113 |
F14L-2 |
18:50 |
Västerhaninge IF -
Ingarö IF Svart
|
1-4
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
112 |
P14L-3 |
18:50 |
Sollentuna FK Helenelund -
IFK Mariefred
|
2-5
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
111 |
P14L-1 |
18:50 |
IFK Viksjö P04-1 -
Boo FF P04:2
|
1-7
|
Nälsta N11 |
|
|
108 |
P14L-1 |
18:00 |
Sköndals IK FK -
Roslagsbro
|
2-0
|
Nälsta N11 |
|
|
109 |
P14L-3 |
18:00 |
Ängby IF -
Sundbybergs IK P04 Rissne
|
0-8
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
110 |
F14L-2 |
18:00 |
IK Frej Täby -
Saltsjöbadens IF 2
|
0-4
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
106 |
P12L-1 |
17:50 |
Enskede IK Grön -
IFK Aspudden-Tellus United
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
107 |
P12L-1 |
17:50 |
Danmarks IF P06 -
FK Bromma P06
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
104 |
P13L-2 |
17:40 |
IFK Västerås P-05 -
Brommapojkarna 5
|
0-3
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
105 |
P13L-2 |
17:40 |
Skiljebo SK P05-Svart -
Roslagsbro IF
|
3-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
103 |
P12L-1 |
17:20 |
Essinge IK -
Sollentuna FK P06 Sportfältet
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
102 |
P12L-1 |
17:20 |
Rimbo IF P06 -
Bele Barkarby FF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
101 |
F14L-2 |
17:10 |
Stuvsta IF -
Västerhaninge IF
|
0-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
100 |
P13L-1 |
17:05 |
Skiljebo SK P05 Gul -
KallhällsFF
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
99 |
P13L-1 |
17:05 |
Foc Farsta svart -
Alsike IF Svart
|
0-3
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
97 |
P14L-1 |
17:00 |
Sköndals IK FK -
IFK Viksjö P04-1
|
4-0
|
Nälsta N11 |
|
|
98 |
P14L-3 |
17:00 |
Ängby IF -
Sollentuna FK Helenelund
|
1-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
95 |
P12L-1 |
16:50 |
Bele Barkarby FF 2 -
Alsike IF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
96 |
P12L-1 |
16:50 |
Årsta FF -
Håbo FF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
92 |
P13L-2 |
16:20 |
Skiljebo SK P05-Svart -
IFK Västerås P-05
|
3-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
93 |
P13L-2 |
16:20 |
Roslagsbro IF -
Brommapojkarna 5
|
2-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
94 |
F14L-2 |
16:20 |
Ingarö IF Svart -
Saltsjöbadens IF 2
|
0-3
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
90 |
P12L-1 |
16:15 |
Rimbo IF P06 -
FK Bromma P06
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
91 |
P12L-1 |
16:15 |
IFK Aspudden-Tellus United -
Danmarks IF P06
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
89 |
P14L-3 |
16:10 |
Sundbybergs IK P04 Rissne -
IFK Mariefred
|
0-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
88 |
P14L-1 |
16:10 |
Roslagsbro -
Boo FF P04:2
|
0-2
|
Nälsta N11 |
|
|
87 |
P12L-1 |
15:45 |
Bele Barkarby FF -
Enskede IK Grön
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
84 |
P12L-1 |
15:45 |
Alsike IF -
Sollentuna FK P06 Sportfältet
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
85 |
P13L-1 |
15:45 |
Skiljebo SK P05 Gul -
Foc Farsta svart
|
4-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
86 |
P13L-1 |
15:45 |
KallhällsFF -
Alsike IF Svart
|
1-4
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
82 |
F14L-1 |
15:30 |
Vendelsö IK -
Ingarö IF
|
1-0
|
SM11 Stora Mossen |
|
|
83 |
F14L-2 |
15:30 |
Västerhaninge IF -
IK Frej Täby
|
0-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
80 |
P12L-1 |
15:15 |
Håbo FF -
Bele Barkarby FF 2
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
81 |
P12L-1 |
15:15 |
Årsta FF -
Essinge IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
78 |
P14L-1 |
15:10 |
Boo FF P04:2 -
Sköndals IK FK
|
2-1
|
Nälsta N11 |
|
|
79 |
P14L-3 |
15:10 |
IFK Mariefred -
Ängby IF
|
5-0
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
77 |
P13L-2 |
15:00 |
IFK Västerås P-05 -
Roslagsbro IF
|
2-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
76 |
P13L-2 |
15:00 |
Brommapojkarna 5 -
Skiljebo SK P05-Svart
|
0-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
75 |
F14L-2 |
14:40 |
Saltsjöbadens IF 2 -
Stuvsta IF
|
0-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
73 |
P12L-1 |
14:40 |
IFK Aspudden-Tellus United -
Rimbo IF P06
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
74 |
P12L-1 |
14:40 |
FK Bromma P06 -
Bele Barkarby FF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
72 |
F14L-1 |
14:35 |
Brottby SK F04/05 -
Spånga IS FK
|
1-3
|
SM11 Stora Mossen |
|
|
70 |
P13L-1 |
14:25 |
Alsike IF Svart -
Skiljebo SK P05 Gul
|
1-4
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
71 |
P13L-1 |
14:25 |
Foc Farsta svart -
KallhällsFF
|
0-6
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
68 |
P14L-1 |
14:20 |
IFK Viksjö P04-1 -
Roslagsbro
|
0-4
|
Nälsta N11 |
|
|
69 |
P14L-3 |
14:20 |
Sollentuna FK Helenelund -
Sundbybergs IK P04 Rissne
|
1-2
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
66 |
P12L-1 |
14:10 |
Håbo FF -
Alsike IF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
67 |
P12L-1 |
14:10 |
Enskede IK Grön -
Danmarks IF P06
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
65 |
F14L-2 |
13:50 |
IK Frej Täby -
Ingarö IF Svart
|
1-2
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
64 |
P13M-3 |
13:50 |
Tullinge Fotboll -
Skogås-Trångsunds FF Röd
|
1-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
63 |
P13M-3 |
13:50 |
Gideonsbergs IF -
Brommapojkarna P05:3
|
2-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
60 |
P12L-1 |
13:40 |
Sollentuna FK P06 Sportfältet -
Årsta FF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
61 |
F14L-1 |
13:40 |
Segeltorp IF -
Vendelsö IK
|
2-1
|
SM11 Stora Mossen |
|
|
62 |
P12L-1 |
13:40 |
Essinge IK -
Bele Barkarby FF 2
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
58 |
P14L-2 |
13:30 |
P 04 Täby FK -
Ekerö IK
|
0-6
|
Nälsta N11 |
|
|
59 |
P14L-4 |
13:30 |
Enskede IK -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
4-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
56 |
P13M-2 |
13:15 |
Skogås-Trångsunds FF Blå -
Foc farsta röd
|
1-2
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
57 |
P13M-2 |
13:15 |
Upsala IF P05 Vit -
Spånga P05-2B
|
3-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
54 |
F12L-1 |
13:10 |
Rimbo IF -
Sundbybergs IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
55 |
F13M-1 |
13:10 |
Alsike IF -
Norrtulls SK
|
1-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
53 |
F12L-1 |
13:10 |
Vallentuna Damfotboll -
FOC Farsta - Lag RÖD
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
52 |
F14L-1 |
12:45 |
Ingarö IF -
Spånga IS FK
|
0-2
|
SM11 Stora Mossen |
|
|
51 |
P14L-4 |
12:40 |
Sollentuna FK Mitt -
IF Brommapojkarna 8
|
1-5
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
50 |
F12L-1 |
12:40 |
Västerhaninge IF -
Bro IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
46 |
F12L-1 |
12:40 |
Spånga IS -
Saltsjöbadens IF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
47 |
P14L-2 |
12:40 |
Åkersberga BK Vit -
Stuvsta IF
|
1-1
|
Nälsta N11 |
|
|
48 |
P13M-1 |
12:40 |
Enskede IK Röd -
Alsike IF Gul
|
0-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
49 |
P13M-1 |
12:40 |
Spånga P05-2A -
Karlbergs BK 05
|
2-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
45 |
F13M-1 |
12:35 |
Saltsjö-Boo IF F05-svart -
Järla IF
|
1-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
43 |
F12L-1 |
12:10 |
Bromstens IK -
Stureby SK
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
44 |
F12L-1 |
12:10 |
Riala GoIF -
Ursvik IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
41 |
P13M-3 |
12:00 |
Skogås-Trångsunds FF Röd -
Brommapojkarna P05:3
|
2-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
42 |
F13M-1 |
12:00 |
IFK Lidingö FK -
IF Brommapojkarna 3
|
0-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
40 |
P13M-3 |
12:00 |
Tullinge Fotboll -
Gideonsbergs IF
|
3-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
39 |
F14L-1 |
11:50 |
Vendelsö IK -
Brottby SK F04/05
|
1-2
|
SM11 Stora Mossen |
|
|
37 |
P14L-2 |
11:40 |
Åkersberga BK Vit -
P 04 Täby FK
|
4-0
|
Nälsta N11 |
|
|
38 |
P14L-4 |
11:40 |
Sollentuna FK Mitt -
Enskede IK
|
1-5
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
35 |
F12L-1 |
11:35 |
Sundbybergs IK -
Spånga IS
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
36 |
F12L-1 |
11:35 |
Vallentuna Damfotboll -
Rimbo IF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
32 |
P13M-2 |
11:25 |
Upsala IF P05 Vit -
Skogås-Trångsunds FF Blå
|
0-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
33 |
P13M-2 |
11:25 |
Spånga P05-2B -
Foc farsta röd
|
0-2
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
34 |
F13M-1 |
11:25 |
Järla IF -
Norrtulls SK
|
1-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
30 |
F12L-1 |
11:05 |
Saltsjöbadens IF -
FOC Farsta - Lag RÖD
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
31 |
F12L-1 |
11:05 |
Ursvik IK -
Stureby SK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
29 |
F14L-1 |
10:55 |
Spånga IS FK -
Segeltorp IF
|
1-0
|
SM11 Stora Mossen |
|
|
28 |
F13M-1 |
10:50 |
Saltsjö-Boo IF F05-svart -
IFK Lidingö FK
|
1-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
27 |
P14L-4 |
10:50 |
IF Brommapojkarna 8 -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
1-2
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
26 |
P13M-1 |
10:50 |
Karlbergs BK 05 -
Alsike IF Gul
|
0-2
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
24 |
P14L-2 |
10:50 |
Stuvsta IF -
Ekerö IK
|
2-2
|
Nälsta N11 |
|
|
25 |
P13M-1 |
10:50 |
Spånga P05-2A -
Enskede IK Röd
|
1-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
22 |
F12L-1 |
10:35 |
Bro IK -
Riala GoIF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
23 |
F12L-1 |
10:35 |
Västerhaninge IF -
Bromstens IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
21 |
F13M-1 |
10:15 |
IF Brommapojkarna 3 -
Alsike IF
|
4-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
19 |
P13M-3 |
10:10 |
Brommapojkarna P05:3 -
Tullinge Fotboll
|
1-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
20 |
P13M-3 |
10:10 |
Gideonsbergs IF -
Skogås-Trångsunds FF Röd
|
1-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
17 |
F14L-1 |
10:00 |
Brottby SK F04/05 -
Ingarö IF
|
0-0
|
SM11 Stora Mossen |
|
|
18 |
F12L-1 |
10:00 |
Sundbybergs IK -
Vallentuna Damfotboll
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
16 |
F12L-1 |
10:00 |
Rimbo IF -
Saltsjöbadens IF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
15 |
P14L-4 |
09:50 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Sollentuna FK Mitt
|
0-2
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
14 |
P14L-2 |
09:50 |
Ekerö IK -
Åkersberga BK Vit
|
2-5
|
Nälsta N11 |
|
|
13 |
F13M-1 |
09:40 |
IFK Lidingö FK -
Järla IF
|
0-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
11 |
P13M-2 |
09:35 |
Foc farsta röd -
Upsala IF P05 Vit
|
0-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
12 |
P13M-2 |
09:35 |
Skogås-Trångsunds FF Blå -
Spånga P05-2B
|
1-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
9 |
F12L-1 |
09:30 |
Riala GoIF -
Stureby SK
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
10 |
F12L-1 |
09:30 |
FOC Farsta - Lag RÖD -
Spånga IS
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
8 |
F13M-1 |
09:05 |
Norrtulls SK -
IF Brommapojkarna 3
|
0-2
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
6 |
F12L-1 |
09:00 |
Ursvik IK -
Västerhaninge IF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
7 |
P14L-4 |
09:00 |
Enskede IK -
IF Brommapojkarna 8
|
0-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
5 |
P13M-1 |
09:00 |
Enskede IK Röd -
Karlbergs BK 05
|
1-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
4 |
P13M-1 |
09:00 |
Alsike IF Gul -
Spånga P05-2A
|
0-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
3 |
P14L-2 |
09:00 |
P 04 Täby FK -
Stuvsta IF
|
0-2
|
Nälsta N11 |
|
|
2 |
F12L-1 |
09:00 |
Bro IK -
Bromstens IK
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
1 |
F13M-1 |
08:30 |
Alsike IF -
Saltsjö-Boo IF F05-svart
|
1-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|