Matcher Lyc-A
Antal: 36
Fr 2021-09-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRC-4 | 17:00 | FBI Tullinge P07 - Huddinge IBS | 4-1 (2) | Lyc-A | ||
8 | PRB-4 | 17:50 | Danderyds SK blå - Hässelby Hawks Svart | 5-3 (2) | Lyc-A | ||
15 | FRA-1 | 18:40 | Sköndals IK - VIBK/Frej | 2-5 (2) | Lyc-A | ||
22 | FRC-2 | 19:30 | IK Tomtberga - Värmdö IF | 5-0 | Lyc-A | ||
29 | PRB-3 | 20:20 | Trosa Edanö IBK - Vendelsö IK | 5-2 | Lyc-A | ||
35 | PBA-2 | 21:10 | Jemtland Innebandy lag 1 - Nacka Wallenstam lag 2 | 3-9 | Lyc-A | ||
41 | PRA-1 | 22:00 | Väsby AIK - AIK | 3-2 | Lyc-A |
Lö 2021-09-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | PBA-3 | 08:00 | Hässelby SK IBK Lag 1 - Västerhaninge IBK | 5-4 | Lyc-A | ||
52 | PBA-1 | 08:50 | Örby IS - Bergs IK | 1-8 | Lyc-A | ||
59 | PRC-2 | 09:40 | Vallentuna IBK Svart - IK Sirius FBC | 0-6 | Lyc-A | ||
66 | PRA-3 | 10:30 | IS SAGA - Storvreta IBK | 4-2 | Lyc-A | ||
73 | PRB-2 | 11:20 | Jakobsbergs IBF - Sköndals IK | 6-1 | Lyc-A | ||
80 | PRC-4 | 12:10 | Rotebro IBK - FBI Tullinge P07 | 3-2 | Lyc-A | ||
87 | PBA-3 | 13:00 | Tumba Goif - Hässelby SK IBK Lag 1 | 5-4 | Lyc-A | ||
94 | PBA-3 | 13:50 | Västerhaninge IBK - Jemtland Innebandy lag 2 | 4-7 | Lyc-A | ||
108 | PRC-4 | 15:30 | Rotebro IBK - Huddinge IBS | 1-3 | Lyc-A | ||
115 | FRC-2 | 16:20 | Värmdö IF - Vendelsö IK F röd Lag 1 | 2-3 | Lyc-A | ||
122 | PRB-3 | 17:10 | Örebro SK Ungdom - Vendelsö IK | 9-0 | Lyc-A | ||
129 | FBA-1 | 18:00 | Sörskogens IF - Huddinge IBS | 0-7 | Lyc-A | ||
136 | FRC-2 | 18:50 | Sirius IBK lag 2 - IK Tomtberga | 0-3 | Lyc-A | ||
143 | PBA-3 | 19:40 | Jemtland Innebandy lag 2 - Hässelby SK IBK Lag 1 | 6-4 | Lyc-A | ||
150 | FRC-1 | 20:30 | Väsby AIK - Sirius IBK | 2-1 | Lyc-A | ||
156 | PRC | 21:20 | Väsby AIK P07 - Silverdals IF | 2-6 | Lyc-A | B-1/4-final 2 |
Sö 2021-09-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
162 | PRC | 08:00 | Västerhaninge IBK - Huddinge IBS | 4-6 | Lyc-A | A-1/4-final 1 | |
169 | PRA-1 | 08:50 | Hässelby Hawks lag 1 - Vendelsö IK Lag 2 | 3-7 | Lyc-A | ||
176 | PRC | 09:40 | Vallentuna IBK Vit - Vallentuna IBK Svart | 6-1 | Lyc-A | A-1/4-final 3 | |
183 | FBA | 10:30 | Sirius IBK - Vendelsö IK | 1-2 | Lyc-A | A-Semifinal 2 | |
190 | FRC | 11:20 | Väsby AIK - IK Tomtberga | 2-3 | Lyc-A | A-Semifinal 1 | |
197 | PRA | 12:10 | Storvreta IBK - Väsby AIK | 0-1 (STR) | Lyc-A | B-1/4-final 4 | |
204 | PRB | 13:00 | Vendelsö IK - Väsby AIK | 3-6 | Lyc-A | B-1/4-final 2 | |
211 | PBA | 13:50 | Nacka Wallenstam lag 2 - Jemtland Innebandy lag 2 | 0-5 | Lyc-A | A-1/4-final 2 | |
218 | PRB | 14:40 | IS SAGA - Hässelby Hawks Svart | 4-2 | Lyc-A | A-1/4-final 1 | |
225 | FRB | 15:30 | Bälinge IF - Bele Barkarby IF IBF Svart | 2-0 | Lyc-A | A-Semifinal 2 | |
231 | PBA | 16:20 | Jemtland Innebandy lag 1 - Hässelby SK IBK Lag 1 | 1-5 | Lyc-A | B-Semifinal 2 | |
237 | PRB | 17:10 | IS SAGA - Huddinge IBS | 0-1 | Lyc-A | A-Semifinal 1 | |
246 | PRB | 18:50 | Nynäshamns IBK - Bele Barkarby IF | 1-4 | Lyc-A | B-FINAL |