452 |
P11-1 |
08:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1 -
Täby FK P11:5 Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
454 |
P11-1 |
08:30 |
Erikslunds KF Grön -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
456 |
P11-1 |
08:45 |
Täby FK P11:5 Blå -
Erikslunds KF Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
458 |
P11-1 |
09:00 |
Viggbyholms IK FF Svart -
Täby FK P11:5 Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
460 |
P11-1 |
09:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1 -
Bele Barkarby svart lag 1 , 2
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
462 |
P11-1 |
09:30 |
Erikslunds KF Grön -
Täby FK P2011:7 svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
464 |
P11-1 |
09:45 |
Täby FK P2011:7 svart -
Täby FK P11:5 Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
467 |
P11-2 |
10:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2 -
TFK P11:5 Vit
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
469 |
P11-2 |
10:30 |
Erikslunds KF Röd -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
471 |
P11-2 |
10:45 |
TFK P11:5 Vit -
Erikslunds KF Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
473 |
P11-2 |
11:00 |
Viggbyholms IK FF Vit -
TFK P11:5 Vit
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
475 |
P11-2 |
11:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2 -
Bele Barkarby svart lag 2
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
477 |
P11-2 |
11:30 |
Erikslunds KF Röd -
Viggbyholms IK FF Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
479 |
P11-2 |
11:45 |
Viggbyholms IK FF Röd -
TFK P11:5 Vit
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
482 |
P11-3 |
12:15 |
Saltsjöbaden -
Täby FK P2011:6 Skarpäng
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
484 |
P11-3 |
12:30 |
Erikslunds KF Svart -
Saltsjöbaden
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
486 |
P11-3 |
12:45 |
Täby FK P2011:6 Skarpäng -
Erikslunds KF Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
488 |
P11-3 |
13:00 |
Åkersberga FC -
Täby FK P2011:6 Skarpäng
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
490 |
P11-3 |
13:15 |
Saltsjöbaden -
DIF P11-09
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
492 |
P11-3 |
13:30 |
Erikslunds KF Svart -
Viggbyholms IK FF Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
494 |
P11-3 |
13:45 |
Viggbyholms IK FF Grön -
Täby FK P2011:6 Skarpäng
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
257 |
P08L-1 |
14:15 |
Karlbergs BK 3 -
Kista SC Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
259 |
P08L-1 |
14:30 |
IFK Österåker FK Gul -
Karlbergs BK 3
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
261 |
P08L-1 |
14:45 |
Kista SC Svart -
IFK Österåker FK Gul
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
263 |
P08L-1 |
15:00 |
Täby United Svart -
Kista SC Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
265 |
P08L-1 |
15:15 |
Karlbergs BK 3 -
BooFF P08:4
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
267 |
P08L-1 |
15:30 |
IFK Österåker FK Gul -
Täby FK P08:4
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
269 |
P08L-1 |
15:45 |
Täby FK P08:4 -
Kista SC Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
272 |
P08L-2 |
16:15 |
Karlbergs BK 4 -
Reymersholms IK Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
274 |
P08L-2 |
16:30 |
IK Frej Röd -
Karlbergs BK 4
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
276 |
P08L-2 |
16:45 |
Reymersholms IK Grön -
IK Frej Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
278 |
P08L-2 |
17:00 |
Ursvik IK P08 Vit -
Reymersholms IK Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
280 |
P08L-2 |
17:15 |
Karlbergs BK 4 -
Täby United Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
282 |
P08L-2 |
17:30 |
IK Frej Röd -
Täby FK P08:5 - Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
284 |
P08L-2 |
17:45 |
Täby FK P08:5 - Röd -
Reymersholms IK Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
287 |
P08L-3 |
18:15 |
Kista SC Orange -
Saltsjöbadens IF - Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
289 |
P08L-3 |
18:30 |
IK Frej Svart -
Kista SC Orange
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
291 |
P08L-3 |
18:45 |
Saltsjöbadens IF - Blå -
IK Frej Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
293 |
P08L-3 |
19:00 |
Vasastan BK -
Saltsjöbadens IF - Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
295 |
P08L-3 |
19:15 |
Kista SC Orange -
IFK Österåker FK Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
297 |
P08L-3 |
19:30 |
IK Frej Svart -
Täby United Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
299 |
P08L-3 |
19:45 |
Täby United Röd -
Saltsjöbadens IF - Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
227 |
P07S-1 |
20:15 |
Jarlabergs IF -
Mälarhöjdens IK Lag Svart
|
0-1
|
Skarpäng A |
|
|
229 |
P07S-1 |
20:30 |
Hammarby P07-4 -
Jarlabergs IF
|
0-3
|
Skarpäng A |
|
|
231 |
P07S-1 |
20:45 |
Mälarhöjdens IK Lag Svart -
Hammarby P07-4
|
3-0
|
Skarpäng A |
|
|
233 |
P07S-1 |
21:00 |
Täby United FC -
Mälarhöjdens IK Lag Svart
|
0-2
|
Skarpäng A |
|
|
235 |
P07S-1 |
21:15 |
Jarlabergs IF -
FC Boo Svart
|
1-3
|
Skarpäng A |
|
|
237 |
P07S-1 |
21:30 |
Hammarby P07-4 -
Tullinge Fotboll Vit
|
1-4
|
Skarpäng A |
|
|
239 |
P07S-1 |
21:45 |
Tullinge Fotboll Vit -
Mälarhöjdens IK Lag Svart
|
2-4
|
Skarpäng A |
|
|