Matcher Gu 2
Antal: 37
Fr 2019-12-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | P07-1 | 10:00 | IBF Borlänge 1 - IBF Borlänge 2 | 3-3 | Gu 2 | ||
4 | P08-1 | 10:50 | Bjursås IK - Tillberga Roosters 2 | Dolt | Gu 2 | ||
6 | P07-1 | 11:40 | Samuelsdals IF - Smedjebackens IBK | 6-1 | Gu 2 | ||
8 | P07-1 | 12:30 | IK Bruket Blå - IK Bruket Vit | 1-3 | Gu 2 | ||
10 | P05-3 | 13:20 | HAIK Svart - Sundsvall FBC P05 Väst | 2-4 | Gu 2 | ||
12 | P08-1 | 14:10 | Sandvikens AIK IB - Skattkärrs IK P09 | Dolt | Gu 2 | ||
14 | P05-3 | 15:00 | FBC Bollnäs W - Vaxholm IBF 1 P06 | 1-1 | Gu 2 | ||
16 | P05-1 | 15:50 | FBC Bollnäs M - Vaxholm IBF 2 P06 | 4-1 | Gu 2 | ||
18 | P05-2 | 16:40 | Rönnby SK - AIK | 1-12 | Gu 2 | ||
20 | P08-1 | 17:30 | IBF Gagnef - Bjursås IK | Dolt | Gu 2 | ||
22 | P04-1 | 18:20 | IBF Leksand/Insjön - Malmköpings IBF/Flen | 5-1 | Gu 2 | ||
24 | P05-2 | 19:10 | Vattjoms IK - HAIK Röd | 1-8 | Gu 2 | ||
26 | P07-1 | 20:00 | IBF Borlänge 2 - IK Bruket Blå | 3-3 | Gu 2 | ||
28 | F04-1 | 20:50 | Toby/Örbyhus FF - Hertzöga BK | 0-6 | Gu 2 |
Lö 2019-12-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | P08-1 | 08:00 | Skattkärrs IK P09 - Tillberga Roosters 1 | Dolt | Gu 2 | ||
32 | P08-1 | 08:50 | Sandvikens AIK IB - IBF Gagnef | Dolt | Gu 2 | ||
38 | F04-1 | 13:00 | Hertzöga BK - Envikens IF/Sundborn | 3-2 | Gu 2 | ||
40 | P05-2 | 13:50 | HAIK Röd - AIK | 3-3 | Gu 2 | ||
42 | P07-1 | 14:40 | IBF Borlänge 2 - IK Bruket Vit | 4-2 | Gu 2 | ||
44 | F04-1 | 15:30 | Toby/Örbyhus FF - IFK Arboga IBK | 0-6 | Gu 2 | ||
46 | P07-1 | 16:20 | IBF Borlänge 1 - Samuelsdals IF | 1-2 | Gu 2 | ||
48 | P04-1 | 17:10 | Vattjoms IK - IBF Leksand/Insjön | 2-3 | Gu 2 | ||
50 | P05-1 | 18:00 | Malmköpings IBF/Flen - FBC Bollnäs M | 3-2 | Gu 2 | ||
52 | P04-1 | 18:50 | Tierp IBK - IBF Falun U | 1-6 | Gu 2 |
Sö 2019-12-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | P05 | 08:00 | HAIK Svart - Vaxholm IBF 2 P06 | 5-3 | Gu 2 | 1/8-final 4 | |
55 | P05 | 08:50 | Rönnby SK - Vaxholm IBF 1 P06 | 6-3 | Gu 2 | 1/8-final 8 | |
58 | P08-1 | 09:40 | Skattkärrs IK P09 - Bjursås IK | Dolt | Gu 2 | ||
60 | P08-1 | 10:30 | Tillberga Roosters 1 - Sandvikens AIK IB | Dolt | Gu 2 | ||
62 | P05 | 11:20 | AIK - HAIK Svart | 4-0 | Gu 2 | 1/4-final 2 | |
64 | P05 | 12:10 | Valbo/Sätra - Rönnby SK | 6-5 (FL) | Gu 2 | 1/4-final 4 | |
66 | F04 | 13:00 | Hertzöga BK - Toby/Örbyhus FF | 7-0 | Gu 2 | Semifinal 1 | |
68 | P07-1 | 13:50 | IBF Borlänge 1 - IK Bruket Blå | 3-10 | Gu 2 | ||
70 | P08-1 | 14:40 | IBF Gagnef - Skattkärrs IK P09 | Dolt | Gu 2 | ||
72 | P05 | 15:30 | HAIK Röd - Valbo/Sätra | 2-4 | Gu 2 | Semifinal 2 | |
74 | P07-1 | 16:20 | IBF Borlänge 2 - Samuelsdals IF | 2-3 | Gu 2 | ||
78 | P08-1 | 17:10 | Bjursås IK - Sandvikens AIK IB | Dolt | Gu 2 | ||
80 | P07 | 18:00 | IK Bruket Vit - IK Bruket Blå | 0-2 | Gu 2 | FINAL |