Senaste resultat

Antal: 180


Sö 2019-10-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
179 Dam-1 18:10 Bollstanäs SK - Ängby IF 2-1 Stora Mossen SM11
180 Dam-1 18:10 Älvsjö AIK Dam J - Järla IF 1-1 Ängby Södra BP
178 F13MS 17:20 Upsala IF F 06 - Ursvik IK 3-1 (STR) Spånga SPÅ1 FINAL
177 P14L-18 17:10 Alsike IF Svart - Skiljebo SK P05 Gul 1-4 Stora Mossen SM9
176 F13MS 16:50 Saltsjöbadens IF - Akropolis IF F06 3-0 (WO) Spånga SPÅ2 Plac. 5-6
175 F13MS 16:50 Alsike IF - Vallentuna Damfotboll Vit 5-4 (STR) Spånga SPÅ1 Plac. 3-4
174 P14L-18 16:40 Håbo ff - Reymers P06:2 0-0 Stora Mossen SM9
173 Dam-1 16:00 Järla IF - Ängby IF 2-1 Ängby Södra BP
172 P14L-18 16:00 Håbo ff - Alsike IF Svart 1-3 Stora Mossen SM9
171 Dam-1 16:00 Älvsjö AIK Dam J - Bollstanäs SK 1-0 Stora Mossen SM11
170 F13MS-1 15:50 Saltsjöbadens IF - Upsala IF F 06 1-2 Spånga SPÅ1
169 P14L-18 15:30 Reymers P06:2 - Skiljebo SK P05 Gul 0-3 Stora Mossen SM9
168 F13MS-1 15:20 Alsike IF - Ursvik IK 0-0 Spånga SPÅ2
167 F13MS-1 15:20 Vallentuna Damfotboll Vit - Akropolis IF F06 0-0 Spånga SPÅ1
166 F15L-18 15:15 Saltsjö-Boo IF F04 - Brottby SK F04/05 1-0 Ängby Södra BP
165 F15L-17 15:15 Spånga IS FK - IF Brommapojkarna F05:3 2-1 Stora Mossen SM11
164 F13L-19 15:00 Täby FK Skarpäng - Västerhaninge IF 0-1 Bromsten BR2
163 F13L-19 15:00 Fanna BK - Bromstens IK 0-1 Bromsten BR1
162 P14L-18 14:50 Skiljebo SK P05 Gul - Håbo ff 4-0 Stora Mossen SM9
161 F15L-18 14:45 Ingarö IF - Västerås BK30 1-0 Ängby Södra BP
160 F15L-17 14:45 ÅIFK/RaiFu - Håbo FF 1-0 Stora Mossen SM11
159 F13L-18 14:30 Vallentuna Damfotboll Röd - Sollentuna 3-2 Bromsten BR2
158 F13L-18 14:30 Skå IK F06 - IFK Aspudden-Tellus 2-1 Bromsten BR1
156 P14L-18 14:20 Alsike IF Svart - Reymers P06:2 1-1 Stora Mossen SM9
157 F13MS-1 14:20 Upsala IF F 06 - Ursvik IK 0-0 Spånga SPÅ1
155 F15L-18 14:05 Ingarö IF - Saltsjö-Boo IF F04 1-1 Ängby Södra BP
154 F15L-17 14:05 ÅIFK/RaiFu - Spånga IS FK 0-1 Stora Mossen SM11
153 F13L-17 14:00 Västerås BK30 - Karlbergs BK 3-1 Bromsten BR2
152 F13L-17 14:00 Enebybergs IF - Sollentuna FK F06 Mitt 0-0 Bromsten BR1
151 F13MS-1 13:50 Akropolis IF F06 - Alsike IF 1-3 Spånga SPÅ2
150 F13MS-1 13:50 Vallentuna Damfotboll Vit - Saltsjöbadens IF 2-0 Spånga SPÅ1
149 F14L 13:45 Norrtulls SK - Älta IF 3-4 (STR) Stora Mossen SM9 FINAL
148 F15L-18 13:35 Västerås BK30 - Brottby SK F04/05 1-0 Ängby Södra BP
147 F15L-17 13:35 Håbo FF - IF Brommapojkarna F05:3 1-1 Stora Mossen SM11
146 F13L-19 13:25 Fanna BK - Täby FK Skarpäng 4-1 Bromsten BR2
145 F13L-19 13:25 Bromstens IK - Västerhaninge IF 2-0 Bromsten BR1
143 P13L-17 13:20 Saltsjö-Boo IF Vit - Norrtulls SK 1-0 Spånga SPÅ1
144 P13L-18 13:20 Håbo FF - Dalarö sk 06 0-1 Spånga SPÅ2
142 F14L 13:10 IF Brommapojkarna F05-6 - Sollentuna FK 0-3 Stora Mossen SM9 Plac. 3-4
141 F14L 13:10 Örby IS F05 - Saltsjöbadens IF 2-1 Olovslunds BP Plac. 5-6
140 F15L-18 12:55 Brottby SK F04/05 - Ingarö IF 0-0 Ängby Södra BP
139 F15L-17 12:55 IF Brommapojkarna F05:3 - ÅIFK/RaiFu 0-1 Stora Mossen SM11
138 F13L-18 12:50 Skå IK F06 - Vallentuna Damfotboll Röd 1-1 Bromsten BR2
137 F13L-18 12:50 IFK Aspudden-Tellus - Sollentuna 0-0 Bromsten BR1
136 P13L 12:45 Foc Farsta - Stuvsta P06:1 0-1 Spånga SPÅ2 Plac. 3-4
135 P13L 12:45 IF Brommapojkarna P06-3 - IFK Västerås 1-0 Spånga SPÅ1 FINAL
134 P14L-17 12:35 Vikingstads SK - Skiljebo SK P05-Svart 0-2 Stora Mossen SM9
133 P14L-17 12:35 Ängby IF - IFK Västerås P05 0-1 Olovslunds BP
132 F15L-18 12:25 Saltsjö-Boo IF F04 - Västerås BK30 1-0 Ängby Södra BP
131 F15L-17 12:25 Spånga IS FK - Håbo FF 2-1 Stora Mossen SM11
130 F13L-17 12:15 Enebybergs IF - Västerås BK30 0-0 Bromsten BR2
129 F13L-17 12:15 Sollentuna FK F06 Mitt - Karlbergs BK 0-1 Bromsten BR1
128 P13L-18 12:10 Dalarö sk 06 - Essinge P06 2-0 Spånga SPÅ2
127 P13L-17 12:10 Norrtulls SK - FK Bromma P06 2-1 Spånga SPÅ1
125 F14L-1 11:50 Norrtulls SK - Älta IF 1-0 Stora Mossen SM9
123 F14L-1 11:50 IF Brommapojkarna F05-6 - Örby IS F05 2-0 Olovslunds BP
126 F15L-20 11:50 IFK Mariehamn/Åland United - Saltsjö-Boo IF F05 0-0 Ängby Södra BP
124 F15L-19 11:50 Hanvikens SK F U - Solberga BK 1-1 Stora Mossen SM11
122 P13L 11:40 IFK Västerås - Stuvsta P06:1 1-0 Spånga SPÅ2 Semifinal 2
121 P13L 11:40 IF Brommapojkarna P06-3 - Foc Farsta 2-0 Spånga SPÅ1 Semifinal 1
120 F13L-19 11:40 Västerhaninge IF - Fanna BK 1-1 Bromsten BR2
119 F13L-19 11:40 Täby FK Skarpäng - Bromstens IK 0-1 Bromsten BR1
118 F15L-20 11:20 IF Brommapojkarna F04:3 - Segeltorps IF 0-1 Ängby Södra BP
117 F15L-19 11:20 Skogås Trångsunds FF - IFK Stocksund F05 1-0 Stora Mossen SM11
116 P14L-17 11:15 Vikingstads SK - Ängby IF 2-1 Stora Mossen SM9
115 F14L-1 11:15 Sollentuna FK - Saltsjöbadens IF 1-0 Olovslunds BP
114 P13L-18 11:10 Essinge P06 - Håbo FF 1-2 Spånga SPÅ2
113 P13L-17 11:10 FK Bromma P06 - Saltsjö-Boo IF Vit 1-1 Spånga SPÅ1
112 F13L-18 11:05 Sollentuna - Skå IK F06 1-1 Bromsten BR2
111 F13L-18 11:05 Vallentuna Damfotboll Röd - IFK Aspudden-Tellus 0-0 Bromsten BR1
110 F15L-20 10:40 IF Brommapojkarna F04:3 - IFK Mariehamn/Åland United 0-0 Ängby Södra BP
109 F14L-1 10:40 Örby IS F05 - Älta IF 1-2 Stora Mossen SM9
108 F15L-19 10:40 Skogås Trångsunds FF - Hanvikens SK F U 0-2 Stora Mossen SM11
107 P14L-17 10:40 Skiljebo SK P05-Svart - IFK Västerås P05 1-0 Olovslunds BP
105 F13L-17 10:30 Västerås BK30 - Sollentuna FK F06 Mitt 3-0 Bromsten BR1
106 F13L-17 10:30 Karlbergs BK - Enebybergs IF 1-3 Bromsten BR2
104 F15L-20 10:10 Segeltorps IF - Saltsjö-Boo IF F05 3-0 Ängby Södra BP
103 F14L-1 10:10 Sollentuna FK - IF Brommapojkarna F05-6 0-0 Stora Mossen SM9
102 F15L-19 10:10 IFK Stocksund F05 - Solberga BK 0-0 Stora Mossen SM11
101 F14L-1 10:10 Saltsjöbadens IF - Norrtulls SK 0-1 Olovslunds BP
99 P13L-2 10:00 Foc Farsta - Saltsjö-Boo IF Vit 2-2 Spånga SPÅ1
100 P13L-2 10:00 FK Bromma P06 - IFK Västerås 0-3 Spånga SPÅ2
98 F15L-20 09:30 Saltsjö-Boo IF F05 - IF Brommapojkarna F04:3 0-1 Ängby Södra BP
94 F15L-19 09:30 Solberga BK - Skogås Trångsunds FF 0-1 Stora Mossen SM11
95 P14L-17 09:30 Ängby IF - Skiljebo SK P05-Svart 0-3 Stora Mossen SM9
97 P13L-1 09:30 Håbo FF - Stuvsta P06:1 0-2 Spånga SPÅ2
96 P13L-1 09:30 Norrtulls SK - IF Brommapojkarna P06-3 1-1 Spånga SPÅ1
93 P14L-17 09:30 IFK Västerås P05 - Vikingstads SK 2-0 Olovslunds BP
91 F15L-19 09:00 Hanvikens SK F U - IFK Stocksund F05 0-0 Stora Mossen SM11
92 F15L-20 09:00 IFK Mariehamn/Åland United - Segeltorps IF 0-0 Ängby Södra BP

Lö 2019-10-26

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
90 F15L-4 18:55 Ingarö IF - IF Brommapojkarna F04:3 2-0 Stora Mossen SM11
89 F15L-4 18:25 ÅIFK/RaiFu - Skogås Trångsunds FF 2-0 Stora Mossen SM11
88 F13MS-1 18:10 Alsike IF - Upsala IF F 06 2-4 Bromsten BR1
87 F15L-4 17:45 ÅIFK/RaiFu - Ingarö IF 1-1 Stora Mossen SM11
86 F13MS-1 17:40 Saltsjöbadens IF - Akropolis IF F06 1-0 Bromsten BR2
85 F13MS-1 17:40 Ursvik IK - Vallentuna Damfotboll Vit 2-1 Bromsten BR1
84 F15L-4 17:15 Skogås Trångsunds FF - IF Brommapojkarna F04:3 1-0 Stora Mossen SM11
83 F15L-2 17:05 IFK Mariehamn/Åland United - Hanvikens SK F U 0-0 Ängby Södra BP
82 P14L-2 16:55 Reymers P06:2 - Håbo ff 2-0 Stora Mossen SM9
81 F13MS-1 16:40 Akropolis IF F06 - Upsala IF F 06 0-3 Bromsten BR1
80 F15L-2 16:35 Spånga IS FK - Saltsjö-Boo IF F04 2-0 Ängby Södra BP
79 F15L-4 16:35 IF Brommapojkarna F04:3 - ÅIFK/RaiFu 0-1 Stora Mossen SM11
78 P14L-2 16:25 Vikingstads SK - Skiljebo SK P05-Svart 0-2 Stora Mossen SM9
77 F13MS-1 16:10 Saltsjöbadens IF - Ursvik IK 0-0 Bromsten BR2
76 F13MS-1 16:10 Vallentuna Damfotboll Vit - Alsike IF 0-1 Bromsten BR1
75 F15L-4 16:05 Ingarö IF - Skogås Trångsunds FF 1-0 Stora Mossen SM11
74 F15L-2 15:55 Spånga IS FK - IFK Mariehamn/Åland United 2-0 Ängby Södra BP
73 P14L-2 15:45 Vikingstads SK - Reymers P06:2 1-1 Stora Mossen SM9
72 F15L-3 15:35 IFK Stocksund F05 - Håbo FF 1-2 Stora Mossen SM11
71 F15L-2 15:25 Saltsjö-Boo IF F04 - Hanvikens SK F U 0-0 Ängby Södra BP
70 P14L-2 15:15 Skiljebo SK P05-Svart - Håbo ff 5-0 Stora Mossen SM9
69 F13MS-1 15:10 Ursvik IK - Akropolis IF F06 4-0 Bromsten BR1
68 F15L-3 15:05 Västerås BK30 - Segeltorps IF 1-0 Stora Mossen SM11
67 F15L-2 14:45 IFK Mariehamn/Åland United - Saltsjö-Boo IF F04 0-1 Ängby Södra BP
66 F13MS-1 14:40 Upsala IF F 06 - Vallentuna Damfotboll Vit 0-2 Bromsten BR2
65 F13MS-1 14:40 Alsike IF - Saltsjöbadens IF 0-0 Bromsten BR1
64 P14L-2 14:35 Håbo ff - Vikingstads SK 0-1 Stora Mossen SM9
63 F15L-3 14:25 Västerås BK30 - IFK Stocksund F05 1-1 Stora Mossen SM11
62 F15L-2 14:15 Hanvikens SK F U - Spånga IS FK 0-0 Ängby Södra BP
60 F13L-2 14:10 Västerås BK30 - Sollentuna 0-0 Bromsten BR1
61 F13L-2 14:10 IFK Aspudden-Tellus - Bromstens IK 1-0 Bromsten BR2
57 P14L-2 14:05 Reymers P06:2 - Skiljebo SK P05-Svart 0-6 Stora Mossen SM9
59 P13L-2 14:05 IFK Västerås - Essinge P06 4-0 Spånga SPÅ2
58 P13L-2 14:05 Saltsjö-Boo IF Vit - FK Bromma P06 1-0 Spånga SPÅ1
56 F15L-3 13:55 Segeltorps IF - Håbo FF 1-1 Stora Mossen SM11
55 F15L-1 13:40 IF Brommapojkarna F05:3 - Brottby SK F04/05 2-0 Ängby Södra BP
54 F13L-3 13:35 Skå IK F06 - Fanna BK 2-0 Bromsten BR2
53 F13L-3 13:35 Vallentuna Damfotboll Röd - Sollentuna FK F06 Mitt 0-1 Bromsten BR1
52 P13L-1 13:30 Stuvsta P06:1 - Dalarö sk 06 2-1 Spånga SPÅ2
51 P13L-1 13:30 IF Brommapojkarna P06-3 - Håbo FF 4-0 Spånga SPÅ1
50 F14L-1 13:25 IF Brommapojkarna F05-6 - Saltsjöbadens IF 0-0 Stora Mossen SM9
49 F15L-3 13:15 Håbo FF - Västerås BK30 0-0 Stora Mossen SM11
48 F15L-1 13:10 Solberga BK - Saltsjö-Boo IF F05 1-1 Ängby Södra BP
47 F13L-1 13:00 Karlbergs BK - Enebybergs IF 0-0 Bromsten BR2
46 F13L-1 13:00 Västerhaninge IF - Täby FK Skarpäng 3-1 Bromsten BR1
44 P13L-2 12:55 IFK Västerås - Saltsjö-Boo IF Vit 1-0 Spånga SPÅ1
43 F14L-1 12:55 Norrtulls SK - Örby IS F05 1-0 Stora Mossen SM9
45 P13L-2 12:55 Essinge P06 - Foc Farsta 2-7 Spånga SPÅ2
42 F14L-1 12:55 Älta IF - Sollentuna FK 2-1 Olovslunds BP
41 F15L-3 12:45 IFK Stocksund F05 - Segeltorps IF 1-1 Stora Mossen SM11
40 F15L-1 12:30 Solberga BK - IF Brommapojkarna F05:3 0-3 Ängby Södra BP
37 F13L-2 12:25 Västerås BK30 - IFK Aspudden-Tellus 3-0 Bromsten BR2
39 P14L-1 12:25 IFK Västerås P05 - Alsike IF Svart 7-0 Stora Mossen SM9
38 P14L-1 12:25 Ängby IF - Skiljebo SK P05 Gul 1-0 Olovslunds BP
36 F13L-2 12:25 Sollentuna - Bromstens IK 3-0 Bromsten BR1
35 P13L-1 12:20 Dalarö sk 06 - Norrtulls SK 1-1 Spånga SPÅ2
34 P13L-1 12:20 Stuvsta P06:1 - IF Brommapojkarna P06-3 0-1 Spånga SPÅ1
33 F15L-1 12:00 Saltsjö-Boo IF F05 - Brottby SK F04/05 0-1 Ängby Södra BP
32 F14L-1 11:50 IF Brommapojkarna F05-6 - Älta IF 1-1 Stora Mossen SM9
31 F14L-1 11:50 Saltsjöbadens IF - Örby IS F05 0-2 Olovslunds BP
30 F13L-3 11:50 Vallentuna Damfotboll Röd - Skå IK F06 2-1 Bromsten BR2
29 F13L-3 11:50 Sollentuna FK F06 Mitt - Fanna BK 1-0 Bromsten BR1
28 P13L-2 11:45 FK Bromma P06 - Foc Farsta 2-3 Spånga SPÅ2
27 P13L-2 11:45 Saltsjö-Boo IF Vit - Essinge P06 4-0 Spånga SPÅ1
26 F15L-1 11:20 Brottby SK F04/05 - Solberga BK 0-0 Ängby Södra BP
25 P14L-1 11:15 Ängby IF - IFK Västerås P05 0-1 Stora Mossen SM9
24 F14L-1 11:15 Sollentuna FK - Norrtulls SK 0-3 Olovslunds BP
23 F13L-1 11:15 Västerhaninge IF - Karlbergs BK 1-3 Bromsten BR2
22 F13L-1 11:15 Täby FK Skarpäng - Enebybergs IF 0-2 Bromsten BR1
21 P13L-1 11:10 Håbo FF - Norrtulls SK 0-1 Spånga SPÅ2
20 P13L-1 11:10 IF Brommapojkarna P06-3 - Dalarö sk 06 0-0 Spånga SPÅ1
19 F15L-1 10:50 IF Brommapojkarna F05:3 - Saltsjö-Boo IF F05 4-0 Ängby Södra BP
18 F14L-1 10:40 Älta IF - Saltsjöbadens IF 4-1 Stora Mossen SM9
17 P14L-1 10:40 Skiljebo SK P05 Gul - Alsike IF Svart 4-0 Olovslunds BP
16 F13L-2 10:40 Bromstens IK - Västerås BK30 0-1 Bromsten BR2
15 F13L-2 10:40 IFK Aspudden-Tellus - Sollentuna 1-1 Bromsten BR1
14 P13L-2 10:35 Foc Farsta - IFK Västerås 0-1 Spånga SPÅ2
13 P13L-2 10:35 Essinge P06 - FK Bromma P06 1-5 Spånga SPÅ1
12 F14L-1 10:10 Örby IS F05 - Sollentuna FK 0-0 Stora Mossen SM9
11 F14L-1 10:10 Norrtulls SK - IF Brommapojkarna F05-6 0-0 Olovslunds BP
9 F13L-3 10:05 Skå IK F06 - Sollentuna FK F06 Mitt 0-2 Bromsten BR1
10 F13L-3 10:05 Fanna BK - Vallentuna Damfotboll Röd 2-2 Bromsten BR2
8 P13L-1 10:00 Norrtulls SK - Stuvsta P06:1 1-1 Spånga SPÅ2
7 P13L-1 10:00 Dalarö sk 06 - Håbo FF 0-0 Spånga SPÅ1
1 F13L-1 09:30 Karlbergs BK - Täby FK Skarpäng 5-0 Bromsten BR1
3 P14L-1 09:30 Alsike IF Svart - Ängby IF 1-1 Olovslunds BP
6 Dam-1 09:30 Ängby IF - Älvsjö AIK Dam J 1-2 Ängby Södra BP
4 Dam-1 09:30 Bollstanäs SK - Järla IF 3-0 Stora Mossen SM11
5 P14L-1 09:30 IFK Västerås P05 - Skiljebo SK P05 Gul 4-1 Stora Mossen SM9
2 F13L-1 09:30 Enebybergs IF - Västerhaninge IF 3-0 Bromsten BR2