:00 Endre IF - Hagunda IF Blå 1-3 Tor-A
330 F03 08:00 Nynäshamns IBK - Storvreta IBK (DJ) 2-1 Söd-A Semifinal 1
231 F06 08:00 Värmdö IF - Västerhaninge IBK 10-0 Rib-A B-Semifinal 2
229 P03 08:00 Bele Barkarby - Nacka Wallenstam IBK 7-0 Lyc-A Semifinal 2

Lö 2019-09-07

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
222 P04-5 22:10 Farsta IBK Mörkröd - Vendelsö IK Lag 1 1-11 Tun-A
223 P04-3 22:10 Vendelsö IK Lag 2 - Bele Barkarby 1-10 Åby-A
224 F05-1 22:10 Älvsjö AIK - Ik Sirius IBK 1-4 Tor-T
219 P04-1 22:10 Timrå IBC - Nynäshamns IBK 6-0 Söd-A
217 P04-4 22:10 Täby FC Västra 2 - Nacka Wallenstam IBK 4-1 Tor-A
22 F04-1 22:10 Västerhaninge IBK - Farsta IBK 0-0 Lyc-A
216 P05-2 21:20 Danderyds SK - Vendelsö IK 3-4 Ven-A
209 P04-1 21:20 Västerhaninge IBK Lag 1 - Sköndals IK 2-1 Tor-T
212 P07-2 21:20 FBC Turku Blå - IK Sirius 3-3 Söd-A
210 P04-2 21:20 Täby FC Västra 1 - Ingarö IF 4-2 Tun-A
213 HJ18-2 21:20 AIK Svart - Tungelsta IF Orange 2-4 Åby-A
211 P06-3 21:20 Ik Sirius - Hässelby 2-3 Tor-A
208 P06-3 21:20 Danderyds SK - Åkersberga IBF 3-1 Rib-A
214 HJ18-2 21:20 Nykvarns IF - Täby FC 3-0 Lyc-A
215 P06-2 21:20 Åby IBK Ungdom - Stäkets IF 3-1 Bra-A
204 F07-1 20:30 Täby FC Västra - Vendelsö IK Lag 1 3-0 Bra-A
220 P04-3 20:30 Farsta IBK P04 - SBS Masku/Wirmo 1 2-0 Tor-A
203 F07-1 20:30 Tungelsta IF - FBI Tullinge Svart 1-3 Rib-A
199 HJ18-1 20:30 Vendelsö IK - Linköping innebandy 2-0 Åby-A
207 HJ18-1 20:30 FBI Tullinge - Katrineholms Innebandy 1-7 Tor-T
205 F06-2 20:30 Västerhaninge IBK - Ekerö IK 0-4 Ven-A
200 P05-1 20:30 Järfälla/Stäket - Tyresö Trollbäcken IBK 10-3 Söd-A
201 HJ18-1 20:30 Tungelsta IF Svart - AIK Gul 2-4 Tun-A
206 P04-5 20:30 Tyresö Trollbäcken IBK 2 - Örby IS 3-2 Lyc-A
193 P06-2 19:40 Stäkets IF - Vendelsö IK 0-4 Åby-A
191 P10-1 19:40 Täby FC - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
195 F05-1 19:40 Endre IF - Tungelsta IF 3-1 Tor-A
198 F07-2 19:40 Täby FC Östra - Vendelsö IK Lag 2 8-0 Ven-A
192 F07-2 19:40 Utbynäs SK - FBI Tullinge Orange 2-3 Bra-A
196 P07-1 19:40 Väsby AIK Röd - Tungelsta IF 2-2 Tun-A
197 P07-1 19:40 FBC Turku Gul - Sickla IF 6-0 Söd-A
194 P04-4 19:40 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Lag 2 1-2 Tor-T
190 F05-1 19:40 Hagunda IF Blå - Ik Sirius IBK 2-6 Lyc-A
181 P06-3 18:50 Hässelby - Tungelsta IF 7-0 Åby-A
188 HJ18-2 18:50 Tungelsta IF Orange - Djurgårdens IF IBS 2-4 Tun-A
186 P07-2 18:50 Ekerö IK - FBC Turku Blå 7-1 Tor-A
189 P09-1 18:50 FBI Tullinge - Bergs IK Dolt Ven-A
187 P07-2 18:50 IK Sirius - Väsby AIK Vit 6-3 Tor-T
185 P06-2 18:50 Värmdö IF - YPA SB 2-4 Söd-A
184 P06-1 18:50 AIK Innebandy - Västerhaninge IBK 3-4 Rib-A
183 P04-1 18:50 Nynäshamns IBK - Sköndals IK 2-3 Lyc-A
182 P06-3 18:50 Åkersberga IBF - Ik Sirius 5-4 Bra-A
329 F03-1 18:00 Storvreta IBK (DJ) - Nynäshamns IBK 1-2 Tun-A
172 HJ18-2 18:00 Täby FC - AIK Svart 1-0 Åby-A
180 P05-1 18:00 Tyresö Trollbäcken IBK - Väsby AIK 0-6 Ven-A
175 F06-1 18:00 Åkersberga IBF - Vaksala SK 1-4 Tor-T
173 P09-1 18:00 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Dolt Rib-A
179 P04-2 18:00 IK Sirius FBC - Täby FC Västra 1 1-1 Tor-A
177 F06-1 18:00 Värmdö IF - Vendelsö IK 1-0 Bra-A
174 P04-2 18:00 Ingarö IF - Torshälla IBK 5-1 Söd-A
14 F04-1 18:00 Ik Sirius IBK - Ekerö IK Vit 0-0 Lyc-A
71 P04-4 17:10 Täby FC Västra 2 - Tyresö Trollbäcken IBK 1 6-2 Åby-A
167 HJ18-1 17:10 FBI Tullinge - Vendelsö IK 0-1 Tun-A
168 P04-5 17:10 Örby IS - Farsta IBK Mörkröd 4-5 Tor-T
166 HJ18-1 17:10 Katrineholms Innebandy - Tungelsta IF Svart 2-2 Tor-A
164 F06-2 17:10 FBI Tullinge F06 - Nacka Wallenstam 3-0 Ven-A
165 HJ18-1 17:10 Linköping innebandy - AIK Gul 4-2 Söd-A
163 P07-3 17:10 Mariebergs SK - Värmdö IF 0-5 Bra-A
171 F05-1 17:10 Hagunda IF Vit - Endre IF 6-1 Lyc-A
170 F09-1 17:10 Nynäshamns IBK Vit - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
155 F07-1 16:20 Vendelsö IK Lag 1 - Tungelsta IF 1-2 Tor-A
162 F05-1 16:20 Älvsjö AIK - Tungelsta IF 0-2 Tun-A
138 P04-3 16:20 Bele Barkarby - Farsta IBK P04 2-8 Söd-A
160 P06-1 16:20 Töjnan IBK - AIK Innebandy 3-3 Rib-A
113 F04-1 16:20 Västerhaninge IBK - Ekerö IK Vit 2-0 Lyc-A
161 P10-1 16:20 Vendelsö IK Lag 2 - Vendelsö IK Lag 1 Dolt Ven-A
159 P05-1 16:20 Älvsjö AIK IBF - Järfälla/Stäket 0-4 Bra-A
158 P04-1 16:20 Västerhaninge IBK Lag 1 - SBS Masku/Wirmo 2 10-5 Tor-T
156 P06-2 16:20 Vendelsö IK - Värmdö IF 3-4 Åby-A
149 P05-2 15:30 Vendelsö IK - Väsby IBK 0-5 Söd-A
152 P04-3 15:30 Vendelsö IK Lag 2 - SBS Masku/Wirmo 1 1-4 Tor-T
146 P04-2 15:30 Hässelby SK IBK - Torshälla IBK 5-1 Åby-A
151 P04-5 15:30 Vendelsö IK Lag 1 - Tyresö Trollbäcken IBK 2 2-0 Tun-A
153 F06-2 15:30 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge F06 0-7 Ven-A
150 P05-2 15:30 Tungelsta IF - Danderyds SK 0-0 Tor-A
148 P07-3 15:30 Farsta IBK - Västerhaninge IBK 5-3 Rib-A
147 F05-1 15:30 Hagunda IF Vit - Hagunda IF Blå 3-0 Lyc-A
145 F09-1 15:30 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Dolt Bra-A
143 P03-1 14:40 Älta IF - Hässelby SK IBK 1-1 Tun-A
328 F03-1 14:40 Nynäshamns IBK - Åkersberga IBF F04 4-4 Tor-A
139 P09-1 14:40 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
136 P07-2 14:40 Väsby AIK Vit - Vendelsö IK lag 2 10-2 Åby-A
142 P03-1 14:40 Nacka Wallenstam IBK - Bele Barkarby 1-8 Tor-T
144 P07-2 14:40 Ekerö IK - IK Sirius 2-2 Ven-A
327 F03-1 14:40 Vendelsö IK - Storvreta IBK (DJ) 1-5 Söd-A
86 HJ18-2 14:40 Nykvarns IF - AIK Svart 3-1 Lyc-A
137 P10-1 14:40 Vendelsö IK Lag 2 - Täby FC Dolt Bra-A
131 P06-2 13:50 YPA SB - Åby IBK Ungdom 4-2 Söd-A
133 P07-1 13:50 Tungelsta IF - Sickla IF 5-1 Tor-T
127 P05-1 13:50 Väsby AIK - Sundbybergs IK 9-1 Åby-A
134 P07-1 13:50 Vendelsö Ik Lag 1 - Väsby AIK Röd 2-5 Tun-A
135 F05-1 13:50 FBI Tullinge - Älvsjö AIK 5-2 Ven-A
132 P06-3 13:50 Tungelsta IF - Danderyds SK 2-5 Tor-A
130 P06-3 13:50 Åkersberga IBF - Hässelby 0-3 Rib-A
129 P06-2 13:50 Stäkets IF - Värmdö IF 1-9 Lyc-A
128 P06-1 13:50 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK 6-3 Bra-A
120 HJ18-2 13:00 Täby FC - Tungelsta IF Orange 3-4 Lyc-A
122 P04-2 13:00 Torshälla IBK - Täby FC Västra 1 5-2 Tor-T
126 P04-1 13:00 Sköndals IK - SBS Masku/Wirmo 2 0-1 Söd-A
123 P04-2 13:00 Ingarö IF - Hässelby SK IBK 0-1 Tun-A
118 P04-4 13:00 Västerhaninge IBK Lag 2 - Tyresö Trollbäcken IBK 1 2-5 Åby-A
125 P05-1 13:00 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK 4-2 Tor-A
124 P08-1 13:00 Täby FC - Stäkets IF Dolt Ven-A
121 P08-1 13:00 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
119 P08-1 13:00 Tungelsta IF - Danderyds SK IBF P08 Dolt Bra-A
115 F06-1 12:10 Åkersberga IBF - Värmdö IF 3-3 Rib-A
326 F03-1 12:10 Åkersberga IBF F04 - Vendelsö IK 5-0 Åby-A
110 HJ18-1 12:10 Tungelsta IF Svart - Linköping innebandy 4-2 Tor-A
116 F06-2 12:10 Nacka Wallenstam - Ekerö IK 2-1 Ven-A
111 HJ18-1 12:10 Vendelsö IK - Katrineholms Innebandy 3-1 Tor-T
112 HJ18-1 12:10 AIK Gul - FBI Tullinge 0-5 Tun-A
107 F07-2 12:10 FBI Tullinge Orange - Vendelsö IK Lag 2 1-0 Söd-A
117 F07-1 12:10 Täby FC Västra - Tungelsta IF 13-0 Lyc-A
114 F06-1 12:10 Vendelsö IK - Vaksala SK 1-5 Bra-A
77 P04-1 11:20 SBS Masku/Wirmo 2 - Timrå IBC 6-2 Söd-A
108 F07-2 11:20 Täby FC Östra - Utbynäs SK 9-2 Tor-T
100 P04-1 11:20 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Lag 1 0-8 Åby-A
106 F05-1 11:20 FBI Tullinge - Hagunda IF Vit 0-0 Lyc-A
101 F09-1 11:20 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Blå Dolt Ven-A
103 P07-3 11:20 Värmdö IF - Västerhaninge IBK 6-1 Tor-A
157 F04-1 11:20 Farsta IBK - FBI Tullinge 1-2 Tun-A
102 F09-1 11:20 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Vit Dolt Rib-A
98 P09-1 11:20 Vendelsö IK - Tungelsta IF Dolt Bra-A
91 HJ18-2 10:30 Djurgårdens IF IBS - Nykvarns IF 2-4 Söd-A
95 P03-1 10:30 Bele Barkarby - Hässelby SK IBK 3-0 Tor-T
99 P07-1 10:30 Väsby AIK Röd - FBC Turku Gul 1-3 Åby-A
75 P05-1 10:30 Sundbybergs IK - Järfälla/Stäket 2-9 Lyc-A
96 P05-2 10:30 Danderyds SK - Väsby IBK 1-1 Ven-A
94 P04-5 10:30 Farsta IBK Mörkröd - Tyresö Trollbäcken IBK 2 1-4 Tor-A
97 P04-2 10:30 Hässelby SK IBK - IK Sirius FBC 3-2 Tun-A
92 P07-3 10:30 Mariebergs SK - Farsta IBK 2-2 Rib-A
105 P06-3 10:30 Danderyds SK - Ik Sirius 2-0 Bra-A
225 P07-1 09:40 Sickla IF - Vendelsö Ik Lag 1 4-8 Tun-A
82 F05-1 09:40 Hagunda IF Blå - Älvsjö AIK 4-0 Åby-A
83 P07-2 09:40 Väsby AIK Vit - Ekerö IK 1-4 Ven-A
325 F03-1 09:40 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK 1-1 Tor-T
89 P07-2 09:40 Vendelsö IK lag 2 - FBC Turku Blå 0-4 Tor-A
93 F05-1 09:40 Ik Sirius IBK - Tungelsta IF 5-0 Söd-A
85 P10-1 09:40 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Lag 1 Dolt Rib-A
84 P03-1 09:40 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK 3-1 Lyc-A
88 P09-1 09:40 Tungelsta IF - Bergs IK Dolt Bra-A
81 F04-1 08:50 Ekerö IK Vit - Farsta IBK 1-0 Åby-A
80 P06-1 08:50 IBF Offensiv Lidingö - Västerhaninge IBK 3-2 Ven-A
66 F06-1 08:50 Vendelsö IK - Åkersberga IBF 1-5 Lyc-A
74 HJ18-2 08:50 Djurgårdens IF IBS - Täby FC 1-1 Söd-A
79 P06-3 08:50 Tungelsta IF - Åkersberga IBF 2-3 Tun-A
70 P06-2 08:50 YPA SB - Stäkets IF 9-2 Tor-A
78 P04-4 08:50 Västerhaninge IBK Lag 2 - Täby FC Västra 2 1-1 Tor-T
76 F09-1 08:50 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Blå Dolt Rib-A
73 P06-2 08:50 Åby IBK Ungdom - Vendelsö IK 3-8 Bra-A
169 P07-1 08:00 Vendelsö Ik Lag 1 - Tungelsta IF 3-3 Tun-A
64 F06-2 08:00 Ekerö IK - FBI Tullinge F06 2-5 Åby-A
69 P08-1 08:00 Danderyds SK IBF P08 - Stäkets IF Dolt Ven-A
68 P04-5 08:00 Vendelsö IK Lag 1 - Örby IS 1-2 Tor-T
72 F07-1 08:00 FBI Tullinge Svart - Vendelsö IK Lag 1 4-5 Söd-A
67 P08-1 08:00 Västerhaninge IBK - Täby FC Dolt Rib-A
65 P08-1 08:00 Vendelsö IK - Tungelsta IF Dolt Bra-A

Fr 2019-09-06

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
8 F05-1 22:00 FBI Tullinge - Endre IF 4-0 Ven-A
324 F03-1 22:00 Storvreta IBK (DJ) - Åkersberga IBF F04 1-3 Åby-A
60 P04-3 22:00 Farsta IBK P04 - Vendelsö IK Lag 2 9-0 Tun-A
58 P04-1 22:00 SBS Masku/Wirmo 2 - Nynäshamns IBK 1-3 Tor-A
59 P04-1 22:00 Timrå IBC - Västerhaninge IBK Lag 1 1-3 Tor-T
62 P04-3 22:00 SBS Masku/Wirmo 1 - Bele Barkarby 12-5 Söd-A
104 F04-1 22:00 FBI Tullinge - Ik Sirius IBK 0-0 Lyc-A
54 P05-2 21:10 Väsby IBK - Tungelsta IF 4-1 Ven-A
51 HJ18-1 21:10 FBI Tullinge - Tungelsta IF Svart 1-2 Tor-T
46 P04-2 21:10 Torshälla IBK - IK Sirius FBC 1-1 Åby-A
63 P05-1 21:10 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF 1-5 Tun-A
53 HJ18-1 21:10 Katrineholms Innebandy - Linköping innebandy 5-3 Tor-A
47 P03-1 21:10 Hässelby SK IBK - Nacka Wallenstam IBK 1-1 Lyc-A
49 HJ18-1 21:10 AIK Gul - Vendelsö IK 2-2 Söd-A
48 P07-3 21:10 Västerhaninge IBK - Mariebergs SK 1-2 Rib-A
50 P05-1 21:10 Järfälla/Stäket - Väsby AIK 3-1 Bra-A
27 F06-2 20:20 Nacka Wallenstam - Västerhaninge IBK 5-1 Söd-A
41 F07-2 20:20 Vendelsö IK Lag 2 - Utbynäs SK 3-1 Tor-T
37 P06-2 20:20 Värmdö IF - Åby IBK Ungdom 3-3 Åby-A
42 P04-4 20:20 Tyresö Trollbäcken IBK 1 - Nacka Wallenstam IBK 3-2 Tun-A
45 F07-1 20:20 FBI Tullinge Svart - Täby FC Västra 1-11 Ven-A
44 P06-2 20:20 Vendelsö IK - YPA SB 4-7 Tor-A
39 P07-3 20:20 Värmdö IF - Farsta IBK 7-2 Rib-A
38 P03-1 20:20 Bele Barkarby - Älta IF 11-2 Lyc-A
43 P07-2 20:20 Vendelsö IK lag 2 - Ekerö IK 1-6 Bra-A
32 F05-1 19:30 Hagunda IF Blå - FBI Tullinge 0-2 Tun-A
35 F05-1 19:30 Endre IF - Ik Sirius IBK 1-5 Tor-A
33 P09-1 19:30 Vendelsö IK - FBI Tullinge Dolt Ven-A
52 HJ18-2 19:30 AIK Svart - Djurgårdens IF IBS 3-3 Åby-A
36 P07-1 19:30 FBC Turku Gul - Vendelsö Ik Lag 1 3-2 Tor-T
31 P04-1 19:30 Sköndals IK - Timrå IBC 1-6 Söd-A
29 F05-1 19:30 Hagunda IF Vit - Älvsjö AIK 5-3 Lyc-A
30 P07-1 19:30 Sickla IF - Väsby AIK Röd 1-12 Rib-A
34 P06-3 19:30 Ik Sirius - Tungelsta IF 3-0 Bra-A
25 F09-1 18:40 Nynäshamns IBK Blå - Nynäshamns IBK Vit Dolt Ven-A
23 P06-3 18:40 Hässelby - Danderyds SK 8-2 Tor-T
40 P07-2 18:40 FBC Turku Blå - Väsby AIK Vit 2-1 Söd-A
24 P06-1 18:40 AIK Innebandy - IBF Offensiv Lidingö 2-1 Tun-A
19 HJ18-2 18:40 Tungelsta IF Orange - Nykvarns IF 2-1 Åby-A
56 F04-1 18:40 Farsta IBK - Ik Sirius IBK 1-1 Tor-A
21 P08-1 18:40 Stäkets IF - Västerhaninge IBK Dolt Rib-A
20 P04-2 18:40 Täby FC Västra 1 - Hässelby SK IBK 6-4 Lyc-A
26 P08-1 18:40 Vendelsö IK - Danderyds SK IBF P08 Dolt Bra-A
17 P08-1 17:50 Täby FC - Tungelsta IF Dolt Ven-A
15 F06-1 17:50 Vaksala SK - Värmdö IF 8-2 Tor-T
13 HJ18-1 17:50 Linköping innebandy - FBI Tullinge 3-1 Söd-A
16 P04-2 17:50 IK Sirius FBC - Ingarö IF 1-1 Tun-A
18 P05-1 17:50 Tyresö Trollbäcken IBK - Sundbybergs IK 8-1 Åby-A
57 F04-1 17:50 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK 6-0 Tor-A
12 P09-1 17:50 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Dolt Rib-A
11 F07-2 17:50 FBI Tullinge Orange - Täby FC Östra 0-3 Lyc-A
10 P10-1 17:50 Vendelsö IK Lag 1 - Täby FC Dolt Bra-A
1 P07-2 17:00 IK Sirius - Vendelsö IK lag 2 9-1 Bra-A
7 F05-1 17:00 Ik Sirius IBK - Hagunda IF Vit 1-2 Tor-A
2 P10-1 17:00 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Lag 2 Dolt Rib-A
5 HJ18-1 17:00 Tungelsta IF Svart - Vendelsö IK 3-2 Åby-A
61 P07-1 17:00 Tungelsta IF - FBC Turku Gul 4-4 Tor-T
4 P09-1 17:00 Bergs IK - Vendelsö IK Dolt Ven-A
3 HJ18-1 17:00 AIK Gul - Katrineholms Innebandy 5-5 Söd-A
9 F05-1 17:00 Tungelsta IF - Hagunda IF Blå 2-6 Tun-A
6 P06-1 17:00 Västerhaninge IBK - Töjnan IBK 0-1 Lyc-A