Matcher E1 9-manna (Gstad)
Antal: 30
Fr 2022-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | B-1 | 10:00 | Gammelstads IF Grön - Gimonäs Umeå IF SÅ | 1-4 | E1 9-manna (Gstad) | ||
38 | B-1 | 11:00 | Hedens IF - Lira BK | 0-6 | E1 9-manna (Gstad) | ||
64 | B-1 | 14:00 | Piteå IF Vit - Gammelstads IF Grön | 0-3 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | ||
73 | K-3 | 15:00 | Sävast AIF - Bergnäsets AIK | 3-6 | E1 9-manna (Gstad) | ||
81 | J-1 | 16:00 | Nyborgs SK - Piteå IF FF | 1-7 | E1 9-manna (Gstad) | ||
857 | K-1 | 17:00 | Munksund Skuthamn SK - Storfors AIK | 0-3 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | ||
102 | K-2 | 18:00 | Rutviks SK - Trångfors IF | 0-5 | E1 9-manna (Gstad) | ||
106 | K-3 | 19:00 | Sunderby SK - Sävast AIF | 0-1 | E1 9-manna (Gstad) | ||
859 | K-1 | 20:00 | Svartbjörnsbyns IF - Munksund Skuthamn SK | 3-0 (WO) | E1 9-manna (Gstad) |
Lö 2022-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
114 | B-1 | 08:00 | Gammelstads IF Grön - Hedens IF | 4-1 | E1 9-manna (Gstad) | ||
861 | K-1 | 09:00 | Gammelgårdens IF - Svartbjörnsbyns IF | 0-0 | E1 9-manna (Gstad) | ||
151 | B-2 | 10:00 | Älvsby IF - Piteå IF Röd | 3-0 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | ||
168 | B-2 | 11:00 | IFK Luleå - Gammelstads IF Vit | 1-2 | E1 9-manna (Gstad) | ||
183 | J-1 | 12:00 | Trångfors IF - Nyborgs SK | 3-0 | E1 9-manna (Gstad) | ||
206 | C-2 | 13:00 | IFK Kalix - Bergnäsets AIK | 2-0 | E1 9-manna (Gstad) | ||
221 | K-3 | 14:00 | Sävast AIF - IFK Luleå | 2-3 | E1 9-manna (Gstad) | ||
253 | J-1 | 16:00 | Piteå IF FF - Trångfors IF | 3-0 | E1 9-manna (Gstad) | ||
270 | K-3 | 17:00 | Piteå IF FF 2 - Sävast AIF | 0-3 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | ||
308 | K-3 | 19:00 | IFK Luleå - Sunderby SK | 0-1 | E1 9-manna (Gstad) | ||
312 | C | 20:00 | Sunderby SK - Luleå SK | 1-2 | E1 9-manna (Gstad) | A-1/4-final 2 |
Sö 2022-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
319 | B | 08:00 | Piteå IF Röd - Piteå IF Vit | 3-0 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | B-1/4-final 2 | |
341 | K | 09:00 | Sävast AIF - Piteå IF FF 1 | 3-0 (WO) | E1 9-manna (Gstad) | B-1/4-final 2 | |
356 | J | 10:00 | Trångfors IF - Sunderby SK | 0-1 | E1 9-manna (Gstad) | Semifinal 2 | |
376 | B | 11:00 | IFK Luleå - Hedens IF | 2-0 | E1 9-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
391 | B | 12:00 | Älvsby IF - Lira BK | 1-2 | E1 9-manna (Gstad) | A-Semifinal 2 | |
414 | J | 13:00 | Nyborgs SK - Trångfors IF | 0-3 | E1 9-manna (Gstad) | Plac. 3-4 | |
430 | K | 14:00 | Lira BK - Gammelstads IF | 3-0 | E1 9-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
446 | B | 15:00 | Gimonäs Umeå IF SÅ - Älvsby IF | 5-5 | E1 9-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 | |
458 | C | 16:00 | Lira BK - Bergnäsets AIK | 0-5 | E1 9-manna (Gstad) | B-FINAL | |
473 | K | 17:00 | IFK Råneå - Trångfors IF | 2-1 (STR) | E1 9-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 |