Senaste resultat

Antal: 152


Sö 2017-04-23

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
152 P10-2 18:40 Syrianska Eskilstuna IF - BK30 Svart 0-7 A-betong
151 P10-1 18:00 Skogstorp goif - Al Salam SK 0-7 Satcom
149 P10-1 17:20 Köpings FF Vit - IFK Eskilstuna Vit 4-1 Satcom
150 P10-2 17:20 Hälleforsnäs IF - Syrianska Eskilstuna IF 3-2 A-betong
148 P10-1 16:40 Eskilstuna City P07 Blå - Skogstorp goif 9-4 A-betong
147 P10-1 16:40 Al Salam SK - Bk sport svart 10-0 Satcom
146 F13 16:20 AIK F04U - Eskilstuna United 0-1 Båtsam FINAL
144 P10-2 16:00 BK30 Svart - Eskilstuna City 07 Vit 4-2 Satcom
145 P10-2 16:00 SK91 - Hälleforsnäs IF 3-2 A-betong
143 P12-2 15:30 Djurgårdens IF P05 Blå - Triangelns P05 6-6 Stiga
141 P10-1 15:20 Bk sport svart - BK30 Vit 0-7 Satcom
142 P10-1 15:20 Köpings FF Vit - Eskilstuna City P07 Blå 6-6 A-betong
136 F13 14:40 Barkarö SK BLÅ - Eskilstuna United 0-1 Söderberg & partners Semifinal 2
139 P12-1 14:40 Skogstorps GoIF - Jäders IF P05 1-2 Båtsam
140 F13 14:40 Örby IS - AIK F04U 1-2 Tumbo Möbler Semifinal 1
137 P10-2 14:40 Eskilstuna City 07 Vit - Bk sport gul 6-1 Satcom
138 P10-2 14:40 BK30 Svart - SK91 1-1 A-betong
135 P10-1 14:00 Syrianska IF P07 - BK30 Vit 6-2 A-betong
134 P10-1 14:00 Al Salam SK - Köpings FF Vit 3-1 Satcom
133 P12-1 13:50 BK SPORT 2 - IFK Haninge 2-5 Tumbo Möbler
130 P12-1 13:50 BK Forward P05 - Djurgårdens IF P05 Röd 3-1 Söderberg & partners
132 P12-2 13:50 Djurgårdens IF P05 Blå - Kvicksund SK p05 5-0 Stiga
131 P12-2 13:50 Skiljebo sk p05 svart - Karlslunds IF HFK Blå 1-4 Båtsam
129 P10-1 13:20 Hallstahammar SK - Bk sport svart 6-1 A-betong
128 P10-2 13:20 IFK Eskilstuna Blå - Eskilstuna City 07 Vit 1-3 Satcom
127 F13-2 13:00 Kvicksunds SK F04-05 - Barkarö SK BLÅ 1-4 Tumbo Möbler
125 F13-1 13:00 Barkarö SK RÖD - BK 30 F04 vit 2-0 Båtsam
124 F13-2 13:00 BK 30 F04 Svart - AIK F04U 1-5 Söderberg & partners
126 F13-1 13:00 Örby IS - Eskilstuna United 2-1 Stiga
122 F10-1 12:40 Enhörna IF - Barkarö SK 2-10 Satcom
123 P10-2 12:40 Köpings FF Svart - Syrianska Eskilstuna IF 5-0 A-betong
121 P12-1 12:10 BK Forward P05 - Jäders IF P05 5-0 Tumbo Möbler
118 P12-2 12:10 BK SPORT 1 - Karlslunds IF HFK Blå 0-1 Söderberg & partners
120 P12-1 12:10 Skogstorps GoIF - IFK Haninge 1-13 Stiga
119 P12-1 12:10 Djurgårdens IF P05 Röd - BK SPORT 2 8-1 Båtsam
116 P10-1 12:00 IFK Eskilstuna Vit - Skogstorp goif 4-3 Satcom
117 F10-1 12:00 Västerås BK 30 - Västerås BK30 F07 1-4 A-betong
110 F13-2 11:20 Kvicksunds SK F04-05 - BK 30 F04 Svart 1-0 Söderberg & partners
115 F13-1 11:20 Örby IS - Barkarö SK RÖD 1-0 Tumbo Möbler
114 F13-2 11:20 Barkarö SK BLÅ - AIK F04U 5-1 Stiga
111 P10-2 11:20 Bk sport gul - Hälleforsnäs IF 0-1 Satcom
113 F13-1 11:20 Eskilstuna United - BK 30 F04 vit 5-0 Båtsam
112 P10-1 11:20 BK30 Vit - Eskilstuna City P07 Blå 3-5 A-betong
108 F10-1 10:40 Västerås BK 30 - Enhörna IF 4-2 Satcom
109 P10-2 10:40 SK91 - Köpings FF Svart 0-1 A-betong
106 P12-1 10:30 Skogstorps GoIF - Djurgårdens IF P05 Röd 0-6 Stiga
107 P12-1 10:30 IFK Haninge - Jäders IF P05 7-0 Tumbo Möbler
104 P12-2 10:30 Triangelns P05 - Skiljebo sk p05 svart 6-0 Söderberg & partners
105 P12-1 10:30 BK SPORT 2 - BK Forward P05 3-1 Båtsam
102 P10-1 10:00 IFK Eskilstuna Vit - Syrianska IF P07 1-9 Satcom
103 F10-1 10:00 Västerås BK30 F07 - Barkarö SK 1-0 A-betong
98 P12-2 09:40 Djurgårdens IF P05 Blå - BK SPORT 1 4-0 Söderberg & partners
99 F13-1 09:40 BK 30 F04 vit - Örby IS 1-1 Båtsam
101 P12-2 09:40 Karlslunds IF HFK Blå - Kvicksund SK p05 5-0 Tumbo Möbler
100 F13-2 09:40 AIK F04U - Kvicksunds SK F04-05 1-1 Stiga
96 P10-2 09:20 IFK Eskilstuna Blå - Bk sport gul 9-0 Satcom
97 P10-1 09:20 Hallstahammar SK - BK30 Vit 3-2 A-betong
94 F10-1 08:40 Barkarö SK - Västerås BK 30 5-2 Satcom
95 F10-1 08:40 Enhörna IF - Västerås BK30 F07 0-9 A-betong
92 F13-2 08:00 BK 30 F04 Svart - Barkarö SK BLÅ 0-1 Stiga
93 P12-2 08:00 Triangelns P05 - Kvicksund SK p05 3-6 Tumbo Möbler
91 F13-1 08:00 Barkarö SK RÖD - Eskilstuna United 2-2 Båtsam
88 P12-2 08:00 BK SPORT 1 - Skiljebo sk p05 svart 0-1 Söderberg & partners
89 P10-1 08:00 Syrianska IF P07 - Hallstahammar SK 5-1 Satcom
90 P10-2 08:00 IFK Eskilstuna Blå - Köpings FF Svart 2-1 A-betong

Lö 2017-04-22

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
87 P13 18:00 Syrianska Eskilstuna IF - Uppsala Kurd p04 1-3 Båtsam FINAL
86 P11-2 18:00 Karlslunds IF HFK BLÅ - Triangeln (grön) 2-0 A-betong
85 P11-2 17:20 Bk Forward Lundby - IFK Eskilstuna 7-1 A-betong
84 P11-1 17:20 Skogstorps GoIF - Kvicksunds SK P06/07 2-2 Satcom
83 F12-1 17:10 Kvicksunds SK F05-06 - ÄSTF05 3-0 Tumbo Möbler
81 P11-2 16:40 Ik Oden - Jäders IF P06 2-10 Satcom
82 P11-2 16:40 Hammarby IF P06-5 - Karlslunds IF HFK BLÅ 7-5 A-betong
80 P13 16:20 Syrianska if - Uppsala Kurd p04 2-6 Stiga Semifinal 2
79 P13 16:20 Västerås IK - Syrianska Eskilstuna IF 1-3 Båtsam Semifinal 1
78 P11-2 16:00 Triangeln (grön) - Bk Forward Lundby 4-4 A-betong
77 P11-2 16:00 IFK Eskilstuna - Syrianska IF Västerås P06:Vit 1-11 Satcom
76 F12-1 15:30 Jäders IF F05/06 - Kvicksunds SK F05-06 0-4 Stiga
74 P11-1 15:20 Romfartuna GIF P06 - Triangeln (svart) 3-5 Satcom
75 F11-1 15:20 Rynninge IK F-06/07 - Tillberga IK 06/07 6-0 A-betong
68 P13-3 14:40 Kvicksund P04/03 - Krylbo IF 0-3 Söderberg & partners
69 P11-1 14:40 SYRIANSKA IF P06 - Kvicksunds SK P06/07 1-1 Satcom
73 P13-4 14:40 Torshälla Nyby IS - Köping FF 3-5 Tumbo Möbler
72 P13-2 14:40 Hälsinggårdens AIK - Gideonsbergs IF P04 2-4 Stiga
71 P13-1 14:40 Skiljebo SK SVART - Bälinge IF 1-2 Båtsam
70 F11-1 14:40 Eskilstuna United DFF - Irsta IF 1-2 A-betong
67 P11-1 14:00 Triangeln (svart) - Runtuna IK 13-0 A-betong
66 P11-1 14:00 Karlslunds IF HFK BLÅ - Skogstorps GoIF 3-2 Satcom
65 P13-4 13:50 Västerås IK Röd - Uppsala Kurd p04 0-3 Tumbo Möbler
62 P13-3 13:50 Syrianska if - Skiljebo SK GUL 2-1 Söderberg & partners
64 P13-2 13:50 Syrianska Eskilstuna IF - Irsta IF 5-0 Stiga
63 P13-1 13:50 Västerås IK - Triangelns IK 9-1 Båtsam
61 F11-1 13:20 Triangelns IK F06/07 - Rynninge IK F-06/07 1-2 A-betong
60 P11-2 13:20 IFK Eskilstuna - Hammarby IF P06-5 1-7 Satcom
59 F12-2 13:00 Irsta IF - Eskilstuna United DFF 1-2 Tumbo Möbler
58 F12-2 13:00 Torshälla Nyby IS - KIF Örebro DFF F-05 Röd 0-7 Stiga
55 F12-1 13:00 ÄSTF05 - Tillberga IK 4-1 Söderberg & partners
57 F12-1 13:00 KIF Örebro DFF F-05 blå - Jäders IF F05/06 2-0 Båtsam
56 F8 13:00 Kvicksunds SK F09 - Skogstorps GoIF 0-2 A3-lördag
53 P11-1 12:40 Karlslunds IF HFK RÖD - Triangeln (svart) 6-5 Satcom
54 P11-1 12:40 Skogstorps GoIF - Romfartuna GIF P06 2-0 A-betong
51 P9-1 12:30 Skogstorps GoIF - Kvicksunds SK P08 1-4 A2-lördag
52 P8-1 12:30 Skogstorp GoIF - Syrianska Eskilstuna IF 0-4 A3-lördag
50 P13-4 12:10 Västerås IK Röd - Torshälla Nyby IS 6-0 Tumbo Möbler
48 P13-1 12:10 Västerås IK - Skiljebo SK SVART 4-0 Båtsam
47 P13-3 12:10 Syrianska if - Kvicksund P04/03 7-1 Söderberg & partners
49 P13-2 12:10 Syrianska Eskilstuna IF - Hälsinggårdens AIK 5-0 Stiga
45 P11-2 12:00 Ik Oden - Triangeln (grön) 1-5 Satcom
44 P8-1 12:00 Kvicksund SK P09 - Syrianska IF Västerås P-09/10 0-6 A3-lördag
43 P9-1 12:00 Triangelns IK P08 GUL - Triangelns IK P08 RÖD 1-2 A2-lördag
46 P11-2 12:00 Jäders IF P06 - Syrianska IF Västerås P06:Vit 9-0 A-betong
42 P8-1 11:30 Skogstorp GoIF - TVSK 1-4 A3-lördag
36 P13-3 11:20 Skiljebo SK GUL - Krylbo IF 2-1 Söderberg & partners
41 P13-4 11:20 Uppsala Kurd p04 - Köping FF 4-0 Tumbo Möbler
40 P13-2 11:20 Irsta IF - Gideonsbergs IF P04 0-3 Stiga
39 P13-1 11:20 Triangelns IK - Bälinge IF 2-1 Båtsam
37 F11-1 11:20 Tillberga IK 06/07 - Irsta IF 0-4 Satcom
38 P11-1 11:20 Kvicksunds SK P06/07 - Runtuna IK 3-1 A-betong
35 P8-1 11:00 Syrianska IF Västerås P-09/10 - Syrianska Eskilstuna IF 1-4 A3-lördag
34 P9-1 11:00 Triangelns IK P08 GUL - Skogstorps GoIF 2-1 A2-lördag
33 P11-2 10:40 Syrianska IF Västerås P06:Vit - Karlslunds IF HFK RÖD 8-2 A-betong
32 P11-2 10:40 Ik Oden - Bk Forward Lundby 3-3 Satcom
31 F12-2 10:30 Torshälla Nyby IS - Irsta IF 0-5 Tumbo Möbler
29 F12-1 10:30 Kvicksunds SK F05-06 - Tillberga IK 1-0 Båtsam
26 F12-1 10:30 ÄSTF05 - KIF Örebro DFF F-05 blå 2-1 Söderberg & partners
30 F12-2 10:30 KIF Örebro DFF F-05 Röd - Eskilstuna United DFF 2-0 Stiga
28 P8-1 10:30 TVSK - Kvicksund SK P09 4-2 A3-lördag
27 P9-1 10:30 Triangelns IK P08 RÖD - Kvicksunds SK P08 2-0 A2-lördag
24 F11-1 10:00 Irsta IF - Triangelns IK F06/07 4-0 Satcom
23 P8-1 10:00 Syrianska IF Västerås P-09/10 - Skogstorp GoIF 6-1 A3-lördag
25 P11-2 10:00 Jäders IF P06 - Hammarby IF P06-5 1-3 A-betong
22 P13-4 09:40 Köping FF - Västerås IK Röd 1-2 Tumbo Möbler
19 P13-3 09:40 Krylbo IF - Syrianska if 3-7 Söderberg & partners
20 P13-1 09:40 Bälinge IF - Västerås IK 1-4 Båtsam
21 P13-2 09:40 Gideonsbergs IF P04 - Syrianska Eskilstuna IF 0-3 Stiga
18 P8-1 09:30 Syrianska Eskilstuna IF - Kvicksund SK P09 5-0 A3-lördag
17 P9-1 09:30 Kvicksunds SK P08 - Triangelns IK P08 GUL 0-3 A2-lördag
15 F11-1 09:20 Tillberga IK 06/07 - Eskilstuna United DFF 0-8 Satcom
16 P11-1 09:20 SYRIANSKA IF P06 - Karlslunds IF HFK RÖD 5-3 A-betong
13 P9-1 09:00 Skogstorps GoIF - Triangelns IK P08 RÖD 1-4 A2-lördag
14 P8-1 09:00 TVSK - Syrianska IF Västerås P-09/10 4-3 A3-lördag
12 F12-2 08:50 Eskilstuna United DFF - Torshälla Nyby IS 3-2 Tumbo Möbler
9 F12-1 08:50 KIF Örebro DFF F-05 blå - Kvicksunds SK F05-06 1-3 Söderberg & partners
11 P13-4 08:50 Torshälla Nyby IS - Uppsala Kurd p04 1-7 Stiga
10 P13-3 08:50 Kvicksund P04/03 - Skiljebo SK GUL 1-0 Båtsam
7 F11-1 08:40 Irsta IF - Rynninge IK F-06/07 2-2 Satcom
8 P11-1 08:40 Kvicksunds SK P06/07 - Romfartuna GIF P06 0-8 A-betong
3 F11-1 08:00 Eskilstuna United DFF - Triangelns IK F06/07 3-0 A-betong
2 P11-1 08:00 Runtuna IK - SYRIANSKA IF P06 10-2 Satcom
6 P13-2 08:00 Hälsinggårdens AIK - Irsta IF 0-4 Tumbo Möbler
5 F12-2 08:00 Irsta IF - KIF Örebro DFF F-05 Röd 0-2 Stiga
1 P13-1 08:00 Skiljebo SK SVART - Triangelns IK 4-1 Söderberg & partners
4 F12-1 08:00 Tillberga IK - Jäders IF F05/06 0-1 Båtsam